Search results for query: *

• Users: Raistlin
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Derebeylikten Krallığa Geçiş | Kaleler kimin olur ?

Şuan ben Sultan Hakim`in emrinde bir derebeyiyim, 2 kale ve civarlarındaki 2 köy bana bağlı.Ben Sultan Hakim`e gidip verdiğim sözden döndüğümü söylersem, bu kaleler ve kalelerin içine benim yerleştirdiğim askerler ne olur ?
  2. Mount and Blade | Bir oyundan fazlası !

Oyun Yeni Başlıyor ! Yeni bilgisayarımda, yeni oyunum Mount and Blade`i oynuyordum.Bir yandan böyle güzel bir oyunu nasıl daha önce oynamam diye düşünürken, bir yandan da kendimi iyice oyunu kaptırmıştım.Birkaç saat oynadıktan sonra saatin çok geç olduğunu fark edip, oyunu kapatmaya karar...
  3. Askerlerimi nasıl yönetirim ?

F1, F2 ve F3 tuşlarına basınca çıkan komutlardan yönetimi yapıyorum, ama askerlerim arasında bir ayrım yapamıyorum.Kendim, askerlerimi birkaç gruba bölüp bu gruplara özel emirler veremez miyim ? Mesela 1. gruba koyduğum askerlere hücum diyip 2. gruba beni izle, 3. gruba da olduğun yerde kal...
  4. Yağmalanan Köyü Eski Haline Getirmek ? // Esir aldığım lordla ne yaparım ?

Beyler, Sarranid Hükümdarı Sultan Hakim`in emrine girdim derebeyi olarak.Bana bir köy verdi.Ama bu köy yağmalanmış, gidiyorum köye tıklıyorum sadece "Ayrıl." seçeneği çıkıyor.Nasıl düzelecek bu ? Ve esir aldığım bir lord var, bunu ne yapabilirim ? Orduma katabilir miyim, veya para karşılığı...
  5. Lord Bulma Sorunum / Lord Kabul Salonları

Beyler belam oldu bu lordları bulmak. Görev alıyorum, yerine getiriyorum, adamı bulamıyorum.Lady`lerden birine en son sordum nerde diye, şu kalede dedi.Gittim o kaledeki lord kabul salonuna, bomboş. Bu lord kabul salonunda beklediğim zaman lord geliyor mu ? Veya lordları başka nasıl bulabilirim...
Back
Top Bottom