Search results for query: *

• Users: Cinko
  • Order by date
  1. Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Merhaba. 1.6.2'de oynuyorum. Hangi lordu ikna edip tarafıma çeksem askersiz geliyor. 300 askeri olan adam 5 askerle geziyor, bana gelmesi için 800k altın verdiğim adam 10 askerle geziyor. Bunun sebebi tam olarak nedir? Lordlara şehir ve kale verdim
  2. Tarafıma çektiğim lordlar askersiz kalıyor

Merhaba. 1.6.2'de oynuyorum. Hangi lordu ikna edip tarafıma çeksem askersiz geliyor. 300 askeri olan adam 5 askerle geziyor, bana gelmesi için 800k altın verdiğim adam 10 askerle geziyor. Bunun sebebi tam olarak nedir? Edit: Tüm lordlara 2şer şehir ve 2şer kale verdim artmadı, daha sonra kale ve...
  3. Multiplayer bağlanmıyor

Bir kaç ay sonra oyuna bi uğrayım dedim malum finaller projeler falan vardı. Multiplayera girdiğimde bağlanmadı ve ''DİRİLT'' diye bir buton geldi. Tekrar tekrar denememe rağmen bağlanamıyorum. Acaba bugün multiplayer kapalı mı yoksa bende mi bir sorun var? Varsa çözümü nedir. (version 1.4.2 beta)
  4. 1.4 Yaması crashi

Bugün oyunu 1.4e yükselttim, öncesinde de bütün modları kapattım. Ama oyun içinde asker upgrade ederken, şehire tıkladığında, tutsaklardan esir aldığında kısacası her arayüz değiştiğinde crash veriyor oyun. 1.3de hiç crash yememiştim.
  5. Oyunda devletim neden kafasına göre savaş açıyor?

Steam'de oyun detaylarında BETALAR sekmesinden seçiyorsun.
    teşekkürler brom
  6. Tek oyunculuda karşılaştığım sorunlar & öneriler için geribildirim başlığı

Hocam sistemimiz sistemimiz aşağı yukarı aynı, ekran kartımız aynı, ram senden yüksek ama bende drop oluyor, fps de düşük. Sizde sıkıntı var mı?
    hocam kısaca söyle göstereyim. İlk 160 dakikası neden böyle bir fikrim yok ama oyun saatlerimin tamamnı grafiğin 165. dakikasından sonrası gibi...
    hE76jY.png
  7. Oyunda devletim neden kafasına göre savaş açıyor?

ben beta 1.30 a geçince,save zarar görüyor,açılmıyor yani
    O yüzden girmiyorum 1.30'a
    bro 1.30a nasıl geçiriyoruz oyunu
  8. Oyunda devletim neden kafasına göre savaş açıyor?

Beta 1.3.0 da sanki orjinal sürümmüş gibi oynuyorum, hiç bir crash vs yaşamadım hatta sahne geçişleri ve ram gpu cpu kullanımı olarak daha seri daha akıcı oyun şuan.
    Oyunu nasıl 1.3e güncelleyebilirim. Bende ki launcher 1.2.1den başlıyor
  9. Tek oyunculuda karşılaştığım sorunlar & öneriler için geribildirim başlığı

2 günde yaklasık 30 saat oynadım oyunu. Şimdi buraya geliştirilmesi gereken geri bildirimleri yazacağım. Karşılaştıkca güncellerim. Bu bir feedback konusu olduğu için sadece sorunları yazıcam. Sistem: İntel i3 3220 3. nesil işlemci GTX750ti ekran kartı 8Gb 1600mhz ram 7200rpm HDD 1) Savaşlarda...
Back
Top Bottom