Search results for query: *

1. alduinxx

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Battle Terrain System geldi mi ? Uzun süredir forumdan ve oyundan uzağım. Dönmek için bu özelliği bekliyordum.
  2. alduinxx

TaleWorlds Avcılık Gelecek Mi?

Avcılık gibi bir şeyin a'sından bile bahsedilmedi bugüne kadar. Geleceğini sanmam.
  3. alduinxx

memlük askerlerinin görünüşü

Oyun gerçek hayatı birebir yansıtmıyor. Gerçek hayattan esinlenilmiş hayali bir dünyası var.
  4. alduinxx

Eğer geciken beta battle terrain system'i içerecekse beklemeye razıyım.
  5. alduinxx

Oyun Dünyası Genel Sohbet

Souls like oyunlarda zorlanılan kısımlarda oyuna bir süre ara vermek iyi geliyor. Öbür türlü bu şekilde sonradan pişmanlık duyulacak şeyler yapmak çok olası.
  6. alduinxx

1000 Kişiyle 100 Kişilik Şehri Alamayan Monchug!

Merdiven mekaniği gerçekten warband'den daha kötü. Bu hezimetin en büyük nedenlerinden biri budur. Merdivene tırmanmayı bilmiyor ai.
  7. alduinxx

Kime saygısızlık etmişim?
    Herkese yapıyorsun bunu. Ergenliğine veriyorum
  8. alduinxx

Doğru söze ne denir hocam, ne denir; Sen gel de bunları "eRkEn erRiŞŞim MoruQ" diyenlere anlat.
    Bu saygısızlığınla nasıl barınabiliyorsun hala buralarda aklım almıyor gerçekten.
  9. alduinxx

Erken erişimden çıktıktan sonra şuankinden çok farkı olmayacağını bilmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum.
    Oyunun steam sayfasındaki açıklamada ekleyeceklerini söyledikleri özelliklerin yavaş yavaş eklendiğini görüyorum. Oyunu satın alan herkes o açıklamayı okuyup beklentilerini ona göre ayarlasaydı bu kadar hayal kırıklıkları yaşanmazdı diye düşünüyorum.
  10. alduinxx

Olmayan kaplama sorunu nasıl ortaya çıkıyor? Kusura bakmayın ama erken erişimin sonu falan gelmiyor, yakın zamanda da gelmeyeceği kesin. Soru şu ki bunca zamanlık geliştirme sürecine rağmen hala yeni sorunlar türeye biliyorsa sonumuz ne olacak? En baba soru ise bu Oyun neden çıktı?
    Oyun çıkmadı hala geliştirilme aşamasında siz oyuna erkenden erişim sağlıyorsunuz sadece.
  11. alduinxx

Nüfuz Nasıl Kazanılıyor, Nasıl Kaybediliyor?

Yukarıdaki arkadaşın söylediklerine ek olarak

-Bağlı olduğun krallığın bir ordusuna katıldığında da günlük olarak nüfuz kazanabilirsin.
    -Şehrin varsa forum(Türkçesi pazar yeri olabilir) inşa ederek kazanabilirsin.
    -Nüfuz kazandıran politikaları uygulayabilirsin.
  12. alduinxx

konuşma ekranları

Eskisi daha güzel gözükmekle birlikte çok geç yükleniyordu. Yenisi anında açılıyor. Ama en azından ikisi arasında bir seçim yapmamız için ayarlara bir seçenek koyulabilirdi.
  13. alduinxx

Yeni şehir, kale ve gerçekçi meydan savaşı sahneleri geliyor. İşte en çok beklediğim update.
  14. alduinxx

Steam forumlarında da benzer sorunları yaşayanlar gördüm. Çözülecektir hotfixle vs.
  15. alduinxx

RTX 2060 kartım var. Dlss ayarı görmedim hiçbir yerde.
  16. alduinxx

Evet bende de dlss ile ilgili bir ayar yok.
  17. alduinxx

Sonunda DLSS desteği gelmiş.
    Geldiği nerede yazıyor? Ayarlarda göremedim.
  18. alduinxx

Forumu okuyan sevgili geliştiriciler, DLSS desteği oyuna eklenecek mi?
  19. alduinxx

Bannerlord dlss

Aralıkta geleceği söyleniyordu Nvidia tarafından ancak TW tarafından ses seda yok.
Back
Top Bottom