Search results for query: *

1. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Selam HideoutSendTroops modunu Türkçeye çevirdim
    işte link:
  2. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Mesajı attığım günden bu yana ben ikisini de çözdüm 4 tane de çeviri yayımladım ama sağol yine de :grin:
    Ben de o mesajı attım ondan sonra öğrendim ve 2 çeviri yayınladım dll :grin:
  3. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Eline Sağlık lordlarla konuşurken kaçmaya çalış yazısının çıkması can sıkıyordu. Sabitteki konuya referans vererek ekleyeceğim.

Artık siz Sığınaklardan değil. Sığınaklar sizden korksun.

Teşekkürler ben de bu modu kendim kullanıyordum ve gerçekten kendim deneyene kadar o butonun kaçmak için olduğunu düşünüyordum
  4. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Öncelikle hizmet için çok teşekkürler. Ben de aklıma geldikçe bu başlığa bırakacağım modları. Her gün modları kontrol eder beğendiklerimi oyuna eklerim. İlk aklıma gelenler:

Peşin Edit: Aşağıdaki modların bazıları belki birkaç cümleden veya kelimeden oluşuyor olabilir, aşağıdaki modların hepsini kullanıyor ve anlıyorum; Türkçesi olmasa da oynayabilirim. Amacım daha düzenli görünmesi ve konsantrasyonu dağıtmaması. Ben Vortex'de listeye bakıp yazdım; sizin de beğendikleriniz varsa çevirebilirsiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

Ask Lords Locaiton - Find Lord
    ViewAllWars
    Sound The Alarm
    Mercenary Contact (Argas)
    Buy Patrols
    Culture Changer
    Rulership
    Hideout Send Troops
    Detailed Character Creation
    Fast Dialouge
    Settlement Rename
    İsteğiniz üzerine fast dialogue modunu çevirdim işte linki: https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/1107
  5. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Selam bugün fast dialogue modunu Türkçeye çevirdim üstte link var bir sorun varsa bildirirseniz sevinirm.
  6. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Ben şahsen çok karışık bir durum olmadığı sürece Il talimatlarını düzenle kısmından yapıyorum herhangi bir referans vs. istemiyor. (Edit Il Instructions)
    Çok çok teşekkür ederim şimdi denedim oldu sağolun.
  7. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olabilirsen ufaktan ben de çevirilere yardım edebilirim
    Xml çeviri dosyası olan modlar kolay onları zaten yapımcı açıklıyor fakat dll işini bende tam çözemedim yardım bekliyorum
  8. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Selam ben önceden bazı xml dil dosyası olan modları çevriyordum fakat artık dll dosyalarından çevirilen modları da çevirmek istiyorum bir tutorial bulup dnSpy kullandım fakat dnSpy kullanarak dll yi görünteleyebilsemde kodu değiştiremiyorum edit as method deyip kodu değiştirince taleworlds librarylerini bulamadığı için hata veriyor dnSpy dan dosyayı .sln olarak export ettim bu seferde visual studio açmadı dll editleme konusunda yardımcı olabilir misiniz?
  9. Mb Warband WarWolf

Nerden modu indiririm
    :cry: :cry: :cry: :cry:
Back
Top Bottom