Search results for query: *

• Users: Grey
  • Order by date
  1. Grey

[ECS4] Map Vote (Deadline 14/10/2020)

Team Name: Galya
    Open Map Choice: Waterfall
    Closed Map Choice: Naval Outpost
  2. Grey

[ECS4] European Championship Series Signups - Signup Deadline 05/10/2020

Team Name: Galya
    Team Tag: Galya_
    Contact 1: Grey (Taleworlds & Steam)
    Contact 2: Sanel (Taleworlds & Steam)
    Banner:
    BAI6Ta.png
    Roster:
    PlayerGUID
    Grey3174626
    Hepreai2903798
    Ifredity4804523
    Sanel3748372
    Kevin3890971
    Airelhach148257
    Delfador3282858
    Coronado3950050
    Wacky2455229
    Poer3110530
    Cattie662910 1126654
    Quake2020857
    Eriklituz3041968
    Sepia661421
    Preferred division: B
  3. Grey

Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Cidden konuşma gittikçe kendini batırıyosun.Bamsi aktif olsaydı yazdırırdım konuya ama malasef aktif değil.Kendi kuzenin de senin oto olduğunu biliyor,kendi klanındakilerde biliyor o yüzden daha fazla *yalan* söyleme kendini batırmaya devam etme.
    Bu konu hakkında şu şekilde açıklama yapayım: Breaklor zamanında otoblock kullandığı için Galya'dan atılmıştı, ki hile kullandığı için çoğu yerde de onu kötülediğim gerçeği de vardı. Birkaç ay sonrasında hile kullanmayı bıraktığını söyledi, oyunda da gördüğümüz üzre bırakmıştı. Şu an hile kullandığını zannetmiyorum. Bir ara evet kullanmıştı fakat şu an için hile kullandığını söylediğim gibi, düşünmüyorum. Ama elbette zamanında adını bu şekilde kötüledi, düelloya alıp almamak Sanel'in insiyatifine kalmış bir olay. Kaldı ki Breaklor küçük bir dostumuz, affedilebilir düello esnasında video kaydı alabilir. Ne hileciler affedildi, bunun bir günahı olmaz. :smile:

-Edit
    Kanıtları göz önüne serebilirim fakat, kendi şahsi bilgisayarımda değilim, yapmış bir hata. Şu anda kullanmadığına inanıyorum, video kaydı almak şartıyla alınabilir.

Katılımcı arkadaşlara, yönetim ekibine başarılar dilerim umarım dilediğiniz gibi bir turnuva olur.

?Sanel
  4. Grey

Multiplayer'daki boy farkı sorunu

"Büyük cüsse = Ağırlık artışı = Hareket hızında azalma" demek istedim. Bacaklar istediği kadar uzun olsun, atlet formu kazandırılmayacaksa karaktere, hareket hızında dezavantajlı olmaz mı?

Dediğin cüceyi modunda gösterebileceğin bir video varsa paylaşır mısın? Merak ettim ne kadar kısa bir cüce bilmiyorum. Yalnız "boy farkı olmasından" ziyade, evvela farkı olana karşı dezavantajlı olduğumuz için onu öldürmeye baksak ya da benim bannerlordda atlılardan genelde kaçtığım gibi o cücelerden kaçınmaya çalışsak? Native'deki benim siyahi yarı çıplak kardeşlerim de sadece kendilerine has özel bir oynayış tarzına sahip :fruity: En azından bazı modlarda olabileceği konusundan hemfikiriz, fakat eşitsizlik değil aksine renklendirici gerçeklik ekleyen boy-özellik etkileşiminden rahatsız olman biraz daha farklı bir oynayış tarzıyla, düşmanı karşılamada değişikliklerle aşılabilir diye düşünüyorum ben. Sadece boy farkından bahsetmiyorum ayrıca, lütfen bunu göz ardı etme. Boy farkları dez avantaj/avantaj da getirecek, belli bir yüzdeden sonra her iki uç kendine has dezavantajda diğer tüm oyunculara karşı çok kötü durumda olacak örneğin. En büyük cüsse mesela yavaş hareket edecek hatta belki ayrıca saldırı hızında büyük azalmaya yol açıcak, herkes oynamayacak bu yüzden(fakat canı çok fazla olabilir), tam tersine cüce olan biri, belki de ağır silah ve zırh giyemeyecek veya canı az olucak fakat; ama herkesten hızlı.

Birçok dezavantaj ve biraz avantajla ekstrem boyutları herkesin almaması sağlanabilir, ama gene oyunda görünürler yani.
    Aslında şu şekilde, yani ben bu cüce deve konusunu klan savaşları için düşünüyorum. Eminim ki klanların kurallarında da bir boy belirlenir diye düşünüyorum, pw/pk gibi modlarda da cüce/deve rolleri harika şekilde eğlenceli olur. Şu an ofisteyim, maalesef bir video atamam. TR Battle gibi vesaire sunucular mutlaka olacak, o tür sunucularda şu şekilde de olabilir: Oyun ayarlarına boy oranını ekleyebilseler çok daha iyi olur, belirli sunucularda istediğimiz gibi takılır, belirli sunucularda hardcore oynarız. Benim de arada bir çıplak şekilde zıplayarak cida atasım geliyor ne kadar küfür yesem de :fruity:, söylemiş olduğun sistem mantıklı ve eğlenceli, ama dediğim gibi bence söylediğim gibi olursa daha tatlış olur, oyunu çok ciddiye alıp oynayanlar cücelere hakaret etmek için vakit kaybetmezler, boy kuralı olan bir sunucuya girip, biseksen bidoksan takılırlar :mrgreen:.

-İlk yazdıklarıma göre düşüncelerim biraz daha farklılık gösterdi, fikirlerin aklımı kurcaladı. :smile:
  5. Grey

herkes tek tip zırh giyse, geliştiriciler de kanser olmasa? ya da tam tersine, olabildiğince gerçekçi ama aynı zamanda sonuçta eğlenceyi arttıracak ne varsa yapılmalı. bir de sürekli ölürsen, sürekli tdm oynarsan, sürekli 10fps altında oynarsan kanser olabilirsin. oyundaki farklılıklar ve değişik özellikler kanser ediyorsa, farklı oynamayı düşün. atlıların piyadelerden farkı var, ama ikiside savaş alanında görebileceğin unsurlar ve avantaj/dezavantaj barındırıyorlar, gel gelelim senin düşüncene göre atlılardan da kanser olabilirsin. buna ne dersin?
    Tek bahsettiğim konu; Boy, ve bu olay, Reign of Kings'te de başımıza geldi. Bunun kötü oynama ile, tdm oynama ile veyahut 10FPS'de oynama ile bir alakası yok. Örneğin; Karakterini o dönemin insanlarına göre ayarlıyorsun, önüne bir tane cüce geliyor ve karakterini zıplaya zıplaya etrafında döne döne kesiyor, sence ne kadar eğlenebilirsin cüce olmadığın sürece Multiplayer'da? Native'de de bu durum siyahi ve çıplak karakterlerden öne çıkıyor, elinde cida zıplaya zıplaya oynuyor. Kendisi haricinde kimsenin de zevk aldığını görmedim bu oyun tarzından. Belki belirli oyun modlarında boy seçebiliriz, ama battle ya da klan savaşlarında bu durumun kalkması en mantıklı seçenek. Benim kendi görüşüm.
  6. Grey

Boy konusu hakkında, multiplayer için tek bir boy ölçüsü yapılırsa çok daha iyi olur. Warband'da ki gibi herkes eşit şartlarda oyununu oynar, kimse de kanser olmaz.
  7. Grey

TR_Battle [AKTİF]

Oyuncu Adınız: Grey
    Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/Grey0/
    Yaşınız: 20
    Mensubu Olduğunuz Klan:  -
    GUID: 3174626
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Aktif olarak her gün oynadığım sunucunun trollden ve küfürden arınması için. Irkçılık ve dini konuların dalga konusu olduğu aşikâr.
    Yönetici Tecrübeleriniz: 2015/2017 PW adminliği / 2018-2019 PK adminliği
    Referans:sad:En az 2 kişi) Sanel, Cerci
  8. Grey

Warband ve PK ortamı öldü mü?

Hiruko said:
    karizma5816 said:
    Hiruko said:
    karizma5816 said:
    bence öldüren tek şey 600-2000 saat arası oyuncuların birçoğunda "otoblock" bulunması ve kullanılması bundan öncesinde 2-3 yıl önce kimse blok yapamazken artık kimse blok kaçırmıyor çok iyi native/nw oynadığını sandığınız insanların malesefki birçoğu otocu... oyunu zevk almak için değil sadece kazanmak için oynamanın çevreye ve insandaki ego duygusunu tatmin etmesini hep birlikte izlemekte bulunmaktayız.
    warband ve pk ortamını öldüren tek şey oto mu??  :roll:

Hmm çok zekisin hee sadece oto değil ama ortam öleli 3-4 ay oldu bundan öncesinde diğer hileleri kimin kullandığınıda forumda ban listesi veya şüpheli listesinde kimlerin isimlerinin olduğuna bakar anlayabilirsin...  :party: :fruity:
    En son AreLysoT  ban yemiş ReaPsoTda 1 kaç aya ban yer merak etme  :grin:D

1.5 hafta Ikoria Knightsa katıldım nelere şahit oldum  :ohdear:

hmmmmmmmmmmmmm :shifty:
  9. Grey

Çöküş?

Native'de 2 gündür bütün sunuclar çöküyor, dün saat 14:30 gibi sunucular geldi. Sorunu anlayamadık, bireysel bir sorun değil. Bütün Community aynı sorunu yaşıyor. Biran evvel düzeltilmesi gerekiyor. Not: Filtreleri kapattığımda da aynı şekilde.
  10. Grey

HEIL GALYA! | AKTİF

Atsız Mustafa said:
    Başarılarınız daim olsun Galyalılar...
    Sensizliğimiz uzun olmasın. :ohdear:
  11. Grey

*PK* House Dayne

Ohhhoohoo, look at this dude.. Ohohoho, no no no no, no... PUUHNAGEOJKHGNTAOIKENWYGHOIKLANMWPKLŞGM
  12. Grey

HEIL GALYA! | AKTİF

Güncel +++
  13. Grey

HEIL GALYA! | AKTİF

Sezon başladığı için alımlara başladık, katılmak isteyen dostlarımızı klanımıza bekleriz  :party:  :party:
  14. Grey

RDM Blood [PK]

Çok boş, insanların zevkini yok etmeye hakkınız olduğunu kim söyledi acaba size? Neyse, bol başarısızlıklar dilerim.
  15. Grey

HEIL GALYA! | AKTİF

gofret bey said:
    Başarılar.
    Teşekkür ederim dostum.
  16. Grey

HEIL GALYA! | AKTİF

Thelard said:
    çöp klan
    Rütben düştü.
  17. Grey

HEIL GALYA! | AKTİF