Search results for query: *

• Users: İsimsizz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Global Forum İsyanı

Oyunu 80 saatten sonra bıraktım. Belki güncelleme gelir ümidiyle sürekli foruma bakıyorum. Haftalardır bir muhabbet var tw ekibi tr forumlarıyla ilgilenmiyor diye. Bence artık bunu globale taşımalıyız madem burda fikirlerimiz önemsenmiyor insanların yaptığı geribildirimler görülmüyor toplanıp...
  2. Belki sıktı bu muhabbet ama gerçekten 8 yılda gelen oyun bu mu?

Ya tamam bu konulardan çok açılıyor ama olaya farklı bir bakış açısıyla bakılması adına bir kaç soru sormak istiyorum Mount and blade fanlarına. Mount and blade serisine kardeşlerim olarak tam bir fanboy misali deliler gibi oynamışızdır. Hatta kardeşim hala bile warband oynuyor.(Bannerlordu...
  3. Bu sorun sadece ben de mi var?

Başka hiçbir konu göremediğim için sormak istedim. Şuan imparatorluğu tekrar kurmaya çalışıyorum kuzey ve güneyi sildim haritadan ama kuzeyin gücü 0 güneyin 20 felan batıda 1000 kişi felan var. Görev ikinci aşamaya geçti aseray batanya ve vlandiyayı yok etmemi yada barış istiyor çubuk var altta...
  4. Main quest düzeltildi mi yoksa sorunlu değil miydi zaten?

Forumda sürekli görüyordum komployu durdur sıkıntısını felan merak ettim acaba main quest herkeste ilerliyor mu yoksa yeni patch ile bir alakası mı var? MAin questin ilerlediğini görmek ümit verici geldiği için sormak istedim buraya. ( İmparatorluğu birleştirme kararı aldım arzagos komplo...
  5. Geforcenow Çalışmayı durdurdu hatası

Şuan iki arkadaş founders hesaplarla bu hatayı alırken ücretsiz sürümde sıraya girebiliyoruz sadece bizde mi sıkıntı var yoksa genel mi acaba?
  6. GeforceNow Kütüphane gelmeli

Oyunu geforcenowda gayet akıcı şekilde oynuyorum şuan drop vs hiçbirproblem yok şu mod kütüphanesi gelirse tadından yenmez acaba bununla ilgili bir çalışması var mı tw ekibinin?
Back
Top Bottom