Search results for query: *

1. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Sırf görüşlerimi yazmak için kayıt oldum siteye' ilk olarak mod aşırı derecede kötü' savaştaki kılıç vurma sesleri olsun mapte dolaşırken her 10 saniyede bi 20-30 grup halinde dolaşan adamların sana saldırması olsun oyunda 2 adım yere bile gidemiyorum ha 2 adım yeri geç zaten sana bi görev veriyor mapın ucundaysan taa diğer ucuna gönderiyor 10 kere saçma sapan şeyler için gelip gidiyorsun sonuç biryerede varmıyor' hele ilk görev o kadar saçma ki oynarken sinir krizi geçirdim' kadın senden çay istiyor gidiyorsun ebesinin nikahına zaten giderken 1-2 kere haydutlar seni soyup soğana çeviriyor ondan sonra yok kazı çalışması var diyor geri dönüp mühendisi buluyorsun mühendis ölmüş 5 gün bekliyorsun kazı çalışmasının bitmesini' haydutlar seni dımdızlak bıraktıktan sonra kazı çalışması olan yer bitiyor giriyorsun tam geçeceksin giriş ücreti 500 lira diyor abicim gidip topluyorsun parayı zar zor' ondan sonra oradaki adam sana çay vermiyor kavga çıkıyor esir düşüyorsun çayı alamıyorsun yanına bi karı geliyor onu taa yine mapin sonuna götürüyorsun kaledeki bi hana' sonra karı başka biryere gidiyor bana ipek getir diyor gidiyorsun ipek veriyorsun' oynadığım en saçma en gereksiz en zor mod'du 200-300 mb indirmeye değmez yazık günah Allah aşkına oynamayın oynatmayın.
Back
Top Bottom