Search results for query: *

1. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Bir modder arkadaş mükemmel bir şekilde osmanlı kılıcı, ve zırhlarını yapmış. çok hoş duruyor. eklemenizi öneririm.

2. YARDIM EDİN OYUN ÇÖKÜP DURUYOR 40 SAATLİK SAVEMİ OYNAYAMIYORUM BU YÜZDEN

eğer mod kullanıyorsanız mod paylaşım sitesindeki açıklamaları iyi okuyup uyumluluk/uyumsuzluk durumlarını anlamalısınız. eğer farklı bir sürümden geçiş,oyun oynarken mod ekleme gibi bir durum yaptıysanız bütün ayarları silip temiz bir oyuna başlayınız. yada mod sıralamasını doğru yapmamanız olabilir. benim başıma bu olay 1.6.0 sürümünde iken oluyordu, fakat 1.6.1 sürümüne geçtiğimde düzeldi. farklı bir çözüm olarak oyuna girer girmez hile komutundan (cheat mode) etkinleştirip haritanın farklı bir bölgesine ışınlanın, ve farklı kaydet'ten yeni bir save oluşturun. yada 1.6.2 betasına geçin :grin: oyun gerçekten çok buglu oynaya oynaya kendi bilgilerimle alternatif çözüm yolları buldum :grin:

ek olarak: eski sürümünüze geri dönüp dosyaları doğrulaman belki düzeltir.
  3. Need More Info Şehir Garnizonu Azalıyor

Modlar gelen güncellemeler ile oyunun yapısını bozduğu için hiçbir modu kullanmıyorum ama teşekkür ederim tavsiyen için.
    bu 2 mod oyunu bozmaz sürekli güncelleme alıyorlar. oyun çıktığından beri var olan modlar yani sıkıntı yaşamazssın.
  4. Need More Info Şehir Garnizonu Azalıyor

dostum kaoses tweaks,unlimited garrison modunu kullanmanı öneririm. tweak modunu mod sıralamasında en yükseğe çek butterleb harmony felan onlar hariç.

forum sanki fransız forumu gibi kimse kimseye zerre kadar yardımcı olmuyor oyun yapımcıları dahil.
  5. Need More Info 1.6.0 Loadlarken crash hatası

aynısı bende de var lütfen yardım edin.
  6. Need More Info yeni crash sorunu

oyun sürümüm 1.6.0. 1 kere çöktüğü zaman save dosyasına giremiyorum bu hatayı veriyor. at TaleWorlds.CampaignSystem.SandBox.CampaignBehaviors.PrisonerCaptureCampaignBehavior.SettlementHeroCaptureCommonCondition(Hero hero) at System.Linq.Enumerable.WhereEnumerableIterator`1.MoveNext() at...
  7. crash sorunu :(

oyun sürümüm 1.6.0. 1 kere çöktüğü zaman save dosyasına giremiyorum bu hatayı veriyor. at TaleWorlds.CampaignSystem.SandBox.CampaignBehaviors.PrisonerCaptureCampaignBehavior.SettlementHeroCaptureCommonCondition(Hero hero) at System.Linq.Enumerable.WhereEnumerableIterator`1.MoveNext()...
  8. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

yoldaşlarımızı aile/klana almayı sağlar. ben baya seviyorum. 1.5.9-1.5.1.0 çalışıyor ama 1.6.0 crash yiyorum. yorumlarda birisi 1.5.10 uyumlu hale getirmiş link'i oradan bulabilirsin.
  9. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Yarın bende denicem dostum bakalım 1.6.0'ı ona göre bilgilendirim bende modlarada bakıcam.
    kaoses modları güncellenmiş.
  10. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Ne demek beyim.Mod ayarları derken?
    mod options bölümünü göremedim. +1.6.0 sandbox sorunlu girilmiyor modlu/modsuz deniyorum gelişme olursa bildiririm.
  11. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Buyur beyim.
    bende tam bunu yükledim deniyordum şimdi ama. bunda mod ayarları yok herhalde ? teşekkür ederim bu arada.
  12. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

hocam kaoses tweaks 1.6.0 sürümünde çalışmıyor farklı bir tweak modu önerebilirmisiniz ?
  13. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Haha, Welcome to modding. Skyrim anılarım debreşti. Modun sayfasını okudum ama modu kullanabilmek için başka bir mod yüklemen gerekir ifadesini göremedim. Download'a tıklayınca da uyarı vermedi. Sayfada yazan diğer modlar öneri olarak yazılmış.
    https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/2425?tab=description Misal bu. Royalus beyimizde bu modla çok iyi gittiğini söylemiş zaten.

Load order'da yani modları sıraladığın launcher'daki mod sekmesinde !CA_LoadAboveNative_Rome modülünün TW'ün resmi modüllerinden daha yukarı sırada bulunması gerektiğini CA_EagleRising modülünün ise resmi modüllerinden aşağıda olması gerektiğini yazmış.

LOAD ORDER Örneği:
    *CA* Important - Load At Top Above Native - Rome

Native
    Sandbox Core
    CustomBattle
    Sandbox
    StoryMode
    Other Mods (if you're facing an issue, please remove these first)
    CA_EagleRising

Ha birde Realistic Battle Mod'unu eğer kullanıyorsan bu modun combat modülü şuan EagleRising modu ile uyumlu değilmiş(oynayabiliyormuşsun ama empire askerlerinin zırh değerleri çok düşük oluyormuş).
    Skyrim modlamak.... ahhh ömürden ömür alıyor :grin: bu arada arkadaşlar 1.6.0 çalışan yada uyumsuz modları tespit edebildiniz mi ?
  14. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Şu oyuna 3d osmanlı palası ekliyecektim ama para ile satıyorlar modelini. diğerleri ise estetikten uzak oduğu için ekliyemedim :sad:
  15. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Çeviri geldi beyim.
    Çok teşekkür ederim. şimdi kelle alma zamanı :grin:
  16. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Expanded olanmış o ondan sildim bugün de expanded kingdom'u paylaşacak arkadaşım :smile:
    Beyim yeni sefer başlatıp çok kelle gidecek ama bu çeviriyi bekliyorum. :grin:
  17. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Türkçe pakedi olarak eklenmiş ama female troop diyor bir bakmak lazım.
    Baktım türkçe ile alakası yok.Bir arkadaşıma ricada bulunurum bunun için.

Tabiki dostum yeterince doluyuz zaten birde üyelerin duygularıyla oynamamak lazım :grin:
    kankam gece çeviri ekledin silmişsin :grin: indiremedim ilgilendiğin için teşekkür ederim bu arada
  18. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Yaptığım hatayı anladım dostum sıkıntılı cümleler kelimeler :grin:
    şu calradia expanded:kingdoms modunun çevirisi varmı ? ben bulamadım.
  19. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Trooplarına veagir armor taktın mı?
    evet
  20. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

dostum sen veagir armory ile custom troop modu sıkıntı çıkarır diye belirtmissin ama ben bal kaymak kullanıyorum en güncel versiyondalar.
Back
Top Bottom