Search results for query: *

1. sacreadl

Resolved Oyun içi karakterlerin resimlerindeki hatalar (Grafik Hataları)

Bu sorunu yaşayan arkadaşlarda modding toolkit kurulu mu acaba?
    ben hiç mod kullanmıyorum.
  2. sacreadl

Resolved Dandik Onboard Laptopumda

ben oynuyorum geforge nowdan uzun zamandır
    dostum Geforce Now'un ne olduğunu bilmiyorsun sanırım, uzak sunucuda bir gaming pc çalışıyor gibi düşün. Millet telefonuyla oynuyor, yani senin pc'nin hiç bir hikmeti yok.
  3. sacreadl

Yakın zamanda düzelmesi dileğiyle
  4. sacreadl

In Progress Savaş Alanında Sabit Kalan Askerler

Ne demek, bu güzel bir oyun ve en önemlisi bu topraklardan çıktı. Elimizden geleni yapıyoruz.
  5. sacreadl

In Progress Savaş Alanında Sabit Kalan Askerler

Bazı savaşlarda bir veya birkaç karakter emir vermemize rağmen sanki "burada bekle" komutu verilmiş gibi duruyor. Karakteri sağa-sola ittirdiğimizde lokasyonuna geri dönüyor. Basit bir hata, oynanışı etkileyip can sıkmıyor elbette ancak yinede söylemek istedim.
  6. sacreadl

Emin olabilmek adına soruyorum, 1.5.9 Beta sürümüne geçerek, bahsettiğim dosyaları sildikten ve dosya bütünlüğünü sağladıktan sonra 1.5.8 de yaşadığınız pembe renk sorununu yaşamaya devam ediyor musunuz?
    üstadım karakterlerde değil, itemlerinde oluyor şuan. Örneğin sırtında kalkanı varsa o pembe oluyor, fakat karakterde böyle birşey yok. @

bFaceIII

7. sacreadl

1.5.9 bu hatayla karşılaşanlar için daha iyi, fazla bug yok hem performanstada daha iyi.
  8. sacreadl

Belki düzelir ümidiyle 1.5.9 betaya yükselttim bakalım.
  9. sacreadl

Dediğiniz işlemleri yaptıktan sonra süreki fps drop yiyorum oynanmaz hale geldi oyun. Normalde oyunu medium'da oynuyorum(Zorlarsam High ayarlarda 30 fps alıyorum) şuan very low'a çeksem dahi inanılmaz drop yiyorum.

Edit: Savaşlar da gayet normal ama haritada ilerlerken bu problemi yaşıyorum
    bannerlord performans rehberi gibi bir makale görmüştüm. ordaki başlangıç ayarlarını yaparak fps arttırabilirsin.
  10. sacreadl

Ve bir problem daha fark ettim, eğer düşman ordusu kuşatmadayken yenilirse kuşatma simgesi gitmiyor. Ben kuşatma var diye gidiyorum ama kuşatma olmuyor. Düzeltirseniz çok güzel olur.
  11. sacreadl

Geri bildirimlerinizi bekliyor olacağım. Rica ederim!
    Üstadım, büyük ölçüde düzelmiş fakat askerlerin ekipmanları hala bozulmaya devam ediyor. Karakterlerde daha bozulma görmedim oynamaya devam edip sizi bilgilendireceğim.
  12. sacreadl

Merhaba. "C: \ ProgramData \ Mount ve Blade II Bannerlord \ Shaders" ve "C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modules \ Native \ TileSets \sayfalar " dosyalarının içeriklerini sildikten ve oyun dosyalarını doğruladıktan sonra tekrar deneyebilir misiniz?
    Şuanda uyguluyorum, geri dönüşü uzunca gözlemleyip yapacağım. Bu arada yardımınız ve ilginiz için teşekkürler.
  13. sacreadl

Evet 1.5.8'deki png yüklenme sorunu tam gitti derken böyle bir problem çıkageldi. Sorun oyunda 1 saat vs. gibi bir süre hiç olmazken oyun uzadıkça ortaya çıkmaya başladı. Oyunu oynamaya engel değil fakat oynamaya devam ettikçe karakterlerin yüzleri bile değişmeye başladı.
  14. sacreadl

Resolved 1.5.8 Hotfix İkonlar gözükmüyor ve harita yüklenmiyor

ilginiz için sağolun artık oynayabileceğim için mutluyum.
  15. sacreadl

@bFaceIII yardımcı olacaklarını ekiplerine iletildiğini söyledi oyunuda oynayamıyoz, bekliyoruz öyle, bakalım.​

16. sacreadl

Konu, QA ekibimize iletildi ve şuan üzerinde çalışılıyor. Onlardan geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Bildirdiğiniz için teşekkürler!
    Teşekkürler, oynamak istiyoruz fakat çok can sıkıcı bir durum ve ciddi manada oyun zevkimizi baltalıyor. ilginiz için teşekkürler.
  17. sacreadl

Merhaba, geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunla hala karşılaşıyor musunuz?
    Oyun ile meşgul olduğunuzu biliyorum, bu yüzden önemli değil. Ancak oyundaki problem devam etmekte.
  18. sacreadl

Problemler hala devam etmekte, yeni yamada optimizasyon giderek iyi hale geliyor fakat bu problem hala çözülmüş değil.
    OR7PpT.jpg
  19. sacreadl

Aynı sorunu yaşıyorum. 15 dk sonra oyun oynanmıyor.Acil çözülmesi gerekiyor.Konu için teşekkürler.
    sağolun, inşallah düzeltirler çünki artık sinir etmeye başladı. oynamak istiyorum ama oynayamıyorum. Tamda demirciliğe başlamışken :sad:
Back
Top Bottom