Search results for query: *

• Users: Slader
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Slader

soru

bannerlord un erken erişimden çıkmasına 1 ay kaldı. acaba tek derdiniz oyunu konsollara portlamak mı yoksa gerçekten çıkışla beraber rpg namına bir özellik eklemeyi düşünüyor musunuz? 2.5 yıldır testis geçer gibi bugfix yapıp ki onu bile düzgün yapamıyorsunuz oyunu böyle çıkarmak hakarettir...
  2. Slader

1.5.0 Beta Hotfix

Dün gelen güncellemeyi indirdim ve ssd kullanmama rağmen 3 saattir bu şekilde steamı kapatıp tekrar açtım ama sorunum düzelmedi Edit: Şimdi de tamamen durdu
  3. Slader

50. saatte sıkıldım

Yaklaşık 50 saat oynadım ve aşırı sıkıldım modsuz warbandı sıkılmadan rahat 200 saat oynamışlığım vardır. Oyundaki her özelliğin içi bomboş 1 şehrim 16 çocuğum var bi kaç milyon da param tek yaptığım 1 krallık tüm haritayı ele geçirmesin diye arada saldırıyorum ilk çocuğun büyümesini bekliyorum...
  4. Slader

Erken erişimdeki eksiklikler

-Çocuk yapma mekaniği aşırı saçma evlendikten sonra rastgele gelişiyor ayıptır söylemesi 2 senede 5 çocuk yaptı benim karakter nasıl oldu bilmiyorum :grin: Hamile kaldığı ve doğurduğunu bildirim veriyor oyun sırf 2 sene nasıl büyüdüğünü görmek için bekledim sadece klanlar sekmesinde yaşı yazıyor...
  5. Slader

Esir alınma

Esir alındıktan sonra paramız ve eşyalarımız duruyor. Beni salmak için benden para istiyorlar bu çok saçma olmuş
  6. Slader

Steelseries rival 310 mu Razer deathadder elite mi

Bu iki mouse arasında kaldım fiyatları nerdeyse aynı hangisi daha kaliteli veya hangisi diğerine göre kullanışlı
  7. Slader

erken erişim saçmalığı

-klan yönetimi yok -klan yönetimi olmadığı için doğal olarak aile/çocuk/miras/yaşlanma özellikleri yok -evlilik yok -zanaatkarlık yok -kuşatma ve ordu kontrollerinde eksikler -kendi krallığını kurmak yok -şehir/köy yönetiminde eksikler -isyan yok -crafting yok -şehir, kale ve köyler...
Back
Top Bottom