Search results for query: *

1. Çoklu Ordu Yönetimi

Lütfen değerli geliştiriciler bu özelliği ekleyin, kanser oldum artık kale alıp vermekten.
    1800 askerlik krallığım var ama hiçbirini yönetemiyorum çok saçma.
  2. Krallıklar Arası Ortak Düşmana Saldırı

Oyuna bence krallıklar arası ortak bir düşmana saldırı için diplomasi eklenmeli. Yan demek istediğim ben Kuzait kralıyım ve Batanyalılar ile anlaşıp, Batı imparatorluğuna saldırabilmeliyim bence. Batı imparatorluğu ikimize de savaş açmış ama ben batanyalılar ile ortak ordu kurup saldıramıyorum...
  3. Yoldaşlara verilen birlikler

Lütfen bu birliklere komut verme özelliği de gelsin, Yoldaşların ordusunu istediğim yere gönderebilsem efsane olur.
  4. Oyunda yapacak hiçbir şey kalmadı.

aynı şey benimde başıma geldi. düşman klan liderlerini ikna et, kendi krallığını kur. sonra saldırır kale al sonra hemen barış yap vb.
  5. Kar topu savaşı

kartopu yapıp düşmana atmak zevkli olur, hasarı az olabilir ama zevki iyi olur.
    Bence de eklenmesi güzel olabilir.

Veya eğitim veya arenada bu özelliği ordularla birlikte kullanma tarzında bir etkinlik olabilir.
  6. TİCARET ve PARA KAZANMA önerileri

En temizi biraz yağmacı falan indir onların ürünlerini sat ve kervan oluştur.
    Ben kervan oluşturdum günlük 500-1000 arası kazanç getiriyor.
  7. Koçbaşı Geliştirilmeli

Kuşatmalarda neredeyse hiç koçbaşı kullanmıyorum, ne küçük kalede ne de büyüklerde işe yarıyor. 1. kapıyı kırdıktan sonra 2. kapı gelmesi saçma biraz, çünkü koçbaşı 2. kapıyı kırmıyor ve askerlerde oraya saldırmıyor. Ya kapıları daha zor kırılır yapılıp tek kapı yapın, yada 2. kapıda zor...
  8. WB Sahip olunan toprağı bırakma

Yoldaşlardan parti (ordu) oluştur, onlar zaten ortalıkta dolanırken bazen bu saldıranları indiriyorlar.
  9. Oyuna Din eklenmelimi sizce ?

Irka bağlı olarak diplomasi sonuçları olabilir, mesela ben Rus isem rusları daha kolay ikna etme vb.
  10. Çoklu Ordu Yönetimi

oyunu baya oynayan biri olarak söylüyorum, lütfen çoklu ordu yönetim sistemini ekleyin. Krallık kurdum kendi klan ordumu oluşturabiliyorum, ama farklı bir ordu oluşturup farklı bir kaleye gönderemiyorum. veya yoldaşlar için parti oluşturup, onları istediğim yere gönderemiyorum. Bu şekilde...
  11. Bannerlord önerileri

oyunu baya oynayan biri olarak söylüyorum, lütfen çoklu ordu yönetim sistemini ekleyin.
    Krallık kurdum kendi klan ordumu oluşturabiliyorum, ama farklı bir ordu oluşturup farklı bir kaleye gönderemiyorum.

Bu şekilde savaşlar çok gereksiz uzuyor, ben kalelere saldırırken bana saldırıyorlar vb.7
    Klandaki diğer orduyu yönetemiyorum, planladığım sistemin çok dışına çıkıyor.
Back
Top Bottom