Search results for query: *

1. Bortatza Glowingsand

İngilizce Forum vs Türkçe Forum

Herkese iyi forumlar, tabi Türkçe forum diye bir şey kaldıysa. Oyundan ümidimi keseli çok oluyor, 1.5.x sürümlerinde bırakmıştım en son. Zaman zaman foruma girip tartışmalara bakıyorum ve çok bir fark olmadığını görüyorum. Bu noktada tek bir soru sormak istiyorum, Biz erken erişim oyun...
  2. Bortatza Glowingsand

Resolved Ana Görevde Bug

Oyunda Arzagos'un istediği her şeyi yapıp kendi krallığımı kurduğumda, "Bağımsız bir klan ol" işareti gidiyor ve görevi devam ettiremiyorum.(İki adet şehrim var halihazırda)
  3. Bortatza Glowingsand

Bandit Rebellion/Army

Oyunun senaryosu üzerinde bu gün biraz güzelleme yaparken şöyle bir fikir geldi aklıma. Mesela haritada zayıflayan krallıklarda, kale ve şehirlerde tutsak olarak tutulan birimler kalenin veya şehrin garnizonun zayıflamasıyla (Kuşatmalardan sonra, seferlerden sonra) bölgedeki haydutlar...
  4. Bortatza Glowingsand

Sancak Editörü

Sancak Editöründe niye çok az renk var? Bunu eklemek çok zor olmasa diye düşünüyorum.
  5. Bortatza Glowingsand

Yükleme Ekranı Görselleri ve Parti Ekranı Düzenleme

Koskaca Taleword'sün sen yükleme ekranlarına çiz 1000 tane farklı görsel sürekli aynı görselleri görmeyelim ya, yeterli elemanın mı yok yarışma yap üniversitede resim okuyan insanlar arasında vs. Çok küçük bir detay olarak görünebilir ama oyundan aldığın zevk katsayısını arttırıyor böyle küçük...
  6. Bortatza Glowingsand

1.5.7 Ansiklopedi Hatası

Merhabalar, 1.5.7 ile modsuz temiz bir oyuna başladım ama ansiklopediye birinin yerine bakmak için girince "Son görülme bu gün " yazıyor ama yer ismi yazmıyor, herhangi bir yerleşime girince de bir değişiklik olmuyor. Benlik bir sıkıntı mı yoksa bug mı var ?
Back
Top Bottom