Search results for query: *

1. Resolved Kuşatma yapamıyorum başkasının ordusundayken

Merhabalar, kuşatma başladığında sağ tarafta bir panel açılması ve o panelden kuşatmaya katılıp katılmayacağınız seçebiliyor olmanız lazım. Eğer panel görünmüyorsa veya kuşatmaya katıl seçeneğini seçtikten sonra dahi kuşatmaya erişemiyorsanız lütfen bana bildirin. Eğer oyuna yüklü bir mod varsa lütfen mod dosyalarını kaldırın, oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan sonra yeni seferde sorunu tekrar etmeyi deneyin. Her durumda oyun dosyalarının bütünlüğünü sağlamanızı tavsiye ederim.
    Sorunum 1.4.3 ün yeni güncellemesiyle çözüldü sanırım eski sürümde bir şey olmuş teşekkür ederim :smile:
  2. Resolved Kuşatma yapamıyorum başkasının ordusundayken

Kendine ait askerlerin var mı peki? Veya belki daha saldırıya geçmeden orduyu yöneten kumandan kuşatmayı iptal ediyor olabilir mi?
    evet var ve hayır Kuştama bitince kale veya şehir bizim ülkeye geçiyor ama ben katılamıyorum öylece izliyorum bitmesini :grin:
  3. Resolved Kuşatma yapamıyorum başkasının ordusundayken

Başka bir kişinin ordusundayken kale ve şehir kuşatmalarını öylece izliyorum katılamıyorum içine girip oynayamıyorum ama kendi başma kuşatma yaparsam oluyor. Başka kişilerin ordusundayken nasıl katılabilirm. (ülke başkanına yeminliyim)
  4. Kuşatmalara katılamıyorum

Bir ordu kurulduğunda orduya katılıp öyle kuşatmaya katılmayı dener misiniz?
    zaten öyle deniyorum :sad: olmuyor genede
  5. Kuşatmalara katılamıyorum

Merhaba kuzaitlerden monchugun paralı askeriyim ordusuna katılabiliyorum ve meydan savaşı yapıyorum ama ne zaman kale veya şehir kuşatması olsa öylece zamanın geçmesini izliyorum kale kuşatmasının içine girip oynayamıyorum. Paralı askerlikten çıkıp yemin de ettim ama sonuç hala aynı. Nasıl...
  6. Krallık kurma görevi ?

Oyunu uzun süre sonra tekrar oynamayı düşünüyorum. Acaba hala krallık kurma zaman sınırı 10 yıl mı? Ortadan kalktımı? araştırdım birşey bulamadım.
Back
Top Bottom