Search results for query: *

1. skcdaking

Özel oyunda crash problemi

Şimdi çatışma moduna girmeye çalıştım yine crash yedim.
  2. skcdaking

Özel oyunda crash problemi

Bugün 2 kere özel oyunda oynarken crash yedim. Birincisi ilk oyuna girerken diğeri de oyuna girip 7-8 dk oynadıktan sonra. Daha önce multiplayer modunda hiç crash yememiş biri olarak ilginç geldi. Sanırım bugün gelen küçük bir güncelleme sebep olmuş olabilir.
  3. skcdaking

Savaşırken sizi en çok zorlayan devlet hangisi?

Aseray acemileri beni deli ediyordu.1 level adamlar o kadar zaman ve para harcadığım süvarileri patır patır harcıyolar.Bunun bi dengesizlik olduğunu bile düşünüyorum
    Aynen katılıyorum Aseray acemileri gerçekten güzel mızrak kullanıyor özellikle şuan da lordlar hep acemilerle gezdikleri için Aseray'a karşı atlı birliklerle savaşırken sıkıntı çıkıyor. Ancak genel olarak Khuzait atlı okçuları ve süvarileri çok zorluyor.
  4. skcdaking

Multiplayer modunda Bandit Faction

Oyundaki haydutları çeşitlendiren ve geliştiren bazı modlar var. Ana oyun içinde böyle planları var diye biliyorum. Haydutların tarafına geçme gibi seçenekler oyunu çeşitlendirirdi.
    Ana oyun için tabi ki çok güzel olur mutlaka isterim ancak benim dediğim multiplayer için bir faction. Aynı diğer krallıklara olduğu gibi oyun modlarında rastgele gelecek şekilde piyadesi yağmacı ve deniz yağmacıları gibi, atlıları soyguncu gibi ayarlanacak şekilde bir multiplayer faction oluşturulması.
  5. skcdaking

Multiplayer modunda Bandit Faction

Yağmacıların ekipmanları daha zayıf olduğu için dengesiz olur. Bunun olması için oyundaki yağmacıları güçlendirmeleri lazım. Deniz yağmacıları hariç diğerleri çok zayıf sayılır.
    Aslına bakarsanız oyunda giymedikleri ekipmanları giydirerek çok renkli bir faction oluşturulabilir. Hem tarz olarak yağmacı gibi görünen ama daha güçlü ekipman giyen bir faction oynamak isterdim açıkçası :grin:
  6. skcdaking

Bağlı olduğum krallık bana hiçbir şey vermiyor

Herkese selamlar , iyi oyunlar

Daha önce Warband oynamadım, Bannerlord'a da yeni başladım. Oyun gerçekten eğlenceli ve sürükleyici fakat anlamadığım bir olay var. Khuzait krallığına yemin ederek katıldım. Nasıl oldu bilmiyorum ama bana bir şehir ve bir kale verdiler. Ben de yardım için her kuşatmaya katılıyorum fakat alınan kaleden ya da şehirden sonra oylamada ismim bile çıkmıyor. Hatta kendi başıma aldığım kalenin bile oylamasında yokum. Bu bir bug mıdır yoksa oyunun mantığı mı böyle bana çok garip geldi.
    Teşekkürler.
    Paralı asker değilsiniz değil mi ? Eğer öyleyseniz zaten verilmiyor. Vasal olarak katıldıysanız da ilk başlarda çıkmıyor ancak sonraları çıkacaktır ve sizin kuşatıp aldığınız kaleleri verme oranları daha yüksek oluyor gözlemlerime göre.
  7. skcdaking

Bilgisayarı yeniden başlatıyor.

Başkan bendede leptop var soğutucum iyi değil avmler bugun açıldı sonunda alıcam en iyisinden ama ne kadar faydası olur bannerlord oynarken o son güç fan sesinden gına geldi varmı bi önerin veya iyi bi soğutucu bunu engellermi?
    Avmlere bu devirde gitmek de çok mantıklı değil hocam internetten sipariş etmeni tavsiye ederim :grin:
  8. skcdaking

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Ayrıca savaşlardan da gına geldi artık. Warbanddan hiç farkı yok. Zaten Warband da da komuta etme seçeneklerinin azlığından yakınırdım hep ama o zamanlar her şeye rağmen tatmin ediyordu. Fakat artık tatmin olmam mümkün değil. Daha iyi emirler istiyorum. İstiyorum ki okçularım sadece piyadeleri hedef alsın. Etrafta koşturan süvarileri hedef alıp okları boşa harcamalarından ve yaklaşan piyade sürüsüne hiç saldırmamalarından gıda geldi artık.
    Kesinlikle katılıyorum bende bu yüzden böyle bir öneride bulunmuştum. Bu küçük dokunuş bile oyun içi deneyimi ciddi seviyede arttıracaktır.
  9. skcdaking

Bannerlord için gelebilecek güncellemeler bulunmuş (İngilizce Reddit link)

Aynı şeyi söylüyoruz zaten. Yerli oyuncuya değer vermediler.
    Ben o anlamda söylemedim. Bunu yapan adam kendi emek vermiş dosyaları incelemiş ve bu sonuçlara ulaşmış yani değer vermekle hiçbir alakası yok.
  10. skcdaking

Resolved Revyl Haritasında Bazı Grafik Hataları

Hoş olmuş aslında hocam :grin:
  11. skcdaking

Bu oyun kaç gb ram istiyor?

Hocam yorumu yaptığım kişi bile böyle tepki vermedi. Yorumda bir art niyet yok. Sadece bilgi almak için teknoloji forumuna bakabileceğini söylemişim. Çünkü burada herkesin bilgisi olmayabilir. Ama dışarıdan sert bir yorum gibi duruyor. Hakkınız var.
    Gerçekten gereksiz bir şekilde agresif duruyor. Ancak dediğin gibi art niyetin yoksa yoktur hocam.
  12. skcdaking

Cinsiyetçilik ve Kölelik oyunda olmalı mı?

Kölelik oyunda var. Az önce saf bannnerlord gördüm. Refaha -1 veriyor.
    Sadece bir politika ama direk Kölelik sistemi oyunun içinde yok.
  13. skcdaking

Bannerlord için gelebilecek güncellemeler bulunmuş (İngilizce Reddit link)

Yerli firmadan, yerli oyudan yabancı birisi sızdırma yapıyor. Sızdırmak için bile değerimiz yok ve biz bu oyuna 150 TL verdik.
    Kimse yerli oyuncuları tutmadı hocam bizden birisi de oyun dosyalarını inceleyip böyle bir liste çıkartabilirdi, yapmamış ama. Verdiğin parayla hiçbir alakası yok yani malesef.
  14. skcdaking

Technopat'a git seni biraz teknoloji konusunda aydınlatsınlar. İhtiyacın var gibi duruyor.
    Bu ne şimdi ? Adam bilmiyor olabilir gayet normal bir şekilde ne bu agresif yorumlar hocam ? Şey mi sen buraların cool çocuğu mu oldun :grin:
  15. skcdaking

8 gb ram ile oynarken nasıl sorunlar yaşıyordun biraz beni aydınlatırmısın :smile:
    Anlık takılmalar fps dropları çok oluyordu aynı zamanda oyundayken alt tab yaptığımda çok donuyordu yavaşlatıyordu yani PC'yi şimdi gayet rahat oynuyorum takılma felan kalmadı :grin:
  16. skcdaking

sisteme herhan gibi bir zarar veriri mi ondan korkuyorum biraz
    Hayır hiç zannetmiyorum hocam bende ilk oynamaya başladığımda 8 gb ram ile oynuyordum herhangi bir zarar vermedi ya da ben fark etmedim öyle söyleyim :grin:
  17. skcdaking

Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda (steam) minimum 6 önerilen 8 gb ram diyor fakat oynayan insanları izlediğimde 12-15 gb civari bir ram kullanımı var yani 8 gb ramli bir sistem bu oyunu çalıştırmaz mı?
    Çalıştırıyor ancak daha fazla raminiz olsa daha rahat oynarsınız 8 gb ram ile anlık takılmalar olabilir.
  18. skcdaking

İmproved Garrison ile hata alan varmı?

Hocam ben her şeyini kullanabiliyorum şuanda herhangi bir problem yaşamadım güncelledikten sonra ilginç sende böyle olması
  19. skcdaking

Türkçe yamayı kurmadım TR yama kurduğumda oyunun başlangıcında Crash veriyor
    Hmm güncellenmiş halini kurarken eskisini kaldırdın mı peki ben öyle yapmıştım.
  20. skcdaking

Türkçe yamayla alakalı bir problem olabilir hocam.
Back
Top Bottom