Search results for query: *

1. Aurius.

HEIL GALYA! | AKTİF

:party:
  2. Aurius.

Napolyon Savaşları Klan, Sunucu, Etkinlik Alt Forumları Bilgilendirmesi

Kingfish said:
    ΔuriuS said:
    Kingfish said:
    ΔuriuS said:
    Fikrini belirtende susturulur olmuş xd ulen normalde bu kadar ilgilenmiyordunuz  :lol: :lol: :lol: :lol:
    Salyalar saçmadan, insanlara hakaret etmeden konuşan gene konuşuyor  :roll:
    Sen ne konuşuyon yav? Senin adın geçen bir yer var mı burda bak bakayim.

Abilerin konuşurken araya girme bir sonra ki sefer
    images
    Araya girmek gibi bir niyetim yok, ağlamanızı keyifle izliyorum, devam :party:
    Aferin sana, izlemeye devam  :wink:
  3. Aurius.

Kingfish said:
    ΔuriuS said:
    Fikrini belirtende susturulur olmuş xd ulen normalde bu kadar ilgilenmiyordunuz  :lol: :lol: :lol: :lol:
    Salyalar saçmadan, insanlara hakaret etmeden konuşan gene konuşuyor  :roll:
    Sen ne konuşuyon yav? Senin adın geçen bir yer var mı burda bak bakayim.

Abilerin konuşurken araya girme bir sonra ki sefer
  4. Aurius.

5. Aurius.

Gereksizdi neyse fse kullanmaya alışmam lazım
  6. Aurius.

Yeni yama ! TEST

ALLAHIM SONUNDA DAHA AZ POKE ATICAM OLEY
  7. Aurius.

30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği (RP)

Rumil said:
    Kimse birbirini kandırmasın,rp mp bu işler yalan. Bu etkinlikte herkes gövde gösterisi yapacak adım kadar eminim,herkes fazladan adam getirmeye çalışacak
    Zaten başka ne bekliyebilirsin ki.Oyun oynuyoruz ve oynadığımız oyun Warband :shock:
  8. Aurius.

30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği (RP)

Adamlar kos koca 'RP' yazmış neden bu kadar ciddiye aldınız anlamadım :roll:
    Eğlence için yapılmış bir etkinlik.Yoksa eminim ki bu etkinliği düzenleyenler sizin kadar biliyordur bu etkinlikle vatan kurtarılmıyacağını :grin:
  9. Aurius.

[K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

Bende fact'imi vaegir olarak değiştirmek istiyorum ayrıca rakibim benim eklerseniz sevinirim mobilde olduğumdan dolayı ekliyemiyorum
  10. Aurius.

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Baot said:
    Steam Adresiniz: Sanel
    Yasaklandığınız Karakterin Adı:82nd_Pfc_Sanel
    Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)977756
    Yasaklandığınız Tarih ve Saat:6,7 ay oluyor
    Neden Yasaklandınız?:zamanında bazı yöneticiler hile ithamında bulununca sinirliyken makarasına +18 bir site yazdım ve
    perm atıldı
    unban talebi attıgımda autosun diyilip reddedildi bu olaydan 3 3.5 ay sonra key kullanımı oldugu icin permlendim
    Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: 6,7 aydır euda oynuyorum insan ister istemez Türklerle oynamak istiyor,Alayım ve arkadaşlarımla birlikte oynamak icin
    Kendilerine kefilim.Cezasını fazlasıyla çektiğine eminim.
  11. Aurius.

88th (Connaught Rangers) Regiment of Foot "The Devil's Own"[www.88th.cc]

Gatts said:
    General Shepherd said:
    PowerPuff_Necmi said:
    Teamspeak 3 Client Güncellemesiyle:
    Eski sunuculara girilmediğini biliyorsunuzdur. Bu güncellemeden yaklaşık 2 hafta önceden haberim vardı ve gerekli araştırmayı yaptıktan sonra çözümünü buldum. Önünüze sunuyorum. Tabi ki bedava değil

Ayrıca sunucularda fazladan özellik bulunmaktadır.
    - 1 Tane Müzik Bot.
    - Özel sunucu kapatma mesajı belirleme.
    - Özel Muteleme Mesajı.
    - Daha da detaylandırılan yetki sistemi.
    - VPN girişleri kapalı.

Premium Özellikler
    - Tarayıcı Üzerinden giriş.
    - Sunucu Hakkında Detaylı Değişiklik.
    - Sınırsız Müzik Bot
    - Daha fazlası.
    --Fiyat için özelden irtibata geçiniz.

Topluluk(Klan) olanlara özel paketimiz bulunmaktadır. İletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlar:
    32 Slot - 10 TL
    50 Slot - 20 TL
    64 Slot - 25 TL
    100 Slot - 40 TL
    150 Slot - 50 TL

Kişisel olarak sunabileceklerim
    - TS Yedeği
    - Destek
    - Güncellemeler

Teamspeak 3 Sunucuları Fransa OVH Lokasyondur.

İletişim İçin TS Adresi
    santosrpg 
    Bi bakın isterseniz yeni sürüm ts satiyor eğer muzik botsuz fln ararsanız yardımcı olacaktır steam linkini eklerim alıcı  teamspeak eski suruculeri crack yapiliyor diye erişimi onlara kapattı için bu durum satan kişi adresi https://steamcommunity.com/id/drcnns/ konunuzu gereksiz işgal ettiysem kusura bakmayın

Şu arkadaşın dediği olayı inceleyin tavsiyem, bilgim yoktur her ne kadar doğru veya yanlış.. İnsan ister istemez bu TS3 Güncelleme belasıyla başa çıkıyor nasıl olursa olsun.

Bu geçici bir çözüm olur, ilerde tekrar benzer sorunları yaşamayacağımız malum değil, kesin olarak Discord'a geçtik ve bir daha Teamspeak kullanmak gibi bir niyetimiz yok. Size de tavsiye ederiz, çünkü Teamspeak'ten hiçbir eksiği yok ve çok daha iyi.
    Doğru,ama insan warband diyince aklına Teamspeak geliyor :grin: Neyse yapıcak birşey yok alışıcaz.
  12. Aurius.

Gatts said:
    Rahatsızlık duysak zaten biz belirtiriz shepherd, toxic davranmadığı sürece isteyen istediğini yazabilir konuya, sıkıntı yok.
    Adam be :oops:
  13. Aurius.

General Shepherd said:
    Beyler, adam bir yazı yazdı, 88nci Alay'ın konusunu neden böyle boş yere kirletiyorsunuz, çok ayıp yahu.
    Kim kirletmiş yav
  14. Aurius.

KIRIMLI said:
    ΔuriuS said:
    SooNationaL said:
    Luz1kA said:
    PowerPuff_Necmi said:
    3.1.10 sürümünde hala kullanılabilir fakat birkaç güncelleme ile gidebilir

yeni gelmek isteyen oyuncular veya yabancılar için sıkıntı oluyor tsye girmesi o yüzden böyle bi karar aldık tahminimce çogu türk klanlarıda böyle yapıcak

En baştan beri demiştim bir gün herkes discorda geçicek diye ilk ben geçtim :grin:
    Türkiye'nin ilk Discord'lu alayı
    Yanlışın var 53rdKuvMill uzun zamandır discord kullanıyor.
    Ben zaten Soonational'a demistim ama :roll:
  15. Aurius.

SooNationaL said:
    Luz1kA said:
    PowerPuff_Necmi said:
    3.1.10 sürümünde hala kullanılabilir fakat birkaç güncelleme ile gidebilir

yeni gelmek isteyen oyuncular veya yabancılar için sıkıntı oluyor tsye girmesi o yüzden böyle bi karar aldık tahminimce çogu türk klanlarıda böyle yapıcak

En baştan beri demiştim bir gün herkes discorda geçicek diye ilk ben geçtim :grin:
    Türkiye'nin ilk Discord'lu alayı
  16. Aurius.

DeliTürk said:
    General Shepherd said:
    Ben Sn0w için zaten beceriksiz veya yapamıyor diye bir şey belirtmedim, işini hafifletmek ve kararların daha hızlı bir diğer Baş Admin ile alınması ve oluşabilecek zaman aşımında hızlı kararları almaktır.  Bu konuda sadece düşüncemi bir Admin olarak belirttim, karar mekanizması elimde değil ne yazık ki..
    Evrende neden 2 Allah yoktur biliyor musun? Çünkü karışıklık olmasın diye. Sunucuda da bu yüzden sadece Sn0w baş admin olacak.
    Vay be :lol:
  17. Aurius.

41st (Welch) Regiment of Foot

Prospy said:
    Şuraya ciddi bir şekilde başarılar demeye geldim ama gözüm Auris'in kuyruk acısına kayıyor hep... Tam yazıcam yazamıyorum gülüyorum.

Başarılar.
    Ahahah komikmiş  :facepalm: :facepalm:
  18. Aurius.

41st (Welch) Regiment of Foot

Umarım 49'dan apayrı bir şekilde yolunuza devam eder,yeni bir sayfa açarsınız

Başarılar :party:
  19. Aurius.

[TR]Napoleonic Wars Matchmaking

Merhaba, İnsanlar gelip burdan kendilerine rakip bulup maç yapsınlar diye bir Steam grubu kurdum.Bu tarz gruplar yabancılarda yaygın.Bende Türkiye'ye göre uyarlamak istedim.Sadece Klan veya GF takımı yetkililerini alacağım bir grup olucak. Katılmak isterseniz, gruba davet atıp onaylanmayı...
  20. Aurius.

flexd said:
    Baot said:
    Luz1kA said:
    ΔuriuS said:
    flexd said:
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:88th_Fus_Aurius
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (135833:cool:
    Neden Yasaklanmalı?:Adminliğini kullanarak başka bir oyuncuyu reviveladıktan sonra öldürdü.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:15.08.2018  18.30 gibi
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
    https://i.hizliresim.com/6NpQJ0.png
    Bunu yapmamın amacı tamamen eğlence.Leaderboard'a veya her hangi bir tr gf oyuncusuna sorarsan amacımın kill kasmak olmadığını anlarsın.

Not:Ayrıca bunu yaptığım kişi arkadaşım o şikayet etmiyorken sana noluyor anlamış değilim?

Kuduruyodur Kanka Normal :grin:
    Maalesef Aurius pek takmıyor maclar dısında eğlenme amaclı yapıyor o tür hareketleri sanada önerim pek takma ve kendini kasma tr gf icin :facepalm:

bende biliyorum bunları ama kural kuraldır
    Canım kurallarda eğlence yasak mı yazıyor  :grin:
Back
Top Bottom