Search results for query: *

1. egemenltnlmz

Yeni eklediğim krallıkların şehirleri map programında gözükmüyor

2 tane krallık ekledim bunlara şehirler ve kaleler ekledim ama map programında gözükmüyor söylemeyin module sistemden değiştir diye tam bir amele işi copy paste yapamıyorsun koordinatlari bunu eklemenin bir yolu yok mu programa ?
  2. egemenltnlmz

Yaptığım modu steam atölyeye yükleme

Heryerde aradım İngilizce buldum onuda anlamadım nasıl yapıyoruz bilen varsa detaylı bir biçimde anlatırsa güzel olur sanırım oyunun dosya konumdan birşey yapıyormuşuz (Not:Steam seviyem yeterli)
  3. egemenltnlmz

Animasyon Pack

Birkaç animasyon pack indirdim bunları nasıl oyuna importe edicem module sistemden item ekler gibi mi yapıcam ? birde dövüş animasyonları packi bulamadım bir türlü şimdiden teşekkürler
  4. egemenltnlmz

Born In Calradia

Born In Calradia V2 Hikaye: Mod 1257'den 10 yıl sonra geçiyor. Kral Ragnarın ölümünden sonra tahta Kral Edward geçer ve Kral Ragnarın yokluğunda kaos ortamı oluşur. Kalradyanın tam ortasında bir Haydut Devleti doğar. Bunu fırsat bilen bazı Nord asileri Denizciler isminde bir krallık daha...
  5. egemenltnlmz

Born İn Calradia Mod

Born İn Calradia Açıklama: Mod Calradia diyarında 10 yıl sonrasını konu almaktadır. Modta birçok eksik var eksikler zamanla giderilecek ve yeni versionları gelecektir. Devletler: Svadya Krallığı Rodok Krallığı Vaegir Krallığı Nord Krallığı Sarranid Sultanlığı Kergit Hanlığı Eklenenler...
  6. egemenltnlmz

Zendar Şehri,tuz madeni,Dörtyol hanı ekleme

Oyuna Zendar şehrini veya tuz madenini nasıl ekleyebilirim bayadır arıyodum bulamadım.Sanırım Morghstan eklenebiliyormuş nasıl ekleyebilirim bunları oyuna ?
  7. egemenltnlmz

Faction silme

Ben bir mod üzerinde çalışmaya başladım ama 6 tane devlet çok fazla gelicek acaba bu factionları silmenin bir yolu varmı ? 2 günden beri arıyorum forumda bulamadım şimdiden teşekkürler.
Back
Top Bottom