Search results for query: *

1. bhkarabulut

Open Launcher Çalışmıyor

Launcherı açtığımda donuyor herhangibi birşeye basamıyorum.Ancak Oyunun dosya konumundan oyuna tek oyunculuda girebiliyorum. dediğim gibi launcherımda sorun var çözümü nedir veyahut neyden kaynaklanıyor bilen yardımcı olursa sevinirim launcher hatası: https://www.hizliresim.com/kvjlxdv
  2. bhkarabulut

FPS arttırmak istiyenler buraya

Arkadaşlar uzun süredir performans sorunu yaşıordum ekran kartım Nvidia gtx1050 olmasına ragmen oyunu oynarken gerçekten zorluk çekiyordum en düşük ayarda bile,fakat MSI AFTERBURNER indirdim overlock attım ve şu anda 50 fps den 70-80 fps ye kadar çıktı 100vs100 savaşlarım.Gerçekten artık sistem...
  3. bhkarabulut

Oyunda nasıl hızlı bir şekilde para kasılır? (kısa rehber)

Arkadaşlar 30 Saatlik bir deneyimim var ve size bildiklerimi kısa bir şekilde anlatmak istiyorum.Bu bilgiler Bannerlord'a yeni başlayanlar içindir. Post'un içerdiği bilgiler: 1-(Oyunun başında hangi ulusu seçmeliyim ?) 2-(Oyuna girdim hızlı para kasmak için ne yapmalıyım ?) 3-(Askerlerime hızlı...
  4. bhkarabulut

Ticaret nasıl yapılır? (destek)

Merhabalar,geçen oynarken şehirde dolaşıyordum ve şehirde dolaşırken bir şehirli kadın bana başka bi yerde bi ürünün ucuz oldugunu söyledi bende o şehire gittim ürünü ucuza aldım, fakat ürünü satmak için başka şehirlere gittim ve baktıgımda aldıgım ürünün diğer şehirlerde daha ucuza oldugunu...
Back
Top Bottom