Search results for query: *

• Users: Rumil
  • Order by date
  1. Rumil

EU Native Skirmish Completed [BNL] Bannerlord Native League #3 - Skirmish tournament

Team: Legoria
    If you played last BNL tournament - In which Division did you play?: -
    In which Division would you like to play?: F
    Teambanner (if available):
    iwlxmto.png

1os288i.jpg

Team contact:
    Zenqu (zenqu) (https://forums.taleworlds.com/index.php?members/rumil.468633//)
    Daggfinnr (daggfinnr) (https://forums.taleworlds.com/index.php?members/daggfinnr.499581//)

Roster:
  2. Rumil

Olası bir Bannerlord Ligi/Turnuvası

Selamlar arkadaşlar, en son TR'de birkaç tane turnuva düzenlenmişti bunların birisi erken erişimde yaptığımız düello turnuvasıydı. Oyunun şu anki yapısı her ne kadar tam olarak oturmuş olmasa da custom serverlerde ya da oyunun kendi eşleşmesiyle birlikte 6v6 klan savaşları yapmak mümkün. RM DM...
  3. Rumil

TR turnuvası?

Ya arkadaşlar, şuraları canlandırıcak bir tr turnuvası düzenlenemez mi?
    Geç görmüşüm güç olmasın, WB Native'deki turnuva bitince burada da bir tane yapacağız
  4. Rumil

[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Rumil turnuva maçlarına canlı yayın yapmayı düşünüyor musun?
    Thorin'le bu konuyu görüştük, yine aynı şekilde müsait olabildiğim günlerin çoğunda maçları her zamanki yayın ve kayıt prodüksiyonum ile canlı yayınlayıp, kayıtları YouTube'ye yükleyeceğim yanıma gelmek isteyen tarafsız yorumcular ulaşabilir :p
  5. Rumil

Pendragon Community l Call of The Fire

Kardeşlerim, sevdiğim bir topluluksunuz denilenlere karşıt güzel işler yapıyorsunuz başarılar diliyorum. Warband'daki başarılarınızın aynısını ve daha fazlasını Bannerlord'da da görme dileğiyle, başarılar...
  6. Rumil

Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Forumu takip eden kıymetli arkadaşlarımız varsa, tam sürümle birlikte insanları tek çatıda toplamak için özellikle Multiplayer konusunda bir discord sunucusu açtık, Discord sunucusuna katılabilirsiniz :smile:

7. Rumil

Avrasya Bannerlord Multiplayer Oyuncu Topluluğu

Neyi herkes yapıyor?
    Ah Luconcum eski forum günlerim aklıma geldi :grin: Modlamayı ya, sonuçta herkes yapabilir insanlar bir şey yapmayı seviyor üretmeyi vs.
  8. Rumil

Onların yapılacağını hiç sanmıyorum. :smile:
    Belli olmaz ya herkes yapıyor yani sonuçta böyle düşünmeye gerek yok
  9. Rumil

Bannerlord için geliştirilecek Persistent World modülünü Persistent Empires adı altında geliştirdiğimizi buradan da duyurayım istedim. Ne aşamada olduğumuzu ve detaylar için discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.
    Başarılar, uzun süredir aklınızda olan bir şeydi :smile: Ek olarak PW'nin yanı sıra PW'ye yakın bir mod daha yapılıyor sanırım, çeşitlilik güzel olacak
  10. Rumil

[WT6T-3] Canlı Yayınlar & Videolar

11. Rumil

Slmlar BKP - Vyincourd karşılaşması ekranlarında olacak :smile: Herkesi bekliyorum
  12. Rumil

Arkadaşlar, şu sıralar maalesef yayınlar farklı maç ve yayınlarla çakıştığı için özellikle haftasonuna denk gelen maçları veremiyorum. Bu yüzden dolayı benden özellikle yayın isteyen takımlardan özür diliyorum. Haftaiçi maç ayarlanabilirse hepsini vermeye çalışacağım fakat haftasonu özellikle 9 ve 10 civarları arasında çok fazla çakışma yaşanıyor. Tekrardan kusura bakmayın.
  13. Rumil

Sight

https://www.youtube.com/channel/UCKoNhucIv0zkjkRg4Nb8FpQ
  14. Rumil

[WT6T-3] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Rakip takım ve kendi takımınız: DOZER vs LaL
    Tarih ve Saat: 27.03 20.00

Rakip takım ve kendi takımınız: Vyincourd vs sere
    Tarih ve Saat: pazar 10.00
    Bu akşam kanalında canlı yayın, tekrarlar da Sight YouTube Kanalı burada olacak
  15. Rumil

Cem Yılmaz vs MTRG
  16. Rumil

Royal Never Give Up vs BÖRÜ
Back
Top Bottom