Search results for query: *

1. Orhankahveci001

TR_Battle [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: deli ve Ebu_Cehil (ve loglarda bu saatlerde rahatsız edici küfür kullanan kim varsa)
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) bilmiyorum
    Neden Yasaklanmalı?: Aşırı rahatsız edecek şekilde küfür kullanıyorlar
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 27 08 2022 saat öğlen 4-5 arası
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:eek:oooooooooooo (adında çok fazla o harfi yer aldığı için tam yazamadım ama ss de ismi net bir şekilde görünmekte)
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) bilmiyorum
    Neden Yasaklanmalı?: bug kullanıp insanları bekletiyor
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 27 08 2022 saat öğlen 4-5 arası
  2. Orhankahveci001

[İPTAL] SANDS OF FAİHT 2.3 TÜRKÇE YAMA

Çeviriyi devretmek istersin, iletişim bilgisi bırakabilir misin veya sen yazabilir misin?

RW Çatlı#1986
    evet, isterim zaten hali hazırda çevrili satırlar var belki senin işine yarar.
    discord üzerinden bana ulaşabilirsin
    sana discord dan arkadaşlık isteği yolladım dosyaları bulabilirsem çevrilmiş kısmı atarım
  3. Orhankahveci001

[WB][SP]BannerWar V2

temmuz ayına geldik 2023 e gircez nerdeyse hala çıkmadı artık çıksında oynayalım bee
    Malesef mod, yapımcısının işlerinden dolayı sürekli erteleniyor umarım yakın zamanda çıkar.
  4. Orhankahveci001

[Çeviri Çalışması] Nova Aetas Türkçe Yama (24.09.2021)

Proje öldü galiba, ses seda yok.
    evet diğer diğer projeler gibi öldü büyük ihtimalle.İnsanların günlük hayattaki diğer işleri oyunlarla ilgili projelerini bitirmelerine engel oluyor malesef
  5. Orhankahveci001

Panthera Community 1v1 Düello Turnuvası 07-08.2022

Başarılar, katılımcılara bol şans diliyorum umarım iyi bir turnuva olur.
  6. Orhankahveci001

Warband %111 zorluk

eline sağlık 2.bölümü çekte izleyelim :smile:
  7. Orhankahveci001

TR_Deathmatch [AKTİF]

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Strong_Girl ve acemi_asker
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) Bilmiyorum
    Neden Yasaklanmalı?: deathmach sunucusunda yasak olduğu halde team yapmak
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 23 Haziran 2022 Saat 12:40-12:45
  8. Orhankahveci001

Forum Lakırtısı

Atalarımızın mezarlarını okuyamıyoruz!!! Bir gece de cahil bırakıldık!!!
    bir gecede arap harflerinden kurtulup modernleştik.
  9. Orhankahveci001

Warband'da zaman geçtikçe yoldaşların sakalları uzuyor mu?

ben lezalitte uzadığını gördüm. Bu oyunda var mı? Yok ise nasıl uzamış?
    benim bildiğim warbandda öyle bir mekanik yok oyunu 1000 saat oynadım öyle bir özellik gözüme çarpmadı.
  10. Orhankahveci001

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Konu güncellenmiştir
    modun tamamlanma yüzdesi kaç veya hangi özellikleri eklemek istiyorsunuz.
    modu dört gözle bekliyorum :smile:
  11. Orhankahveci001

Forum Lakırtısı

forumdan yasaklanan birisi yasaklandıktan sonra mesaj atabiliyomu acaba?
    çünkü forumdan dün yasaklanmış birisi bugün mesaj yazıyor fark ettiniz mi :unsure::unsure:
    a4 reyize selamlar.
    bu mesajı bugün yazmış.
  12. Orhankahveci001

[Çeviri Çalışması] Nova Aetas Türkçe Yama (24.09.2021)

çıkmasını en çok istediğim yamalardan birisi yakın zamanda nova aetheas a tekrardan başlamak istiyorum. umarım yakın zamanda da türkçe yaması çıkar.
  13. Orhankahveci001

Lord olarak başlamak ?

Selamlar, lord olarak başlamak mümkün müdür? Kullanıcı yeni oyuna bastığı zaman direkt lord olarak başlayacak.
    eğer az çok bir kodlama bilgin varsa kendin lord olarak başlama kodu yazıp oyuna ekleyebilirsin veya kendin kod yazmak istemiyorsan içinde lord olarak başlama özelliği olan modların açık kaynak kodlarına bakıp ordaki kodları oyununa eklersen mümkün olabilir
  14. Orhankahveci001

Forum Lakırtısı

Eskiden forum kültürü vardı. Ben küçükken girip forumlarda takılırdım.
    galiba çoğu şey değişime uğramış.:xf-frown::xf-frown:
  15. Orhankahveci001

Forum Lakırtısı

forumda çok eskiden olanlar cevap verebilirmi forum ne ara ve neden terk edildi.
  16. Orhankahveci001

AİLE AĞACI VE DÜZENLEMESİ

belki yapmışsındır belki yapmamışsındır ama büyük ihtimal yapamamışsındır çünkü aile düzeninin bir sıralaması var yukarıda dersi veren arkadaş açıklamıştı sanırım (konuya en son bakalı 1 yıl falan oldu tekrar bakmadım sadece senin soruna yanıt vermeye çalışıyorum) bu sıralama 4 8 12 diye 4er 4er gidiyodu sanırım sen burdan ilk 4ü farklı bi krallığa veremezsin verirsende mutlaka hata verir burda genç lordları ve sadece küçük aileleri farklı krallığa vermeni öneririm bunlar ise orta grupta olanlardır lordun notlardan ailesine bakıp moduleden kaçıncı sırada olduğunu bulursun bu genel bilgi gibi bi şeydi
    senin soruna gelirsek istediğin lordu istediğin bi aileye vermezsin aile düzeni her yeni oyuna girdiğinde değişir sadece kayıtlı oyunda aynı olarak kalır değiştireceksende sadece kız kardeşi olan lordların kız kardeşlerini falan kendi aralarında değiştirirsin diye düşünüyorum anca onu yapabilirsin
    tamam teşekkürler
  17. Orhankahveci001

A World of Ice and Fire V8.1 Türkçe yama

Aslında yapılmış bir yamanın üstüne yaptım ama aşırı eksikliler vardı şuan yenisini atacam.
    tamamdır. Aslında bu konuyu resimlerle çeviri durumuyla veya başka şeylerle süslesen awoiaf modunu oynayan türk kitle sayfayı ziyaret eder ve daha çok kişi yamaya ulaşır. Ben bu sayfaya internete yazarak ulaşmadım Yapım Aşamasındaki Modlar kısmına bakarken gördüm
  18. Orhankahveci001

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Modu askıya aldım düşünüyorum devam etsem mi etmesem mi diye
    bence moda devam etmen çok iyi olur yt deki videolarını izledim geliştirilirse cihat ve haçlılara bile rakip olabilir ben modun betasını oynadım gerçekten iyi bir mod devam umarım devam edersin
  19. Orhankahveci001

[%98] LİGHT AND DARKNEES HOLLOWEN SPECİALS TURKİSH

İş hayatımdaki yoğunluktan senin gönderine yanıt vermeyi unutmuşum, kusuruma bakma lütfen, arada kaynamış. Çeviriye hâlâ devam ediyorum. Başlayalı yaklaşık altı-yedi ay oldu sanırım, 2022'nin son çeyreğini hedefliyorum. Bu mod günde 1.000 satır çevrilmesi mümkün olan bir mod değil çünkü sıfırdan yazılmış binlerce uzun satır mevcut. Benim vaktim de günde ancak 20-50 satır çevirebilecek kadar var. Ayrıca yazım yanlışlarına, imla hatalarına, devrik cümlelere aşırı takılan hasta ruhlu biriyim. Bu yüzden yardım teklifin için teşekkür ederim. Yamayı bir gün çıkarırsam muhtemelen sadece üç-beş kişi oynayacak ama topluluğa bir hediyem olmuş olacak. O gözle bakıyorum. Hangi mod olduğunu tahmin edebilirsin. :smile:
    geç yanıt vermen bir sorun değil. Genelde çoğu kişinin gündelik yaşamında bir sürü işi oluyor benimde boş vakit bulamadığım zamanlar var. Aslında bannerlord çıkmış bile olsa bilgisayarı bannerlordu açmadığı için warbandı oynayayan bir kitle mevcut. Bu kitle için bir iş ortaya koymak ingilizce olan bir modu türkçe yapmak veya bir wb modu çıkarmak gerçekten bu kitleyi sevindiren ve mutlu eden birşey. Kendine en azından az sayıda da olsa insanlar benim yaptığım işten keyif alacak ve mutlu olacak demek çok güzel birşey umarım yakında yamanı tamamlarsın.
  20. Orhankahveci001

"The application faced a problem" Sorunu devam etmekte

Bundan kaynaklanınca da mı aynı hatayı veriyor ?
    bilmiyorum birden fazla sebebi olabilir
    oyun dosyalarından bazıları bozuk olabilir
    eğer mod kullanmıyorsanız ve oyununuz orjınalse aklıma başka birşey gelmedi
Back
Top Bottom