Search results for query: *

1. N-Feksiyon

[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

Creataxh said:
    Yama tamamıyla bitti, ancak foruma kısa bir ara veriyorum ve bu arada maalesefki paylaşamayacağım. Döndüğümde paylaşırım, beklemede kalın.

Foruma ara versenizde, yama yayınlasaydı iyi olurdu. Çeviri ekiplerinin verdikleri tarihte veya bitti paylaşıcaz dediklerinde yamalar çıkmıyor, aralar veriliyor. Bekleyenlerde sürekli aynı durumu gördükçe çeviri ekiplerine ve sözlerine itibar etmiyor. Şahsi görüşümdür Esen Kalın.
  2. N-Feksiyon

M&B Çerilerin Uyanışı Modu v1

Eklenmiş özellikler fena değil, birçok modda yok. Mod hata dolu, çocuğu'na toprak verince yok oluyor, Diplomasi sorunlu, Devriye askerleri kayboluyor,  asker toplama çalışmıyor. Mancınık sorunlu. Kral olarak başlama sorunlu. Hisar ve Kale yükseltmesi oyundaki kaleler aynı değil ve hatalı. Bunlar gördüklerim daha fazlasıda vardır. V2 Çıkmaz. Bu hatalarda moddan soğutuyor. Hatalar eksikler giderilirse, oynanabilir olur.
  3. N-Feksiyon

A World Of Ice and Fire Türkçe Yama Çalışması v3.6

Konu Sahibi kardeşim, sende konuyu düzenleyerek, biten kısımların % güncellemelerini ve eski linki kaldırırsan çok daha iyi olur.
    Çünki görevler ve diyalog kısımları ingilizce.
  4. N-Feksiyon

Creataxh said:
    Mirza Çeviri Ekibi Olarak, Turkish_Yamacısı Dostumuza Destek Çıktık!

Yamayı bekleyenlere müjde!

item_kinds.csv = %100 Türkçe
    info_pages.csv = %100 Türkçe
    party_templates.csv = %100 Türkçe
    item_modifiers.csv = %100 Türkçe

Kısımları, Mirza Çeviri Ekibi tarafından %100 Türkçeye çevrilmiştir.

Yardım etmişken hayrına "quick_strings" el ataydınız  :meh:
  5. N-Feksiyon

Mirza Çeviri Ekibi [Taşınmıştır]

The Last Days of the Third Age için yarım yamalak bir çeviri var. Bir videoda görmüştüm. Şöyle düşünmek lazım, Nova Aetas'ında türkçe yaması var demi ?

The Last Days ve  TLD Overhaul  birbirine benzesede,  (ACOK ile AWOIAF gibi) TLD Overhaul görsel + içerik olarak daha iyi. Konuları veya modları karşılaştırıp bakarsanız görürsünüz (Yaması var diyen arkadaşlar). Hepimizin  ilk göz ağrısı Google'da bu konuda bu söylemi destekliyor.

Modların Konuları:
    TLD https://www.moddb.com/mods/the-last-days
    TLD Overhaul https://www.moddb.com/mods/tld-overhaul

TLD Troll

tld2.1.jpg

TLD Overhaul - Troll

troll_2.PNG
    Görsellere baksanız kafi. Esen kalın...
  6. N-Feksiyon

Creataxh said:
    Ekip olarak, Oylama sonuçlanana kadar A World Of Ice and Fire Türkçe yamasına yardım edeceğiz. Hayırlısı olsun :smile:

İşte bu güzel haber.  :party:
  7. N-Feksiyon

1. A World of Ice and Fire
    2. TLD Overhaul (Yüzüklerin Efendisi)
    3. A Clash of Kings
    4. Nova Aetas (TR yaması var. Yarım ve hatalı)
    5. Light & Darknes  - 2nci Bölüm

Bildiğim geniş kapsamlı modlar bunlar.  Bunlardan başlayabilirsiniz şahsi fikrim. Pek çok kişide katılır diyede düşünüyorum.
    Son olarak çeviriye başladığınızda bitirmeniz önemli, Çünki pek çok kişi başlayıp yarım bırakıyor.
  8. N-Feksiyon

Bu modun laneti sanki çevirisi yok, olanlarda sorunlu yada çevirisi bitmiyor. Son Durum nedir ?
  9. N-Feksiyon

L'aigle %100 Türkçe Yama

Ne Zaman çıkar, belli bir tarih varmı
  10. N-Feksiyon

L'aigle %100 Türkçe Yama

A World of Ice and Fire v3.0 Güzel olur. Şimdiden teşekkürler.
Back
Top Bottom