Search results for query: *

1. [WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

eğlenerek maç oynamaya çalışırken ottomanın attığı falsolu ok tarafından öteki tarafa gönderilince benim sıfat
    kanka anime fotoğrafı... başkasına yanıt ver
  2. [WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Yıl olmuş 2022 hala hilesin değilsin tartışmaları... Bunlarla uğraşcağınıza oyununuzu oynasanız keyfinize baksanız daha çok eğleneceksiniz. On iki yaş çocuk gibi "mrk hilesin yaaa kominiti mrk yeter ya off ya cok gclüsn hilesin mrk napcaz" tartışmalarını sürdüren tayfanın amacı belli tüm ilgiyi üzerinde toplayım kominitinin en lideri saygınlığı benim ama kb kanka bi b.. değilsin gerçekler acıdır canımın içi.
    https://thumbs.gfycat.com/AnotherAridGhostshrimp-small.gif

kimse senden özür dilemeyecek özür dileyenin aklından şüphe ederim

sen kimsinde insanlar senden özür dilesin ?xd sen özür dileyeceksin üstte attığım gifte hile olduğun açık ve net bu yüzden asıl videoyu para verip kaldırttığını herkes biliyor
  3. Vandal'dan Yüce Kont_Vladimir

Selamlar, ben yüce Kont Vladimir. Bilindiği üzere uzun yıllardır bu camiada olan birisi olarak buraya bir kaç açıklamada bulunmak istiyorum. Oyundaki son yıllarda haksız rekabet, kargaşa, oyunun düzenini bozacak hile/yazılım vs. gibi olağan dışı durumlar oyunun dengesini sarsmış, oyuncuların...
Back
Top Bottom