Search results for query: *

1. frknyldz51

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Oyunla ilgili problem olarak gördüğüm bir kaç şeyi paylaşmak istiyorum 1) Oyundaki ilişki sistemi çok kötü; şehri yağmalasına izin vermiyorum diye karımla ilişkim -70 e kadar düştü :grin:. 2) Yapay zekanın gerilla taktikleri çok sıkıyor, çok büyük bir zafer kazandıktan sonra bile sürekli hızla toparlanıp köylerime şehirlerime saldırıyor olması oyunu içinden çıkılamaz yahut çok yorucu bir hale getiriyor. 3) Kazandığımız zaferler sonrasında ganimetler arttırılmalı kralın bizzati kendisini bile bozguna uğratsak saçma sapan eşyalar toplamak zorunda kalıyoruz. Bu konularda mevcut durum bir gözden geçirilmeli :\\.
  2. frknyldz51

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Merhaba aylar önce oyunu bırakmıştım, şu an tekarar başlamak istiyorum fakat şu anki haliyle oynamak istemiyorum.
    Ben oyunu bir kaç sebepten bırakmıştım. 1) Tüm oyundaki kraliyet ailelerini infaz etmeme rağmen (Benim oynadığım dönemde serbest bıraktığınızda kaçıyorlardı.) devletler yıkılmıyordu. 2) Oyundaki tüm karakterlerle ilişkilerim kötü, eyvallah ama o karakteri madem kendime katılmaya ikna edebiliyorum bare ilişki düzeyini 0 layın yani. 3) Devleti mutlak monarşi ile yönetemiyorum; emrimdeki beylerin oy hakkının olması saçma bu konuda alternatif yönetim biçimleri getirilmeli. 4) Yapay zeka problemleri (özellikle, birliklerin kuşatma savaşlarında ve ana haritadaki dolaşım ve davranışlardaki problemleri)
Back
Top Bottom