Search results for query: *

1. Svadya Kralı Harlaus

Asker veya Eşya nerede saklanır ?

Hocam belki bir yolu varsa söyleyen çıkar bekleyelim.
    İlla vardır da reis çok kafaya takma bam bam.
  2. Svadya Kralı Harlaus

Sığınakta herkesi yendikten sonra ganimetleri (silahlar zırhlar vesaire) topluyorum sonrasında orası yok oluyor.
    Eğer kurtarılmış esirler menüsünü diyorsanız oraya koyunca yok olup olmayacaklarını bilmiyorum.
    Yapcak bişey yok reis. Adamlarınla birlikte savaşcan mecburen. Bi kale alana kadar en azından.
  3. Svadya Kralı Harlaus

Warband Oyunu İle İlgili Genel Sorum

Aleyküm selam kardeş.

1. Bi krala bağlılık yemini etmek daha elverişli. Sebebi, önce kralın güvenini kazan, sonra arkasından bıçakla. Sen de mi Brütüs?! Kendi krallığını kur kardeş, hiçbi krala itaat etme!
    2. Bi krallığın kervanlarına falan saldırırsan o krallıkla düşman olursun. Seni gördükleri an savaşmak isterler. Fetih konusuna gelirsek, işte nüfuz sahibi falan olcan zırt pırt, o şekilde mesela bi kaleye gitcen kaleyi kuşat dicen ve savaş başlasın. evet.
  4. Svadya Kralı Harlaus

Kardeşim, selamun aleyküm. Askerlerini her şeyden önce ALLAH'a emanet etmelisin. Yani böyle sorularla bana gelme. Tabi bana gelmedin zaten. Sonuçta Güzin abla falan değilim ben.

Kardeşim, ben mount and blade-i modlu oynarkene haydut sığınakları vardı. Öldürüyordum, sonra sığınağa adamlarımı bırakıyordum. Normal mount and bladede de olması lazım. Sen haydut falan takip et bi sığınak bul. Ama var mı tam emin değilim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sen son gelişmeleri bana aktar hallederiz reis. Hadi eyvallah.
  5. Svadya Kralı Harlaus

Forum Lakırtısı

Aleyküm selam, ya senin ticaret daha çok tereyağı üstüne değil miydi, ben mi yanlış hatırlıyorum? Gonderiler, kina falan ne alaka?
    Svadya battı ya reis. Olanlar oldu şimdi burda anlatılmaz.

Yarrrrroglek, bana yani Praven şehrine bir mesaj gönderdi. Bi mektup. Mektupta senden daha güçlüyüm yazıyordu. Zaten oldum olası şu Vaegirleri sevmemişimdir. Biz Kalradya diyarında Amerikaysak onlar da Rusya. Bekle lan geliyorum dedim, sinirlendim tabi. Bu da bana yine bi mektup gönderdi. Bekliyorum cnm, Reyvadindeyim, kapiş diye bi mektup. Neyse ben saldırdım, pusu kurmuş çakal. Tarumar etti adeta beni. Tüm askerlerim öldü. Peki ben öldüm mü? Tabiki de hayır. Böyle bişey sadece modlarda olur. Ondan dolayı elbette kaçtım yani. Pravene gittim, Vaegirler geliyor ben size yardım edemem dedim. Hemen sarayıma koştum, içeriden gizli tünelime girdim, ordan gizli odaya. Ordaki tüm tereyağlarını aldım atlara yükledim. Ve Kalradyayı terkedip Carpentaria Körfezine gittim. Orda bir tercüman aracıyla iletişim kurdum ve burdan nereye gidebilirim diye sordum. Yeni Gine dediler. Ve ben hemen Yeni Gineye kaçtım. Burda tereyağı ticaretine başladım. 50gram tereyağına 20 papua yeni gine kinası veriyor burdaki enayiler. Çok iyi, Yeni Gine cennet cennet.
  6. Svadya Kralı Harlaus

Light and Darkness 2. Bölüm Çıktı

Mod çıkacak arkadaşlar. Çıkacak! Bu modu ben çıkaracağım! 1 yıl sonra.

İlk Light and Darkness modu bana ait değildir. Fakat Light and darkness oynayıp etkilendim ve 2. versiyonunu çıkarma kararı aldım. Şuan güzel bi devam senaryosu üzerinde çalışıyorum.
  7. Svadya Kralı Harlaus

Forum Lakırtısı

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Ben Harlaus. 2-3 yıl önce kaydoldum ama sonra hesabımı unuttum. Aklıma gmailden şifre sormak gelmedi ve bu aklıma yıllar sonra geldi ve ben geri döndüm. Adımı troll amaçlı Harlaus yapmıştım ama kimse gülmemişti. Bugün patates ve tavuk yedim. Ben bir ergenim ve ölene kadar liseli olarak kalacağım.

Eskiden bu forumun en iyi üyesi bendim. Bu forumda 1000lerce postingim var ve forum bana aylık 500 papua yeni gine kinası bile bağladı. Bunlar hepsi gerçektir arkadaşlar.
  8. Svadya Kralı Harlaus

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

oyunda ben olmassam bittiniz ozaman
  9. Svadya Kralı Harlaus

M&B Warband - Efsane Mod: Anadolu 1320 v3 (final sürümü)

Selâmlar, bu güne kadar gördüğüm modlar arasında en iyisi bu. Modu yeni keşfetmedim, zira mod eski bir moddur. Yalnız hiç oynamamıştım. Moddan bir az bahsedeyim, seri halinde çıkan modun son sürümü V3-dür. Bu final sürümüdür. Mod 512 mb-ye iniyor. Ama 511 mb yer kaplıyor. Mod şimdiye kadar...
  10. Svadya Kralı Harlaus

M&B Warband - Osmanlı senaryo modu indirme

ya reis böyle olacağını biliyodum :grin:

kusura bakma eskiden beri takip ederim bu siteyi ama hiç kayıt olmayı düşünmemiştim acemiliğime ver.
  11. Svadya Kralı Harlaus

M&B Warband - Osmanlı senaryo modu indirme

Selâm ilk konum, yıllardır mb: warband, mb: viking conquest, mb: ateş ve kılıç oyuncusuyum. Çoğu zaman modsuz oynadım, severek oynadığım ilk mod bu olduğu için paylaşma gereği duydum. Bu mod gördüğüm kadarıyla sitede 2 kez paylaşılmış, yalnız 2011 yılları arasında paylaşıldı. Ve bu modu...
Back
Top Bottom