Search results for query: *

1. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

deneyeceğim. umarım save dosyalarına bişey olmaz.denedikten sonra ekstradan teşekkür için döneceğim sana.
    save dosyaların gidecektir. bildiğim kadarı ile saveler o klasörde fakat hiç oynamamaktansa baştan başlamak daha iyidir. İyi oyunlar dostum
  2. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

SORUNU UĞRAŞARAK ÇÖZÜME ULAŞTIM, STEAM VEYA EPİC GAMESİ KAPATARAK BELGELER KLASÖRÜNDEN BANNERLORD BELGELERİNİ SİLİN ARDINDAN OYUNA GİRİN AÇILACAKTIR.
  3. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

En son Aralıkta yazılmış. Sorun hala devam ediyor. en son ocağın 12'sinde girdim oyuna . 1 haftadır oyuna giremiyorum.Şimdi burada sorun epic gameste mi ? yoksa talewords te mi anlamadım gitti.
    Taleworlds de sorun, steamden de denedim açılmıyor oyun. Bu kadar sorunlu oyun çıkartıp hataları düzeltmelerini beklerken sorunu kökünden çözüp oyunu açılmaz hale getirdiler. Resmen rezillik sorunu çözecek bilgiye sahip değiller, sorunla ilgilenecek insanlara sahip değiller fazla söze gerek yok editörlere laf anlatacağıma düzelsin diye boş boş beklerim daha iyi...
  4. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Bu aşamaları dener misiniz?
    Bütün aşamaları denedim. Aynı sonuç devam ediyor, internet üzerinde çoğu kişi aynı sorunu yaşıyor fakat çözümü yok. Oyunu oynamaktan çok çözümü bulmaya uğraşıyorum kabak tadı vermeye başladı..
  5. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Arkadaşlar dün epic games'e bedava oyunu almak için girdim, rastgele bir şekilde bannerlorda tıkladım ve açıldı, nasıl çözüldüğü hakkında hiç bir fikrim yok oyuna update yapmadı, en son denediğimde açılmadığı halinden bir şey değişmedi. Kısaca nasıl çözüldü bilmiyorum ama TaleWorlds ile mail durumundayım bir çözüm sunarlarsa bu forumu haberdar edeceğim. İyi oyunlar. :90
    Bende kendileri ile haberleşiyorum bi çözüm yolu öğrendiğinizde bilgilendirirseniz sevinirim iyi akşamlar
  6. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

https://hizliresim.com/nwupjF oyunu çalıştırıp ekran görüntüsü aldım, fakat görünenler bu özellikle bannerlorda ait bir bilgi bulamadım
  7. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Yine aynı sorun var, arka planda çalışıyor fakat kendisi yok.
  8. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Launcher üzerinden start verdim arka planda bi çalışma var görev yöneticisinden fark ediyorum ancak ekrana gelmiyor söylediğiniz dosya da bu kodlar vardı. Epic target dosyasını da sildim fakat tek değişen şey oyun açılmadığında epic games e yönlendiriyordu, o kalktı oyunda bir değişim yok.
    Düşündüğüm kadarı ile bannerlord launcherın da bir sorun olabilir, oyuna geçiş sağlamıyor. Klasörlerden launcher olmadan başlatmak istiyorum fakat oyunun kendisi de aynı sorunda arka planda çalışır vaziyette fakat ekranda gözükmüyor
  9. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Launcher üzerinden start verdim arka planda bi çalışma var görev yöneticisinden fark ediyorum ancak ekrana gelmiyor söylediğiniz dosya da bu kodlar vardı. Epic target dosyasını da sildim fakat tek değişen şey oyun açılmadığında epic games e yönlendiriyordu, o kalktı oyunda bir değişim yok.
  10. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Merhaba,
    19/12/2020 tarihinde Epic Games'den aldığım oyunda ben de aynı sorunu yaşıyorum. Doğrulama yapıyorum fakat sorun çözülmüyor.

Sistem Özellikleri;
    CPU: Intel i4 10600
    GPU: Nvdia GeForce RTX 2070
    Ram: 16 GB
    Mainboard: MSI B460M

Windows ve driver'lar güncel
    Merhaba aynı sorun bende de var sürümden kaynaklı olabilir mi?
  11. Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Bir kaç ay önce Epic Games başlatıcısından Bannerlord satın aldım, oyunu şuan yükleme fırsatım oldu 41gb lık bir indirmenin ardında oyunu başlat'a tıkladım ve oyunun launcher'ı geldi singleplayer'dan oyunu başlatmaya çalıştım fakat oyun başlamadı, oyun ekranı bile gelmeden launcher kapandı ve tekrar epic games'in kütüphane menüsü açıldı. Oyunu 6 defa doğruladım. Sizden önce Epic Games'in desteğine mail attım ve yardımcı olamadılar, Taleworlds'ün support bölümüne yönlendirdiler bir forum doldurup sorunu anlatıp yollamak için lakin orada da doldurduğunuz forum gönderilemedi hatası verdi, bende mail attım ve mail'e de geri dönüş yapan arkadaş mail üzerinden yardım etmelerinin çok yavaş ve zor olduğunu bu yüzden foruma girmemi söyledi. 2 gündür yarım saat oyun oynamak için uğraşıyorum lütfen kısa sürede cevap vermeye çalışın. Bu arada oyun kesinlikle hiç bir hata kodu vs. vermiyor. Epic games'i açtım, indirdim ve "başlat" 'a tıkladım, launcher açıldı, singleplayerdan play butonuna bastım ve launcher kapandığı gibi epic games başlatıcısına döndü, oyun açılmadı...

Sistem Özellikleri:
    CPU(İşlemci): Ryzen 3 3100
    GPU(Ekran Kartı): Nvdia GeForce GT 730 2GB
    Ram(Bellek): 8 GB (Tek kanal, 3000mhz, ddr4)
    Mainboard(Anakart): AsRock B450M-HDV R4.0

Bütün donanımlarım güncel.

Merhaba, aynı sorunu bende yaşadım bir çözüme ulaştın mı acaba?
  12. OYUNUN AÇILMAMA SORUNU

Arkadaşlar oyunu epic games üzerinden satın aldım başlarda açılmasına rağmen sonradan ara verdiğimde bir süredir oyun açılmıyor, görev yöneticisinden baktığımda çalışıyor fakat ekranda belirti yok aynı sorunu yaşayan veya sorunu çözen varsa yardımcı olsun lütfen (doğrulama ve dosyaları silip...
Back
Top Bottom