Search results for query: *

1. AlpErTunga37

Teamkilling Yapıp Üzerine Küfürler Eden Toxic

Daha fazla muhattap olmıyacam senınle oyunda yaptıgın aynısını buradada yapıyorsun insanlara hakaret edip sinirlerini geriyorsun elinden geleni yap ama lütfen muhattap olma çünkü hakaret etmeden konuşamıyorsun.
  2. AlpErTunga37

Yüzsüs olan sensın sen gelene kadar 2-0 önde oldugumuz oyun sen gelince 2-2 oldu hem aşırı derecede yeteneksiz ve kabiliyetsizsin hemnde biz orda savaşırken gelip arkamızdan bize vuruyorsun bir insan durup dururken kimseye küfür etmez belliki toxiclik yapıyorsun neden kill in 0 yada - de idi ban veya başka bişe önemli degil ama senin gibi toxic insanlar sadece sinir zıplatım insanın keyfini kaçırıyor
  3. AlpErTunga37

Atamam çünkü senin gibi ss almadım neden parça parça video atıyorsun tam kaydı yokmu elinde o maçın atsana onu
  4. AlpErTunga37

Oyunu sabote etttigin team kill attıgın küfür ettigin ss ler nerde?
  5. AlpErTunga37

Konuyu açarken ben utandım

Geçen bir konu daha açmıştım adam müslümanlara sövüyordu joca amsterdam diye biri 50 kere reportladım bişe olmadı konu açınca adama chat ban attılar 3-5 gün yazamadı bugun gördüm gene sövüyor müslümanlara bitmiş banı caydırı olsa keşke biraz cezalar
  6. AlpErTunga37

Reportluyoruzda bişe olmuyor reportlayınca. Kanıt olsun diye buraya da ss koyduk konuyu kapatabilirsiniz.
  7. AlpErTunga37

Ya arkadaşlar bunlar nasıl uslüb bu nasıl küfür oyunlarda bana çok küfür edildi onları reportlamadım şikayet etmedim muhattap alıp ugraşmadım ama böyle bir sövme olamaz bu insanların aidiyet hissetigi baglı oldukları bir millet yokmu dinleri imanları yokmu?
  8. AlpErTunga37

Multiplayer'e girişte hata.

Kendi kendine düzeldi benim sorun -_-
  9. AlpErTunga37

Multiplayer'e girişte hata.

''Couldn't receive login result from server.'' hatası veriyor oyuna giremiyorum nedeni nedir?
  10. AlpErTunga37

Ne yapıyor bu sıkıntısı ne acaba

İngilizce bilmedigim için özür dilerim
  11. AlpErTunga37

Keşke bir video yüklenseydi de öyle açsaydınız konuyu. Kendisini görmesem de dediğiniz tipteki kişilere çok rastladım kimisi özür dilerken kimisi dediğiniz gibi bunun yaptığı yüzsüzlüğü yapıyor. Umarım yakın zamanda gereği yapılır.

-Bir de madem böyle bir konu açıldı; Report ettiğimiz kişiler gerçekten yetkililere ulaşıyor mu? Report edileni ban'lamaktaki kıstas ne? Yani diyelim bir kişi suçlu olmadığı halde bir güruh tarafından report'landı bunun denetimi nasıl sağlanıyor? Şüpheli olan birinin suçluluğu için kanıt gerekir bunu bizim kaydettiğimiz videolarla sağlıyoruz, şuan için biraz zor olsa da oyuna daha iyi bir denetim lazım. CS:GO'daki "Overwatch" sistemi gibi. Bilmiyorum yapılabilir mi, oyun motoru ne kadarına izin verir ama rahat ve eğlenceli bir denetleme sistemi olacağını düşünüyorum. Şahsen CS:GO'da şüphelileri izlerken eğleniyordum. Tabi Bannerlord'da CS:GO'daki gibi "wallhack" gibisinden şüphelinin psikolojik olarak kendini belli edebileceği bir şey yok oyunda. Ama "aim" , "auto-block" gibisinden şeyler kendini çok belli eden hileler. Keza sadece hile açısından da düşünmemek lazım bu kişi gibi "griefing" yapan kişileri de oyundan uzaklaştırabiliriz. Tabi ban'ladığımız kişiler oyundan uzaklaştırılmış olacağı için oyuncu sayısı da azalacaktır, bu da yine aynı kapıya çıkıyor: Oyuncuların -Özellikle Warband oyuncularını- Bannerlord'a çekilmesi lazım :grin: .

Video'yu yükledim youtube'ye yüklerken konuyu açtım.Gece 4:30 da yükledim zaten internetim yavaş oldugu için biraz geç yüklenmiş :grin: gece vakti kimsenin okuyacagını sanmamıştım sabah insanlar bakınca video da yüklenmiş olur diye düşündüm.
    Bu tarz insanlar gerçekten insanı oyundan soğutuyor.Ne yaptıkları işte bir mantık var nede bi gerekçe oyun başlar başlamaz gelip böyle bişey yapmak çok ilginç.Böyle tipler nasıl olsa ban falan yok diyip rahat davranıyorlar caydırıcı önlemler alınması lazım.
  12. AlpErTunga37

Oyun başlar başlamaz team kill atan bu arkadaşın sıkıntısı ne ben çözemedim. video nu çekiyorum ban yiyeceksin diyorum bu oyunda ban yok istedigini yaparım diyor vicdan sahibi bi yetkili bu arkadaşa geregini yapar umarım. Nick=Mac105
  13. AlpErTunga37

Müslümanlara ve türklere hakaret eden şahıs.

Bu şahıs müslümanlara ve türklere sürekli agıza alınmayacak laflar ediyor multiplayer oyunlarda takım arkadaşlarına sırf müslüman veya türk oldukları için saldırıyor İnsani ahlaka uymıyacak davranışlarda bulunuyor ve ırkçılık yapıyor bir örnek olarak ss koyuyorum yetkililer tarafından gereginin...
Back
Top Bottom