Search results for query: *

1. tomrishatun

Esirleri Birliğe Katma

Son gelen güncelleme ile esirleri birliğimize katamıyoruz neden böyle oldu ?
  2. tomrishatun

Combat Hareketler

Merhaba oyun ilk çıktığımda savaşta kılıç darbelerini yada göndergeli silahların daha fazla dinamikliğini olduğunu düşünmüştüm örnek vermek gerekirse;kılıçla çapraz vuruşlar alttan doğru yukarıya vurarak ne bilim anlayacağanız her türlü saldırı biçimi yada 2 vuruştan sonra kombat vuruşlar kılıç...
  3. tomrishatun

Save mi Bozuldu,oyun mu ?

1 aydır oynadığım save'imi açamıyorum tam oyun yükleme ekranında crash veriyor normal sürümdede açılmıyor betadada açılmıyor emeğim ziyan mı olacak yoksa güncelleme falan gelecek mi anlayamadım ?
  4. tomrishatun

BATANYA FİAN

beyler batanya fian askerini nereden bulacaz benim bildiğim orman haydutlarından dönüşüyor fian lar ama köylerden falan toplanıyor mu yoksa özel bi köy mü üretiyor bu askerleri ?
  5. tomrishatun

Konuşunca Spam yiyoruz

söylemeden gene duramayacağım arkadaş gelen her güncellemede neden türkçesini paylaşmıyorsunuz yöneticilere sesleniyorum hayır forumda buna dair konu başlığıda var ama yönetici bile iplemiyor artık ne özellik geldiğini formda x kişisinin şu özelliği gelmiş demesiyle öğreniyoruz ingilizcem yok...
  6. tomrishatun

CİNNET GEÇİRECEM

yav arkadaşım şu son gelen güncellemeden sonra (betada oynuyorum şuan) sürekli oyunda anlık drop yiyorum harita üzerinden az öncede oyunu oynuyorum bi savaşa giriyorum tam savaşın ortasında oyun donuyor kapanıyor vallahi billahi öfkeden çıldırıcam bilgisayarım sistem olarak ultra ayarlarda...
  7. tomrishatun

1.5.1 patch kervan sorunsalı

merhaba arkadaşlar bundan 1-2 ay önce girdiğim zaman kervanlardan ciddi para kazanılıyordu aşırı olduğunun farkındaydım fakat şimdide bu güncelleme ile kervanlara boşa para ödediğimizi anladım hiç bir şekilde kar yapmıyor 3-4 kervan olmasına rağmen oyunun bazı belli zamanlarında 1k gelir yapıyor...
  8. tomrishatun

1.5 beta patch çeviri

arkadaşlar bunun çevirisi ne zaman gelir bilgisi olan yazarsa sevinirim
  9. tomrishatun

Would's you support :)) (Bannerlord)

Hello there, I'm shooting new videos on youtube (bannerlord) I expect support from all of you, don't forget to like and subscribe thanks in advance.. :smile:) If you like it, I will not forget to add subtitles
  10. tomrishatun

Desteklerizi bekliyorum

merhaba arkadaşlar yeni youtube kanalı açtım daha çok acemiyim yeni yeni videolar çekmeye başladım bunlara bannerlord da dahil güzel bi seri oluşturdum video izlerseniz tavsiyelerinizi ve özeleştirilerinize ihtiyacım var kanalıma abone olup like atarsanız en azından bi motivasyon yakalarım...
  11. tomrishatun

HATALAR

öncelikle merhaba arkadaşlar malesef öfkemi buraya biraz yansıtacağım oyunu yaklaşık 2 hafta civarında oynamıyorum bugün tekrar başladım ama ısrarla sürekli yeni gelen güncelleme eskisini aratır oldu cidden çok öfkeliyim böyle oyun oynanmıyor ki benim bi beklentim yok şu özellik bu özellik...
  12. tomrishatun

DLC MODLAR

merhabalar oyuna acaba uzuv kesme getirelecek mi kafa kopması kol kopması kan fışkırmaları falan bilginiz varmı gelirse fena olmaz mı ? birde oyun tam anlamıyla ne zaman oynanır hale gelir ben bi süre oynamayı düşünmüyorum çok eksik var tamam oynanmaz değil ama tam olmadan pek iç açıcı gelmiyor...
  13. tomrishatun

Kale Kuşatma Sorunu önemli

Beyler sizdede kuşatma yaparken kuşatma kulelerinin oraya adamlar yığılıyormu sadece bi merdivenden çıkıyorlar teker teker ölüyorlar hepsi mal gibi toplu aşağıda duruyor bazen çıkmıyorlar bile cinnnet geçirdim burada buna seri şekilde bi güncelleme gelmesi şart
  14. tomrishatun

Krallık Kurma İptal

merhaba arkadaşlar oyunda baya bi ilerledim fakat kendimi tam anlamıyla geliştirdek sonra krallığımı kurmayı düşünüyordum yani hazırlık yapıyordum fakat görev iptal oldu nasıl krallığı tekrardan kurucaz yardım ederseniz sevinirim birde ufak bi soru daha birliğimi en fazla kaç kişiye...
Back
Top Bottom