Search results for query: *

1. Abdullah Zubeyr Akyüz

texture paylaşımı

Türkçe veya yabancı forumda texture yapım veya paylaşımı ile ilgili bi yer bulunuyor mu bulunmuyorsa bi tane olsa sizcede iyi olmaz mı eğer bulunmuyorsa özellikle kendi yapımları paylaşmak için bi tane açmak istiyorum misal
  2. Abdullah Zubeyr Akyüz

[WB][SP] Mount And Blade:Warband Anime modu(Sekai Mod)

Mod linki https://www.moddb.com/mods/kalradia-sekai M&B Warband anime modu Açıklama: Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu modun yapımını başlatan kişi ben değilim.Bu modun linki elime bi arkadaşım aracılığıyla geçti oda bi Brezilyalıdan almış,mod benim elime geldiğinde teknik açıdan...
  3. Abdullah Zubeyr Akyüz

[OSP]Warband retexture paketi(ağaç kabuğu,duvar,zemin vb. textureler)

Normalde bu konuyu kıyafet retexture paketi konuma ekleyecektim lakin dikkat ettim ki Türkçe forumda benimki ile birlikte iki kıyafet retexture paketi var.Fakat hiç ortam retexture paketi göremedim oysaki yabancı forumlarda bolca var.O yüzden de bunu ayrı bi konu olarak açmaya karar verdim.Çünkü...
  4. Abdullah Zubeyr Akyüz

[OSP]Native (İtem,erzak vb.) retexture paketi {26 yeni resim eklendi}

{mediafire linki eklendi yeni linkte bi iki şey daha ekledim} Açıkçası bu benim ilk Konum olduğundan dolayı göz zevkine pek hitap etmeyebilir bunun için şimdiden özür diliyorum Bu paket nedir?:bu paket tamamen Photoshop kullanılarak yapılmış native itemlerinin %90ından fazlasının texturelerini...
Back
Top Bottom