Search results for query: *

• Users: jumo
  • Order by date
  1. Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

Yapay zeka,rpg elementleri ve diplomasi fiyasko.Ama oyun altyapı olarak bunları düzeltebilecek durumda diye düşünüyorum. Ciddi eleştiriler işin erken.
  2. Oyundaki ileri oyundaki en büyük sorun diplomasi

strateji açısından şuan oyun çok boş.
  3. Şehir Yönetimi ve Diğer Özellikler

Oyunu zor ve sıkıcı hale getirir dediğin çoğu şey.Yok ok hasarı alan kolla aynı şekilde ve güç de kılıç savurmasınmış. Abi cidden bu ameleliği oyunda istiyor musunuz. Ama şehir ve köy yönetiminin sığlığından bende şikayetçiyim acilen yenilikler gelmeli yada düşünülmeli.
  4. Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Dublaj-Seslendirme

Mükemmel olmuş, yeni sesler eklenerek gelişir inşallah.
  5. Kuşatmalardaki Eksiklikler

Ne tam ki kardeş. Merdivenin surun dibinde kaldırılmayı beklemesi peki? En basitinden kuşatma birlikleri olmalıydı(Merdiven taşıyan birlikler,kale savunması için kazılan hendekleri dolduran birlikler vs.)Ateşli ok,kızgın yağ falan yapılamayacak şeyler miydi allah aşkına. Ama yok. Bir umut bekliyoruz işte.
  6. Yoldaşlar ile Evlenebilme

Cariye olayı iyi fikirmiş. Aşiret de kuralım. Şehzade kavgalarını da eklesinler tam bir kaos ortamı şahane.
  7. DLC

DLC gelmesin ama bannerlord sürekli güncelleme alsın.
  8. DLC

viking conquest i neden aldın ?
    Demek istediğim şu kardeşim kozmetik içim dlc alınmaz bu oyun için diyorum. Kolay modlanabilen bir oyun olduğu için. Ama oyunu yeni bir mekanik yeni bir özellik getirirler o zaman alırsın. V
  9. DLC

Saçmalama. Bunu nereden çıkardın. Modlama desteği olan bir oyunda silah dlc'sini kim niye alsın.
  10. Yapay Zeka Sorunu

Yapay zeka warband den bile daha kötü.
  11. Kurduğun ulusunun ordusunu düzenlemek (Öneri)

Bu özellik oyunu çok dengesiz hale getirecektir Modlar bu ihtiyacı zaten karşılıyor.
  12. Rol Yapma Kısıtlaması

Hileler aktif olunca öyle bir rol player yaparsın. Onu da yapımcıdan beklemeyelim yani.
  13. Bannerlord Sancak Ekleme?

Sancak editörü gerçekten çok kötü. Geliştirmeleri lazım.
  14. Yıkılan Devletlerin Tekrar Kurulması

Hayır. Taraf değiştiriyorlar.
  15. Bannerlord'a Eklenebilecek Özellikler

En çok düşman bozguna uğradıktan sonra doğrusal bir yönde kaçmalarına tilt oluyorum. Abi adama arkadan iki defa mızrak saplıyorum hiç istifini bozmadan koşmaya devam ediyor. Bir tepki ver be adam.
  16. Yıkılan Krallıklar ile Alakalı Bir Öneri

Gerçekten çok iyi olur krallığın yeniden doğuşu için çabalayan diriliş grupları filan. Ama işte bunun dengesini sağlamak zor iş. Aslında teknik sıkıntıları düzeltikten sonra erken erişimden çıkacak ama böyle yenilikleri de devamlı getirecekler. Çok iyi olmaz mı o zaman.
  17. Tarafımıza Komutan Çekmek Çok Kolay!

Hadi bakiyim. Sen neymişssin be abi. Belki de bu senin eşsiz başarının sonucudur ne biliyorsun?
  18. Anket yapılması gerekiyor

aslında yapılabilir ama şuan oyunun teknik aksaklıklarının giderilmesi gerekiyor. o dediğin sonra ki iş. daha oyuna giremeyen girince crash hatası alan birçok oyuncu var.
Back
Top Bottom