Search results for query: *

• Users: Ymir
  • Order by date
  1. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

:bravo: teşekkür ederim
  2. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Teşekkür ederim. Bu arada merak ediyorum. Acaba native modunun daha gerçekçi olması için yüzlerce öneride bulunulmuş. Örnekler olarak köye garnizon koymak, kaleyi feth ettigimizde garnizon oluşması, kalelerin daha gerçekçi boyutlarda olması, bazı spawnların yanlış olması( okçuya cirit düşmesi gibi)... daha birçok öneri var. Bunların çoğu sadece kod eklenerek yapılabilecek şeyler diye tahmin ediyorum. Ekstra bir grafik tasarım gerektirmiyor. Bu tür eklentilerle bir native çıkarıldı mı? Yakın zamanda kodlama öğrenmeye başlayacağım yoksa kendim uğraşacağım.
  3. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Bir köy, kale ve şehir için yani herbiri icin gereken yonetme hakki ne kadar?
  4. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Merhaba
    Şuan oyunda 700. gundeyim. Elimde Veluca ve 4 kasaba var. 1189 nam, 328 önür ve 51 yönetme hakkına sahibim. Sarsanız kralı ile 52 ilişkim var ve mareşalim. Şimdi sormak istediğim soru şu: Hangi değeri ne kadar artırmalıyım ki şehir isteğimde versinler? 100 ilişkim olan lordlar gidip şehrin bana verilmesi için destek istediğimde yeterince mukafatlandirilmissin deniyor.  :meh: :dead:[/font]
Back
Top Bottom