Search results for query: *

• Users: Blocker
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Mount blade Warband Dünya Haritasındayken FPS Sorunu

Selamun Aleyküm Arkadaşlar ben dünya haritasındayken (Ctrl+Boşluk)yaptığımda fps drop yaşıyorum yapmasam bile yaşıyorum bu sorunu çözmek için çok uğraştım bi türlü olmadı Yaptıklarım şunlar Dikey senkrazisyonu açıp kapatmak Fps sınırını artırmak Ayarları en düşüğe almak Bİ türlü kurtulamadım...
  2. Warband mapta hızlı giderken oluşan kasma

Merhaba Steamdan Warband satın aldım ama oyun içinde hızlı giderken (ctrl + boşluk) yaptığımda oyunda kasma stuttering gibi bişey oluşuyor heralde nerdeyse herşeyi denedim bi faydası olmadı yardımcı olabilirmisiniz ? Sistemim Ryzen 3 3100 8 Gb ram Asus Rx5500xt 250 gb ssd
  3. Open warband haritada takılma sorunu

Beyler lütfen yardımcı olun Ryzen 5 1600 8 gb ram B450 mk 1650 süper 2tb hdd Warbanda haritada giderken ani takılmalar oluyor ama savaştayken hiç böyle bişey olmuyor neden yardımcı yapım varmı?
  4. In Progress warband haritada kasma sorunu

Beyler lütfen yardımcı olun Ryzen 5 1600 8gb ram B450 mk 1650 super 2tb hdd Warbanda haritada giderken ani takılmalar oluyor ama savaştayken hiç böyle bişey olmuyor neden yardımcı olan varmı?
  5. In Progress warband donma sorunu

Beyler lütfen yardımcı olun Ryzen 5 1600 8 gb ram B450 mk 1650 süper 2tb hdd Warbanda haritada giderken ani takılmalar oluyor ama savaştayken hiç böyle bişey olmuyor neden yardımcı yapım varmı?
Back
Top Bottom