Search results for query: *

• Users: flexd
  • Order by date
  1. flexd

Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi

emeğe saygı :party:
  2. flexd

Napolyon Savaşları - Oyuncu ve Alay Sohbeti!

NW_TR'nin en iyi alayı?: 57th
    NW_TR'nin en iyi oyuncusu?: PiriReis
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay?: 82nd
    NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?: Tüm tr nwyi seviyorum <3
    NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?: 57th'nin Kuruluşu
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?: Shepherd
    NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?: DeliTürk
    NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?: Mordeviesta (Subay Version)
    NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:
    Mordeviesta (Astsubay Version)

:C:
  3. flexd

Napolyon Savaşları - Oyuncu ve Alay Sohbeti!

NW_TR'nin en iyi alayı?:57th
    NW_TR'nin en iyi oyuncusu?:razz:iriReis
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay?:82nd
    NW_TR'de en sevdiğiniz oyuncu?:razz:iriReis
    NW_TR'nin en sevdiğiniz dönemi?:57th dönemi
    NW_TR'de en sevdiğiniz alay lideri?:grin:eliTürk
    NW_TR'de en başarılı bulduğunuz alay lideri?:grin:eliTürk
    NW_TR'nin en iyi-başarılı subayı?:Mordeviesta
    NW_TR'nin en iyi-başarılı astsubayı?:
    Luz1ka
  4. flexd

Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Kendinle çok çelişiyorsun oto blok olduğuma dair kanıtlarım var diyorsun göstermiyorsun. Galya'dan atıldığım falan da yok forum konusuna girersen hala ismimin yazılı olduğunu göreceksin. Youtube kanalımda çok güzel videolar var senin için sözde oto ile oynadığım göz atmak istersen;
    Hala oto blok olduğumu düşünüyorsan senin için "DAHA DETAYLI" video çekebilirim.Turnuvaya katılacak olan arkadaşlara başarılar.

merak edip youtube kanalına baktımda +50 yaşında değilsen çok rahat blocklayabilceğin vuruşlar yapmış rakibin bunları blocklayıp üstüne otoblockmuşuz ya yazman beni baya güldürdü
  5. flexd

"88" Gaming Community | LEG • LXXXVIII

cukka xd
  6. flexd

98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

başarılar bizlere
  7. flexd

Liman von Sanders - Tuesday L-Only Battles | TSİ: 21.00

güzel düşünce umarım umduğun gibi olur
  8. flexd

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Negonde said:
    Steam konuşması paylaşmak yasak Moderatöre şikayet ettim Flex haberin olsun Bide ben kin falan tutmuyorum demedim onu diyen luzika

söylenicek çok şey var fakat ''steam konuşması'' olduğu için burda daha fazla tartışmamıza gerek yok artık
  9. flexd

Negonde said:
    Steam konuşması paylaşmak yasak Moderatöre şikayet ettim Flex haberin olsun

sen bunu ts'den de sölemiştin zaten istediğin yere şikayet edebilirsin ben burda gelip steam konuşmamızın ss'ini alıp atmadım sonuçta
  10. flexd

Negonde said:
    Hayır senimi revievileyip kesti kestiği adam şikayetçi olursa olur onun dışında sen niye karışıyorsun ?

hani kin tutmuyodunuz ya sayartun 57'ye gittikten sonra ... sayartunu 57'ye gitmiş demen falan
  11. flexd

Luz1kA said:
    ...
    hangi klanda olursam olayım senin yapamadıgın şeyi yani tarafsız olmayı bildigim için mutluyum auriusun burda bi hatası olsaydı evet hatalı derdim ama sen bu ufacık şeyi bile buraya şikayet ediyosun mesela tr gfde bana tekme atıp sonra kesemeyip ben seni kestigimde tekme yiyen direk ölmeli ya diyip bana laf atman ama benim sana cevap vermeyip senin daha çok kudurarak laf atmalarını buraya atmıyorum çünkü daha çocuksun umarım bir gün büyürsün  :iamamoron:  :facepalm:

bu arada tarafsız olmayı biliyosun ya hani şuraya bırakayım şunuda
    --kaldırıldı--
  12. flexd

ΔuriuS said:
    flexd said:
    Baot said:
    Luz1kA said:
    ΔuriuS said:
    flexd said:
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:88th_Fus_Aurius
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (135833:cool:
    Neden Yasaklanmalı?:Adminliğini kullanarak başka bir oyuncuyu reviveladıktan sonra öldürdü.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:15.08.2018  18.30 gibi
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
    https://i.hizliresim.com/6NpQJ0.png
    Bunu yapmamın amacı tamamen eğlence.Leaderboard'a veya her hangi bir tr gf oyuncusuna sorarsan amacımın kill kasmak olmadığını anlarsın.

Not:Ayrıca bunu yaptığım kişi arkadaşım o şikayet etmiyorken sana noluyor anlamış değilim?

Kuduruyodur Kanka Normal :grin:
    Maalesef Aurius pek takmıyor maclar dısında eğlenme amaclı yapıyor o tür hareketleri sanada önerim pek takma ve kendini kasma tr gf icin :facepalm:

bende biliyorum bunları ama kural kuraldır
    Canım kurallarda eğlence yasak mı yazıyor  :grin:

eğlenebilirsin kurallara uyarak
  13. flexd

Baot said:
    Luz1kA said:
    ΔuriuS said:
    flexd said:
    Neden Yasaklanmalı?:Adminliğini kullanarak başka bir oyuncuyu reviveladıktan sonra öldürdü.
    Bunu yapmamın amacı tamamen eğlence.Leaderboard'a veya her hangi bir tr gf oyuncusuna sorarsan amacımın kill kasmak olmadığını anlarsın.

Not:Ayrıca bunu yaptığım kişi arkadaşım o şikayet etmiyorken sana noluyor anlamış değilim?

Maalesef Aurius pek takmıyor maclar dısında eğlenme amaclı yapıyor o tür hareketleri sanada önerim pek takma ve kendini kasma tr gf icin :facepalm:

bende biliyorum bunları ama kural kuraldır
  14. flexd

Negonde said:
    OGOGOGO ben 57 deyken deliyi yaladım ohohohoo 88 e gideyim deliye söveyim ogogogogo sonra tekrar 57 ye gidip 88 i kötüleyim oohohoho  :facepalm:  :facepalm: Ve emin ol birimizin konuşmasından hepimiz haberdarız

88'i kötülediğimi nerden çıkardın?
  15. flexd

Negonde said:
    Luzika iyi sokmuşun ha

öğöğö benimle kimse ilgilenmiyo bana mesaj atmıyolar öüğöğö.Metelogia ile 1 tane 2v2 turnuvası kaybettiniz diye çocuğa demediğini bırakmadın arkasından sonra arkadaşım diye geçiniyosun
  16. flexd

Luz1kA said:
    flexd said:
    Luz1kA said:
    ΔuriuS said:
    flexd said:

Katılmak istediğin alay'a alınsaydın şuan kuduruyodur değil aynen öyle yapıyo derdin.

Katılmak istiyorsamda senin için degildi ben dostluk olarak bakıyorum bu oyuna çünkü senin hayal edemiyecegin işleri yaptım bu oyunda benden daha eski adamların bunca senede yapamadıgını ben 1 senede yaptım ama hepsi gelip geçici dostluk kalıcıdır ben herşeyi dostlarım için yaparım benim dostlarımın sayısıda az ve özdür sayartun için gelmek istedim zaten alınmayacagımı biliyordum alınsamda fazla duramazdım eskiler eskiden güzeldi o ortamı siz göremediginiz için bilemiyorsunuz ben oyuna ilk başladıgımda tsden çıkmazdım çünkü öyle bi ortamdıki beni direk aralarına almışlardı sadece mb oynamak degil herşeyi beraber yapardık tabiki o günler geri gelmicekti ama benim için güzel bi anı olarak kalıcak her neyse konuya gelicek olursak senin hayat felsefen zaten bulundugun ortamı(klanı) "YALAMAK" üzerine oldugu için fazla uzatmanın dogru oldugunu düşünmüyorum bizdeyken veysele ve 57'ye demegini bırakmayıp oraya gidip pişmanım bi hata yaptım 88 böyle ruh gibi ölü gibi deyip bazı şeyleri bizde ögrenmene ragmen bize haksızlık etmen zaten çok utanç verici bişey neyse daha fazla uzatmıyım çok sevdigim bi söz var şuraya yaziyim
    'Winners focus on winning, losers focus on winners' https://image.ibb.co/nMKgeT/Ads_z.png :fruity:  :shifty:  :party:

hangi klanda olursam olayım senin yapamadıgın şeyi yani tarafsız olmayı bildigim için mutluyum auriusun burda bi hatası olsaydı evet hatalı derdim ama sen bu ufacık şeyi bile buraya şikayet ediyosun mesela tr gfde bana tekme atıp sonra kesemeyip ben seni kestigimde tekme yiyen direk ölmeli ya diyip bana laf atman ama benim sana cevap vermeyip senin daha çok kudurarak laf atmalarını buraya atmıyorum çünkü daha çocuksun umarım bir gün büyürsün  :iamamoron:  :facepalm:

bende bu kadar küçük birşeyi şikayet etmicektim fakat bana gelip sen işine bak kardeşim gibi laflar ettikten sonra şikayet etme kararı aldım ve bunları zamanında ajan koyan insan mı sölüyo gülüyorum cidden
  17. flexd

Luz1kA said:
    ΔuriuS said:
    flexd said:

Katılmak istediğin alay'a alınsaydın şuan kuduruyodur değil aynen öyle yapıyo derdin.
  18. flexd

19. flexd

Oyuncu Adınız:57th_Acemi_Flex
    Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/id/flexabiniz/
    Yaşınız:16
    Mensubu Olduğunuz Alay: (57th)
    Neden Yönetici Olmalısınız?:Sürekli serverda olduğum için trolliyen insanlarla çok fazla karşılaşıyorum ve admin olmadığında sıkıntı yaşıyorum
    Yönetici Tecrübeleriniz:Herşeyin bir ilki vardır
    Referans:sad:En az 2 kişi):Zeus,Mordeviesta,Rusher'eZ
  20. flexd

Rumil said:
    Rumil said:
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:57th_Acemi_Flex
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: ~
    Neden Yasaklanmalı?:GF Düzenini bozma & Harassment
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 9.08.2018 - 03:12

Olayın küçük izahı;Normal bir şekilde oynarken ben düşmana doğru hücumlamaya başladım,rakip bana saldırırken arkada saçma sapan hareketler yaptı gelmesini bekledim gelmedi öldüm.Kendisine doğru düzgün oynamasını söylediğim zaman karşıya geçmemi söyledi.
    Olaya tanık olanlar şikayetimi daha geçici kılabilirler:
    Cerci
    Aeric

Ölü chatimden itibaren bakmanız yeterli olur

Sonuçlanmasını bekliyorum

aeric kendisi admin zaten yanlış birşey olsaydı kendisi uyarırdı yada slaylerdi beni.
Back
Top Bottom