Search results for query: *

1. Targutay Kağan

Melemen

Looter31 said:
    Orjinal ismi melemen,melelemek kökünden gelir

Bu bir şaka mı? Türk Dil Kurumunun sitesinde menemen olarak geçiyor.
  2. Targutay Kağan

"Erken Erişimde" TÜRKÇE YOK!

Gayet de ayıp olur. Çok zor olmamalı bence.
  3. Targutay Kağan

Çene çukuru

Emrehan said:
    Espritüel bir ses tonuyla sor ailene "ben evlatlık mıyım benim niye çene çukurum yok anne" diye.

:grin: :grin: deneyeceğim.
  4. Targutay Kağan

Si Shade said:
    Neyi nasıl yorumladın hiçbir fikrim yok bana da açıklar mısın ?

Türkler, Türk firması, Türkçe neden çıkmıyor dedim ya. Sonra bir anda çomar ilan edildim.
  5. Targutay Kağan

Si Shade said:
    Targutay Kağan said:
    Si Shade said:
    Targutay Kağan said:
    Oyun Türkler tarafından, bir Türk firması tarafından geliştiriliyor fakat Türkçe dil desteği yok ? Bir de benim anlamadığım olmamasını normal karşılayanlar var. Bir Rus şirketinin yaptığı oyunda Rusça dil desteği olmasa garip kaçmaz mıydı sizce ?
    Burada sıkıntı İngilizce olup olmaması değil, Türkçe'nin olup olmaması.
    Bu kafayla hedef 3023 . Dünya pazarına hitap etmesi gereken ve zaten yeterince geç çıkan bir oyunu daha da geç çıkartsınlar neymiş efendim Türkler türkçe yama istiyor .

7 yıl gibi uzun bir süreçte Türkçe için bir zaman ayırmadılar ise ayıp etmişlerdir kimse kusura bakmasın. Bu arada tanımadığın etmediğin bir insana çomar yaftası yapıştırman da hiç hoşuma gitmedi.
    7 yıl gibi bir süreçte daha oyunu bitiremediler  sen diyorsun ki türkçe yama için vakit ayırmadıysalar ayıp ederler ben nesi ayıp onu zaten hiç anlamadım ki daha tam sürüm bile değil . Ve bir insan hakkında yorum yapmak için onu tanımaya gerek olduğunu da pek sanmıyorum ki gerekse bile bu yazdıklarından sonra ne yazdıysam sözlerimin hayla arkasındayım .
    Ve bana doğru düzgün bir şekilde ayıp olmasının nedenini anlat sana özür dileyeceğim .
    Ben nasıl böyle bir hata yaparım ya ? Türk kelimesi ne abi çomar mıyım ben ? Türk ne demek hatta ya bir daha ağzıma almayacağım tamam. Türk diyen herkes çomardır tabiki çok sağolasın, senin engin bilgi havuzundan bir parça bir şey alabilmek bile onurlandırdı beni :smile:
  6. Targutay Kağan

Si Shade said:
    Targutay Kağan said:
    Oyun Türkler tarafından, bir Türk firması tarafından geliştiriliyor fakat Türkçe dil desteği yok ? Bir de benim anlamadığım olmamasını normal karşılayanlar var. Bir Rus şirketinin yaptığı oyunda Rusça dil desteği olmasa garip kaçmaz mıydı sizce ?
    Bu kafayla hedef 3023 . Dünya pazarına hitap etmesi gereken ve zaten yeterince geç çıkan bir oyunu daha da geç çıkartsınlar neymiş efendim Türkler türkçe yama istiyor .

7 yıl gibi uzun bir süreçte Türkçe için bir zaman ayırmadılar ise ayıp etmişlerdir kimse kusura bakmasın. Bu arada tanımadığın etmediğin bir insana çomar yaftası yapıştırman da hiç hoşuma gitmedi.
  7. Targutay Kağan

Tamam işte ben de erken erişimi diyorum.
  8. Targutay Kağan

9. Targutay Kağan

Çene çukuru

Aslında abimde de var gibi geldi ama adam sürekli sakallı dolaşıyor hiç kesmiyor. Bir kereliğine kesmişti onda da var gibi geldi ama emin değilim öncedendi. Gidip de durduk yere çenesini de elleyecek değilim :grin:
  10. Targutay Kağan

Çene çukuru

Anneannemde ve dedemde de yokmuş. Onlarda olmamasına rağmen teyzelerimde var  :lol:. Sanırım benimki de aynı durum. Ayrıca çukur çene benim bildiğim baskın bir özellik. Yani anne tarafında ya herkeste olacak ya da kimsede olmayacak gibi bir durum yok mu?
  11. Targutay Kağan

Nasıl Krallıkla barış yapacagız

Ya idare hakkın düşüktür ya da elçi gönderdiğin kral barış yapmak istemiyordur başka açıklaması olamaz.
  12. Targutay Kağan

Mount Blade Warband'de başkent ve bakan atama

Kanka senin devletin ve şehrin olduğuna emin misin  :lol:
  13. Targutay Kağan

Çene çukuru

Herkese selamlar. Konuya direk girecek olursam hem annemde hem de babamda çene çukuru bulunmamasına rağmen bende var. Fakat 1-2 teyzemde de var. Acaba bu çukur sadece anneden babadan mı geçiyor yoksa akrabalardan gelme gibi bir ihtimal de var mı? Evlatlık olmaktan korkuyorum  :cry:
  14. Targutay Kağan

[YARDIM]>>> Kontrol yetersizliğinden doğan vergi kaybı

Köyün ya da kalen yani herhangi bir mülkün varsa oralara gidip ilgilenmen gerekiyor yoksa böyle devam eder.
  15. Targutay Kağan

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Çok iyi be 9/10

https://www.youtube.com/watch?v=O2Jbryj_tyk
  16. Targutay Kağan

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Güzel bence 10/7
  17. Targutay Kağan

Okul Meseleleri

Abiler ablalar bu sene tyt ve aytye gireceğim ve halen başlamadım çalışmaya. Ne yapacağım bilmiyorum ya.
  18. Targutay Kağan

Üsttekine Meslek Yakıştıralım [V2]

Mütercim tercüman
Back
Top Bottom