Search results for query: *

1. yasinturhan22

Bannerlord DLC

Bannerlord'a Viking Conquest Tarzı Veya Herhangi Bir DLC gelecek mi?
  2. yasinturhan22

İnternetten aldığım bozuk mouse

Merhaba dostlar 1hafta önce dan EVEREST SMW-777 diye bir kablosuz fare aldım ama farenin altındaki lazer yanıp sönüyor kısacası gidip geliyor takılıyor yani faturayı alır almaz aptal gibi çöpe attım garantiye vericektim ama şubesi benden çok uzakta bazıları Başkan piller falan dene dediler...
  3. yasinturhan22

DLC

Oyuna Viking Conquest veya Napoleonic Wars gibi indirilebilir içerikler gelecek mi? (Viking Conquest Harika olmazmıydı? ))
  4. yasinturhan22

Karakterim Otomatik Zıplıyor

Arkadaşlar TLD mod oynarken karakter otomatik zıplamaya başladı sonra baktım ki W bastımda hem ileri gidiyor hemde hopluyor ayarları sıfırladım ama yine aynı savaşta adamı kesicem hopluyor at lütfen yardım edin
  5. yasinturhan22

Maceracı NPC’ler

Arkadaşlar öncelikle Warband’da bildiğiniz gibi arenalarda Zerina,Serduk,Kradus ve Dranton gibi NPCler vardı ama bunların sadece isimleri geçiyordu ve arenada görüyorduk onun haricinde başka özelikleri yoktu. Ama Bannerlord’da bu NPCler tıpkı bizim gibi maceraya atılsalar haritada dolaşsalar...
  6. yasinturhan22

ŞİKAYETNAME(Hile&Destek)

Öncelikle merhabalar, Bannerlord çıktı çıkacak.Bir gün sosyal medyada takılırken grupta bazı arkadaşların “OTO-Blok” yani karakterin otomatik bir şekilde savunma yapmasını sağlayan bir hile istediklerini gördüm.Bazıları kişi VAC yersin diye uyardı ama yanıt olarak zaten oyun umursanmıyor hileyi...
  7. yasinturhan22

Laptop Klavyesi

Öncelikle merhabalar laptop klavyem bozuldu gibi birşey açma tuşu çalışıyor ve bilgisyar açılırken çalışıyor ama Windows ekranı geldikten sonra klavye tuşları daha çalışmıyor sadece kapatma tuşu bir keresinde de böyle olmuştu ama kendiliğinden düzelmişti şimdiyse Warband oynarken oyun dondu...
  8. yasinturhan22

Mount&Blade Warband TLD of Third Age mod rehber lazım!

Arkadaşlar TLD mod indirdim Türkçe yamasıda var ama biraz zayıf ve hikaye gidişatını pek anlamadım sadece yüzük görevini yapabildim.Forumda rehber aradım ama bulanadım varsa bir rehber link yada aşağıda rehberlik edebilecek var mı?
  9. yasinturhan22

Değişen kültür

Arkadaşlar son zamanlarda farkettinizmi bilmem ama insanlar cidden çok değişmiş;ilişkide,arkadaşlıkta,saygınlıkta vb. şeyde insanların huyu değişmiş.Kızlar erkeği aldatınca merifet yapmış gibi anlatıyor,çocuklar karşımda tesbih sallıyor,arkadaşlar hiç sahip çıkmıyor.Sizce de öyle değilmi?
  10. yasinturhan22

Unable Connect to Server(Acil!!!)

Merhaba arkadaşlar yine her zamanki gibi Warband oynuyorum ama tek oyunculuda sıkıldım ve Napoleonic Wars'a geçtim sonrasında oynuyorum falan herşey güzel,ama sonra oylama yaptılar harita değiştirmek için bende 1ledim sonra harita yüklendi ama serverden attı ve "Unable Connect to Server"...
  11. yasinturhan22

Just Cause 2(Oynayan ve bilenler yazsın)

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz 2-3 gün içersinde Steam haftaiçi fırsatında Just Cause 2'nin 2₺ düştüğünü gördüm ve hemen alayım dedim neyse Multiplayer DLC'sini oynuyordum sonra hikaye modunu oynayayım dedim her neyse ordada haritayı her açtığımda harita karanlık ve kasıyor ama yazılar ve fare...
  12. yasinturhan22

Warband'ın yeni easter egg'i 2018!!

Merhabalar arkadaşlar bugün size Warband'a yaşadağım bir olayı anlatacağım.Oyunu hilesiz açtım oynuyorum falan,tabi oyuna soylu olarak başladım ve Emir Ghulhassen'e duello teklif ettim,yendimde.Daha sonralarda adamın kalesine girmeye çalıştım ama giremedim,gittim adamla ilişkimi düzeltim biraz...
  13. yasinturhan22

Warband indirimi

Arkadaşlar Warband'ı 4-5 senedir crack oynuyorum ve ininal kartı ancak bu sene yazın alabildim.Kış indiriminde 3₺ vardı hesapta gittim Left4Dead2 aldım Warband ve NW paketide 9₺ ancak para veremedim önümüzdeki Warband indirimi ne zaman olacak. -Yazılan tarih 20.12.18
  14. yasinturhan22

Light&Darkness modunun görevi hakkında.

Merhaba arkadaşlar 4-5 gün önce Light&Darkness moduna başladım herşey güzel görevleri falan yapıyorum ancak şu Rolf ile tanıştıktan sonraki Dağ Haydutlarını katletme görevini bir türlü yapamıyorum hiç bir yerde Dağ Haydut'u yok yardımcı olursanız sevinirim ^_^
  15. yasinturhan22

Mount&Blade Warband Tab Tuşu Bugu

Arkadaşlar oyunu genelikle hileli oynuyorum ve başıma sık sık gelen bir olay var.Şimdi hileyi yapıyorum falan filan bide şehiri gezeyim lordun yanına gideyim derken tab tuşuna basıyorum fakat ordan çıkamıyorum.Kaydet çık yapıp hallediyorum ancak savaşlardan çıkamıyorum bu ateş ve kılıç'da da...
  16. yasinturhan22

Oyunu Halen Kaç Kişi Oyunyor?!?!

Öncelikle Selamlar Konuyu Açma Sebebim Aklımdaki Bir Soru?? Şu Oyunu Halen Kaç Kişi Oyunuyor Ve Multiplayer Girenler Varmı? Konudışı
Back
Top Bottom