Search results for query: *

1. assassinswat

Serverların hepsini göremiyorum

Merhaba arkadaşlar .Çokoyunculuya tıkladığımda tüm serverları göremiyorum.İlk başta bi kaç server daha sonra 10-15 server daha ekleniyor fakat istediğim serverlara ulaşamıyorum.Aynı sorunu yaşayan ve çözen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?  :)
  2. assassinswat

My Mount & Blade Video

Hello;I've created a video for my favourite game  :D Hope you like it  :) http://youtu.be/STE5mbHSGvE
  3. assassinswat

GPU crashes with 1.143 patch

My gpu crashes after playing for 15 mins.I don't think it is about temps. Is there anyone who has the same issue? By the way my graphics cards is Nvidia gtx 470 and 270.61 driver version.I don't install the lates one because it causes a lot of crashes too.
  4. assassinswat

Şehir ve Köyleri sefaletten kurtarmak

Tüm upgradeleri yapıyorum fakat "sefil ve kaderine terkedilmiş" yazısı hep duruyor.Şehirlerin zenginliğini artırmak için ne yapmak gerekiyor?
  5. assassinswat

HDR Özelliği

Merhaba arkadaşlar; geçen gün ayarlarla oynarken bir şey keşfettim.HDR'yi kapattığınızda görüntü canlanıyor , bi renk geliyor.Açtığınız da ise görüntü soluklaşıyor.Bi anlam veremedim açıkçası. HDR görüntüyü daha kötü bir duruma sokuyor gibi geldi bana.Siz ne düşünüyorsunuz ya da sizde de aynı...
  6. assassinswat

Kutulu sürüm neden bu kadar geç geliyor?

Tiglon 10 Mayısta getirecekmiş, ayrıca o zamana kadar türkçe olacak mı ve tiglon fiyatda bir değişiklik yapacak mı acaba?
  7. assassinswat

Warband'da grafik hataları

Bazı modeller ve kaplamalar kayıp oluyor, steam güncelledikten sonra çıkmaya başladı... Herkesin mi başına geliyor bu acaba
  8. assassinswat

Multiplayer girmiyor!!!

Arkadaşlar oyun server ekranında donuyor hatta seri numarası yanlış bile diyebiliyor... Sanırım taleworlds serverlarındaki sorunlardan kaynaklanıyor yada bakım vs olabilir oynayabilen varsa yazsın lütfen
Back
Top Bottom