Search results for query: *

• Users: jused
  • Order by date
  1. MP Native Champions - v0.0.5 been released!

it's time to come back
  2. Panthera Community 1v1 Düello Turnuvası 07-08.2022

turnuvadan neden yasaklandım acaba
  3. EU Native Battle Open Fantasy Warband League

Player sign up

Name: jused
    Nationality: Turk
    Steam: https://steamcommunity.com/id/cinmusa/
    Preferred Class: inf
    Activity: active
  4. [WBMM] Unban Appeals

Your nickname: kralsangel58
    Server & Time (if possible): i dont exactly remember but i think it was june 3 2021
    A short description of the situation: i couldnt find my own serial key so i tried to play with new one then i got auto ban
    For how long were you banned?: permanently
    Who banned you?: auto ban
    What rules did you break?: ban evading i guess
    Why should we unban you?: i know its my bad and this is against the rules, but i didnt do it on purpose and i believe 2 months is enough, im sorry and i enjoy playing warband so please unban me
  5. Warband "Grup Savaşları" / Sezon # 1 (Başvurular açık.)

• Oyuncu Adı: jused
    • Oyuncu ID: 4040341
    • Oynadığı Class: piyade
    • Kişisel Başarıları:
    • Takım ile başarıları:
    • Steam profili: https://steamcommunity.com/id/cinmusa/
    • Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) 450.000
  6. Warband Türkiye 2v2 Piyade Turnuvası

Takımınızın adı: pwp
    Takımınızın kısaltılmış tagı: pwp
    Discord Etiketleri: Jused#6615 Loyka/Piri#5855
    Oyuncu isimleri ve Guidleri:
    1: jused 4040341
    2: piri 3958907
  7. Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Birbirinizi korurken biryerlerinizi yırtıyorsunuz ancak birisi kendini savunurken dinlemiyorsunuz bile.
  8. Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Thorin söylediklerine bakınca bana yönelttiğin suçlamao kadar saçma kalıyor ki biraz düşünerek yapsaydın bundan vazgeçerdin.
  9. Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

İnsanlar görmek istediğini görüyorlar. Ne bir yetkim ne de bir sorumluluğum var. Burada bazı şeyleri gelip yapıyorsam bunun değer bulmasını isterim. İnsanların kendi kafalarında kurduklarına ve inanmak istediklerine sadece saygı duyarım. Tek amacım bazı şeylere emek verip daha güzel gözükmesini ve insanların eğlence bulabilmesini sağlamak. Buna köstek olanlar zaten bu etkinlikten yararlanamıyor, yararlanamayacakta. Teşekkürler.
    Kendi çapında egonu tatmin et bu turnuvada oynasam da oynamasam da bu konuda sadece kendini avutacaksın.WBMM'de davranışların yüzünden alınmadın diyorsun ancak buraya gelince kafandan uydurduğun kanıt ve olaylar ile almadığını söylüyorsun. Turnuvadaki takımlara başarılar diliyorum.
  10. Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Somut ve yeterli kanıt olarak bir ekran görüntüsünü yükledim sadece ama bununla yetinerek bir işlem uygulamadım tabiki de. Daha önce düzenlenen 1v1 kılıç kalkan turnuvasında da PiriReis'in keyiyle girip oynadığını bizzat takım lideri FranzJoseph'in ağzından işitmiştim ve dikkate almamıştım. Ama o gün de ardından başka bir itiraf gelince ve aynı zamanda oyuncunun da daha önce publicte sergilediği davranışı göz önüne alınca ne FatihBey'den ne de Bladee'den bir farkının olmadığına karar verdim. Bu konuda özelden de belirttim görüşlerimi fakat kendisi dikkate almayıp foruma taşıdı. Bu konuda daha fazla konuşmak istemememin sebebi ise her ne kadar eşit doğrultu da davranmam gerekse de bir olay için birden fazla açıklamayı yaptığım halde her seferinde aynı düşüncenin yüzüme çarpılmasıdır. Gerekli kanıt görmeseydim böyle bir işlem yapmazdım ama hem gördüklerim hem de duyduklarım benim için yeterli oldu. Duyduklarım konusunda elbette bir kısmınız şüpheli davranabilir sonuçta somut bir delil değil fakat kalkıpta sadece bir şey üzerinden konuşmuyorum ve keyfime göre iş yapmıyorum. Bu konu yeterince uzadı diyebiliyorum çünkü özelden de konuşuldu forumda da konuşuldu. Aynı şeylerin söylenmesinin benim için manası yok. Delil var ve karar kesin. Dilediği kadar yazabilir ama bundan sonra bir cevap alamayacak.
    Kendini avutmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Benim sadece bir turnuvada ismim geçiyor onda da hiç bir maçta kaydım yok ancak saçma bir şekilde oynadığımı söylüyorsun ve kanıtın fatihbeyin "geçen bld maçına bld jused diye giren bendim" demesi. Elle tutulur bir kanıtın yok banımın açılmasını istiyorum.
  11. Resolved SUNUCUYLA OLAN BAĞLANTI KAYBEDİLDİ

steam kütüphanenden oyuna sağ tıkla Özellikler>Yerel dosyalara göz at>Oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula eğer bunu yapınca düzelmezse internetin ile alakalıdır.
  12. Kingdom of Pomerania

18 maçta 18 galibiyet ama yenildiğiniz zaman yazmıyorsunuz. biz 2 kere 12 0 attık onlar neden yazılmamış
  13. Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Bilgiler güncellendiğinde kabul edilecektir.

Kabul edildi. Son güne kadar dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

Konu yeterince amacından uzaklaşıyor bazı şeyleri kabul edemediğiniz için. Elimde yeterince kanıt olmasa bunu foruma yansıtmazdım. Gerekli ve yeterli gördük. Seni etkinliğimizden uzaklaştırdık. Bu konuda sen ve eski takım liderin dışında bir tepki gösteren olmadı. Olması da biraz kulağa saçma geliyor açıkcası. İnan bana benim sana yapmakta olduğum açıklamalar bile konuyu uzatabilir ve bu açıklamaların da turnuvaya gölge düşürmemesi adına olduğunu bil. Konuyu daha fazla uzatmayalım lütfen. Elime geçen ilk kanıtı forumdan da özelden de paylaştım. Yeterli kanıt, yeterli açıklama. Sana bundan sonraki etkinliklerde daha sağlıklı davranışlar dilerim.

Takım arayan oyuncular için ayrı bir yer oluşturmadım ana sayfa üzerinde ki zaten isimlerinizi kendi yorumlarınızla yazmanız ve takım bulduğunuz vakitte silebilmeniz daha kolaylık sağlar diye düşündüm. Eğer takım arayan oyuncular arasında yasaklı bir oyuncu veya hile ile adı geçen birisi varsa gerekli kanıtlarla bize ulaşabilirsiniz.
    sanırım anlamak istemiyorsun olay fatihbeyin benim nickim ile turnuva maçı trollemesi , ben hiç bir turnuvada oynamadım yani benim ismimle oynanmadı birilerinin ben jused diye oynadım demesi bunu değiştirmez ( steamdan veya discorddan engelimi açarsan forumda konuşmak yerine karşılıklı konuşabiliriz)
  14. Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Elementleri uyduranlara sorarsın. Ben buraya duyduklarımı da atabilsem bunun altından kimse çıkamaz. Yasaklı olan liste yasaklı kalacak.
    ilk fatihbeyin söylediği olay benim olmadığım turnuvaya BLD_Jused diye girip bir takımda tk atmasıydı. Ikinci olarak ben sadece 2 turnuvaya kayıt oldum birisi wardonun ligiydi iptal oldu , WT6T de BLDGLADIO'ya girdim ancak hic bir macta oynayamadım maç saatlerinde giremiyordum (hic bir macta ismim ile oynanmadı). fatihbey ile konuşulan günlerde WT6T-2 turnuvası zamanıydı ve o turnuvada ismim dahi yok açıklamanı bekliyorum Thorin.
  15. Azeroth Knights [Aktif]

2 aydır okçu oynayıp her el 15-2 oynayan pro gellert abim de gelmiş :grin:

Ben o maçta hata yaptığımı, yapmamam gereken bir şeyi yaptığımı zaten kabul ettim. Bu olayla ilgisini anlayamadım?
    Ki o olay sonrasında Wisher'ın her yerden banlanması için en çok çalışan kişilerden birisi oldum bütün PK sunucu sahipleri de buna şahittir. Grynn, wolwen ile beraber bütün her yerde bunlara uğraştık onlara da sorabilirsiniz isterseniz.
    o kadar oynamışsın oyunu blok zor tutuyorsun millete hile diyorsun uyanmadan
  16. Azeroth Knights [Aktif]

Ben böyle bir şey demedim ama neyse...

Ayrıca videomuzu doya doya izleyin arkadaşlar

aga adam arkasına felan donmus iyi kitlenmis
  17. Warband Türkiye 2v2 Kılıç Kalkan Turnuvası // Şampiyon Calradia!

pingimizvar def win verdigi icin pwp kazandi
  18. Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

C3E4C26002CE69F94538CFEA35320D67E13B634D

jused 7 coffın 5
    sonkorsan kazandi :wink:
  19. Beta House ΒΔΞ

aynı bok gibi klan
Back
Top Bottom