Search results for query: *

• Users: Exmachina
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Konu disi : Roportajda sozu edilen tools

Merhaba , oyunun gelismesini falan takip ederken bir ara armagan beyin jahrein ile yaptigi youtube yayininda warband oyun motorunu kendisi yaparken kullandigi , oyun motoru yapmak icin o zamanlarda yayinlanan wolfstein firmasinin toollarini kullandim demisti.. Internettte baktim baya merak...
  2. Unutulan çoook önceden duyrulan intel çekilişi

Başlıkta belirttiğim gibi bir ara çekiliş vardı belki 1 seneyi doldurucaktır arada foruma girip bakarken aklıma geldi noldu ya o kazanan falan oldu mu :d @MArdA TaleWorlds https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/intel-bannerlord-%C3%87ekili%C5%9Fi.427698/page-3 Edit: Link
  3. Bunu yaşayan varmı? - Nüfuz Bug -

Savastan sonra aniden nüfuz 42.9 m oldu asdgasdg :d
  4. Oyunun dili türkçeyken ingilizceye döndü

Arkadaslar merhaba, teknik destek kısmında ve forum genel kısmında arattım bulamadım. En son güncelleme yapmadan önce dil türkçeydi güncelleme sonrası nasıl oldu biliyorum ingilizceye döndü, steam yerel dosyaları yeniledim dili tekrar türkçe olarak işaretledim olmadı. Oynanıs acısından suan bir...
  5. Hasarlı İtemlerin Tamiri Kaldırıldı Mı?

Başlıkta belirttiğim gibi öncesinde çatlak/paslı itemleri belirli süre envanterde tutunca düzeliyordu lakin suan elime geçen bir çatlak soylu yayı ne kadar bekletsemde (2-3 sene heralde ) düzelmiyor ve önecsinde de paslı imparotorluk at zırhı vardı envanterde düzelmeyince satmak zorunda kaldım...
  6. Need More Info Kusatma esnasında grup aktarma işlemi sonrası oluşan bug

Başlıkta belirttiği gibi Myze sehri savunması esnasında 8. grup okcuları başka gruba dahil ettiğimde savasa başla-otomatik yerleştir ve diger secim grupları ekrandan kayboldu
  7. How can we shoot 3 arrows in row?

As the title says, how ?? At noxus forum i found a jpeg.file and asked him but didnt answered. Maybe someone knows this? Any idea? ( sign. of creator the mod " Noble Troops" ) Here, Ps: Soryy if i made mistakes , not native speaker. İt would be wonderfull if someone knows it. Thanks
  8. Özellik oyundan kaldırıldı mı?(Üçlü ok atısı)

Noxus forumlarında dolasırkan " Noble troops " modunun yapımcısının imzasında bu gif gözüküyordu. Kendisine sordum sanırım yanıt vermedi, bayadırda kimseye yanıt vermemiş bu yüzden bende forumda sizlere sormak durumunda kaldım. Üçlü seri atıs yapıyor ve ammo 3 azalıyor. Birde atın üstünde...
  9. In Progress Levazım subayı eş ölünce tekrar levazım subayı atayamıyoruz

Başlıkta belirtiğim gibi oyunda evli oldugum Yana dogum esnasında öldü, partimin levazım subayıydı, yerine levazım subayı atamaya çalısıyorum ama görevlendirme yerinde cıkmıyor. yana öldügü içinde görevlendirmeyi ondan alamıyorum.
  10. Köylülerin harita hareketi ve gelicek özellikler

Başlıgı acma sebebim haritada sahip oldugum köylerden cıkan köylüerin sırf mallarını benim şehrimde(pyhracon) satmak icin bi uctan bi uca mesafe katetmesi :d elbette rahatsız edici bir şey degil ama oyunda şehir ekonomilerine etkisi düşünülünce kaydedip postlamak istedim.(teknik destege mi...
Back
Top Bottom