Search results for query: *

1. Gelecek Planları

Ben oyunda 200 saati devirmiş bir oyuncuyum ve buradan oyunla ilgili bir öneride bulunmak istiyorum. Bu öneri her ne kadar kişisel olsa da genel olarak tüm oyuncuların oyuna gelmesini istediğini düşündüğüm ve yapılmasının çok zor olmadığını düşündüğüm bir öneri.
    Bir krallığa katıldığımızda krallığın başına geçebilmek için ilişkilerimizi artırıp kralın ölmesini belkiyoruz. Taleworlds röportajlarında bu oyunun bir simülatör tadında olması gerektiğini belirtiyor. Tarih boyunca krallıklarda suikast olmuştur buna maruz kalan hükümdar sayısı da oldukça fazladır oyuna renk ve gerçeklik katması adına oyunda kral gibi önemli karakterlere suikast düzenleyebilme özelliğinin gelmesini istiyoruz. Krallığın başına geçebilmek için kralın ölmesini beklemek çok gerçekçi olmuyor. Bu özelliğin sürekli kullanılmaması adına suikast için oyunda harcayacağımız altın miktarı yüksek tutulup ve başarısız olunduğunda krallıkdakilerle ilişkilerin bozulması itibar kaybedilmesi ve kötü özellik kazanılması gibi sonuçlar eklenebilir. Böylece her önüne gelene suikast düzenlenmesi engellenebilir. Nitekim entrika modu diye bir modla bu sorun çözülmüş ama ben bu sorunun oyunda buglara neden olan modlarla değil yapımcının kendi getirdiği yeniliklerle çözülmesinden yanayım şahsımca oyunda kesinlikle olması gereken bu özellik umarım oyuna eklenir ve oyun çok daha renkli heyecanlı bir oyun haline gelir.
Back
Top Bottom