Search results for query: *

1. Onurxdz

Light & Darkness II - News arrive! (Sep. 21, 2016)

That mod not dead. Look this. Last update 01.05.2022

2. Onurxdz

[WB][SP]BannerWar V2

Modu Yılllardır Bekliyoruz V1 i Kaldırıldı V2 15 Tatil Dediler Şimdi 15 Tatil Oldu Yine Çıkmadı Yani Beklemekten Saçım Beyazladı Mod Ekibi Galiba Modu çıkarmamakta Kararlılığını Sürdürüyor -_-
    Muhtemelen 15 tatilden sonra çıkar. Şaka sanmıştım
  3. Onurxdz

Mount&Blade Warband Light And Darkness Cheatmenu Açmak

Evet,Mount&Blade Warband Light And Darkness modunda cheatmenu açmak mümkün :fruity: !AMA! size tavsiyem senaryonun gidişatını bozacak eşyalar almayın.(ör:yıldız borusu,topraktan gelen koruma vs.)
    Aşama 1
    İlk olarak Steam>steamapps>common>MountBlade Warband>Modules>Light&Darkness - Heroes of Calradia dosyasına girin ve menus.txt dosyasını yedekleyin(kesinlikle yapınız!!!) ardından bu linkteki menus hileli.txt dosyasını indirin.http://www.mediafire.com/file/3hkiwmza1sw1w2j/menus_hileli.txt/fileardından light and darkness ın içindeki menus dosyasını silip indirdiğimiz menus hileli.txt i onun yerine atın ve ismini menus.txt diye değiştirin.
    Aşama 2
    cheatmenu yu açıp kamp>bir eylem yap>tutsaklardan adam al> hava durumunu değiştir yapıyoruz.Hayırlı olsun :wink:
    Önemli!
    İşinizi hallettikten sonra yedeğini aldığınız orijinal menus.txt i geri yerleştirin yoksa oyunda anormal olaylarla karşılaşırsınız (ör:Zendar şehrine girememe vs.)
    Link kırık
  4. Onurxdz

[WB] [SP] Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod !

V2.5 indirmle linkini göremedim yardımcı olur musunuz?
  5. Onurxdz

[WB][SP]BannerWar V2

Mükemmel bir mod geliyor.Tabii gelebilirse: :smile:
  6. Onurxdz

Open Tüm oyun haritası karlı

Dx9'a alıp deneyin birde
  7. Onurxdz

Open 100 days into the game, my character doesn't have hair when he enters castles and there is no tavern keeper, no tournament masters and no ladies

Bu yüzden ilk kez yerel modülü kullanarak Warband oynuyordum ve yaklaşık 100 gün sonra karakterim kalelere girdiğinde kelleşti, dokumacılığımdaki usta dokumacı yarı çıplak kaldı, meyhane bekçileri her yerden kayboldu ve turnuva da öyle. ustalar. Hiçbir yerde hanımefendi yok ... Kalelerin ve kasabaların içinde bile ve karakter bilgileri sayfasına gittiğimde aniden oyundaki herkesle akraba olduğumu görüyorum ... (düşmanlarım bile) Yirmi veya daha fazla karım var ( oyun bana gösteriyor) ??? ve hepsi ortadan kayboldu ... Yemek moral eklemiyor ve +0 moral gösteriyor ... Şimdi karakterimi ihraç ettim ve baştan başladım ... Ve korkarım bu hata kendini tekrar edebilir. Biri bana bundan nasıl kaçınılacağını veya nasıl çözüleceğini söyleyebilir mi çünkü bu oyunu gerçekten seviyorum ama bu hata benim için onu mahvediyor.
    Banada benzer bir şey olmuştu diye hatırlıyorum sanırım fazla hile kullanımından dolayı
  8. Onurxdz

Open Kendi Birliğimi Oluşturma

Kendi birliğimi oluşturmak için bir forumda ki gerekli şeyleri yaptım şimdi oyundayım ama kendi birliğimi bulamıyorum bilen varsa lütfen yardım etsin
  9. Onurxdz

Resolved Light and Darkness modunda takıldım yardım edin

Sen adamın dibisin 1 yıldır bunu arıyorum çok sağol.
    Rica ederim
  10. Onurxdz

Firar etmesine nasıl vericeğim?
    Az kişi kaldıklarında firar etmek yerine savaşma arzusunu yitirdiler diyor?
    Esir almak yoka basarsam firar ederler mİ?
    Adamlarını durdur hepsini sen kes ama bir tanesine 1 hit bile vurma o firar eder zaten
  11. Onurxdz

[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Her hangi bir şekilde kendi krallığıma kendi birliğimi ekleyebilir miyim?
  12. Onurxdz

Şu görevde takıldım Lonca başkanı ile görüştüm sonrasında deniz yağmacılarını kestim. En az 9 tane kesmişimdir sonra 4 tane deniz yağmacıları sığınağını yok ettim Ama bir türlü bu görevi yapamadım nasıl yapacağım?

I stuck with this mission, met with the Guild master, then cut the sea looters. I cut at least 9 and then destroyed 4 marine looters' shelters. But I couldn't do this task anyway. How can I do it?

Kardeş bir yağmacı grubuna saldır 1 kişinin firar etmesine izin ver o kişi kaçtığında yağmacı sığnağına kaçıcak o sığnağa saldır senoryada devam et öyle
  13. Onurxdz

[WB][SP]BannerWar V2

Başarılar... Umarım en yakın zamanda çıkar.
  14. Onurxdz

Creative Company RPG

Gördüğüm en iyi rpg sunucusu diyebilirim.Balista ve birsürü özellik var,Adminlerde aktif.Hemen kayıt olun bence.
  15. Onurxdz

Şehirden asker toplama

O da aynı yani olan askerleri toplarsın atıyorum 3 gün sonra yeni birimler geliyor zaten başka türlü olmuyor bildiğim kadarıyla
    Öyle değil gönüllü topla seçeneğini eklemek istiyorum
  16. Onurxdz

Şehirden Gönüllü Toplama

hala aktifsen yardım edebilirim...
    Lütfen bana yardım et
  17. Onurxdz

Şehirden asker toplama

[QUOTE = "BlackDread, yayın: 9393082, üye: 542893"]
    Köyden gelen asker zamanı modsuz düzenlenemiyor ki ben öyle bir mod şahsen görmedim. Krallık politikalarında bir politika başladı o yüzde 30 artırıldı sanırsam
    [/ ALINTI]
    Peki şehirden nasıl asker toplarım
  18. Onurxdz

Şehirden asker toplama

Modül sistemsiz şehirden asker toplamak istiyorum ayrıca köyden gelen asker zamanını düzenlemek istiyorum
  19. Onurxdz

Toprak dağıtımında ilişki düşmesini engellemek. [ÇÖZÜLDÜ]

module_scrips i bulamıyorum nerede yardımcı olur musunuz?
    O module sistem ben bilmiyorum ve ilişki sistemini kaldırmıyor sadece torpark dağıttığında ilişkin düşmüyor
Back
Top Bottom