Search results for query: *

• Users: yedisekiz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. yedisekiz

ÇÖZÜNÜRLÜK

merhaba arkadaşlar 5-6 aydan sonra ilk kez oyuna girdim fakat 2k monitörüm olmasına rağmen oyundaki çözünürlüğü ayarlamama rağmen berbat pikselli bir görüntü var ve ayarı ne kadar değiştirsemde sürekli masaüstü çözürnürlüğünde kalıyor ayar sebebi nedir ?
  2. yedisekiz

Oyundaki Çokluğun Azlığı yok etmesi

Merhaba arkadaşlar bu durumu herkesinde bildiği gibi kısaca şu şekilde tekrardan özetleyim; diyelimki 50 kişilik ordumuz var ve ordumuzun tamamı son seviye piyadelerden oluşuyor, karşı tarafta ise 100 kişilik bir ordu var ve hepsi acemilerden oluşuyor, buraya kadar tamam fakat savaş başladıktan...
  3. yedisekiz

Komplo Entrika

Merhaba arkadaşlar bir örnek vermek istiyorum,atıyorum batanya krallığındayım caladog'un kızıyla evlendim krallığın başına geçmek için oğullarına ve de caladog'a suikast yapıp tahttan indirme olayları gelirmi oyuna ?
  4. yedisekiz

Varis seçme

merhaba arkadaşlar oyunda yaklaşık 2600 küsürlü günlerin sonucunda 31 lvl iken hekimler hastanladığımı söyledi bir varis seçmemi söyledi fakat hala ölmedim ayaktayım,şimdi sorum şu varisi ölmeden seçebiliyormuyuz yoksa öldükten sonra mı seçiyoruz, soru 2 haritada normal gezerken sürekli canım...
  5. yedisekiz

Eğlenceli Foto Modu

merhaba arkadaşlar ufaktan çektiğim foto modu ile bazı anlarımı paylaşacağım sizi varsa sizde paylaşın enterasan haller varmıdır biraz eğlenelim
  6. yedisekiz

Tutsağı Birliğe Al Özelliği

yeni gelen 1.5.6 ve 1.5.7 ile güncellemede tutsakları birliklere alamıyorumuyuz acaba bu bi sorun mu yoksa kaldırıldımı ?
  7. yedisekiz

Karakterinizin Durumu

Arkadaşlar karakterimin becerileri bu şekilde sizinkileride merak ediyorum ve bir kaç soru sormak istiyorum yaşım 51 e geldi oyunda kaç gün geçirdiğime nereden bakıyordum ve çift elli perkinde ok savuşturmayı açtım fakat işe yaramıyor sanırsam birde hekimlik becerisi bir türlü artmıyor ne kadar...
Back
Top Bottom