Search results for query: *

• Users: Turkuaz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Maĝdurum Yardım!

Arkadaşlar telefondan film sitelerine girerken sizdede olmuştur surekli reklam çıkar. İşte bende böyle bir reklamı gecmeye çalışırken bitanesini kapatamadım reklamdada kabul et e bas ilerle de seni abone yapalim haftalik 16tl ode felan yaziodu. Bende gerizekalı gibi kabulete bastim sonra ilerle...
  2. Utanmaz ahlaksız vicdansız şerefsiz lord

Arkadaşlar ben şu rodoklardaki lord falsevoru esir aldim ama benim yüce şanıma yakışmadığı için serbest bıraktım adam bana beni zincirsiz görmek dahami hosuna gidiyor bilmemne falan filan dedi. Ordan bir garibime gitti zaten. Neyse daha sonraki gunlerde bi baktim adam 120 kisilik orduyla beni...
  3. Warband Hakkında Bilinmeyenler!!!!

ÇOK YAKINDA
  4. Hayvani savaşlar

Arkadaşlar oyunda muharebe büyüklüğünü bi 1000 e cikarma gibi bisey varmı? Yani bütün askerler meydanda olucak  öküz gibi millet birbirine girecek yani bole hayvami savaşlar yapmanın yolu varmı :twisted: :twisted: :twisted:?  150muharebe buyuklugu cok az.
  5. Oyun Sonu

Arkadaşlar. 343 saatin emeği olarak nativede bütün krallıkları eledim. Ve şuan oyunda çok amaçsız ım. 1saattir hic bisi olmadi. Daha devam etmelimiyim yani isyan felan cikarmi bi aksiyon olurmu yoksa oyun harbi harbi bittimi?
  6. Uzun soluklu bir mod

İnternetim sınırlı olduğu için sadece 1 mod indirme lüksüm var  Bana öyle bir mod önerin ki bu modu sıkılmadan aylarca oynayabileyim native  artık acaip baymaya başladı . Konuyu yanlış yere açmış olabilirim k.b
  7. MUHTAAAAR!!!!

Su birden cikan muhtarin bahsettigi tulga sehrindeki kask nerede 1saat kadardir aradim didik didim ama bulamadim.. :ohdear:
  8. Native temalı EFSANE MOD!!!

ÖZELLİKLER Native haritası değiştirilemeyecek Yeni senaryo eklenecek Efekt sistemi gelecek (yeni vurus teknikleri gibi seylerde olsa süper olur) Yeni trooplar eklenecek Asker ağacı artacak Bug olmayacak !!!!!!!!!Diplomasi özelliği olacak!!!!!!!! Yeni aktiviteler ve bir çok daha yenilik gelicek...
Back
Top Bottom