Search results for query: *

1. Mod İstek ve Fikirleri

efeguclu said:
    anilguder said:
    Kalradiada geçebilir. ( harita biraz rutuşlanmalı yinede)

Yeni şehirler eklenmeli.

Boş bir sürü alan var nede olsa.

Mevsim olabilir buda seferleri olumlu yada olumsuz etkileyebilir.

Kervansaraylar ticaret yollarında olmalı.

Bir ticaret yolu olmalı.

Şehir devleti olabilir oyunda ( Civ5teki gibi savaşçı yada hammadde ihtiyacımızı karşılarlar)

Şehirleri gerçekçi bi şekilde 1500 asker falan savunmalı. Öyle her 150 adam toplayan şehir kuşatamamalı.

Bir lordun isyan başlatabilmeli.

Bu isyan sonucunda ya sen tahttan düşmelisin ya o imparatorluktan sürülmeli ya da kendi kalesi etrafında yeni bi krallık kurup düşmanın olmalı

Kendin kervan gönderebilmelisin.

Oyuna bir kaç ada eklenip deniz savaşları ve ticareti canlanabilir
    bu işaretlediğim oyunun mekaniklerine uymaz. Çünkü genelde savaşlarda falan 150 - 150 oynarken bile bir 3-4 taaarruz oluyor, 100 kişi falan olunca ne olacağını allah bilir. Ama belki kodlarla oynanarak yapılabilir ve uzun sürer

Usta o bannerlordta bi kaleyi 7777 kişi savunuyo bakalım nasılmış :grin: peki geri kalanların yapılabilitesi ne dersin
  2. [S] Prophesy of Pendor v3.7063 - Türkçe Dil Desteği Çalışması

Hocam oyunun mantığını çok beğendim ama anlayamıyorum umarım sizin çevirinizle anlarız
  3. Mod İstek ve Fikirleri

Kalradiada geçebilir. ( harita biraz rutuşlanmalı yinede)

Yeni şehirler eklenmeli.

Boş bir sürü alan var nede olsa.

Mevsim olabilir buda seferleri olumlu yada olumsuz etkileyebilir.

Kervansaraylar ticaret yollarında olmalı.

Bir ticaret yolu olmalı.

Şehir devleti olabilir oyunda ( Civ5teki gibi savaşçı yada hammadde ihtiyacımızı karşılarlar)

Şehirleri gerçekçi bi şekilde 1500 asker falan savunmalı. Öyle her 150 adam toplayan şehir kuşatamamalı.

Bir lordun isyan başlatabilmeli.

Bu isyan sonucunda ya sen tahttan düşmelisin ya o imparatorluktan sürülmeli ya da kendi kalesi etrafında yeni bi krallık kurup düşmanın olmalı

Kendin kervan gönderebilmelisin.

Oyuna bir kaç ada eklenip deniz savaşları ve ticareti canlanabilir
  4. Mod yapmaya başlangıç

arkadaşlat ben sadece kendime göre bir mod yapmak istiyorum paylaşmıycam bunun için mesela floris modu kendime göre nasıl editleyebilirim. Yeni bi krallık yaratabilirim vs. görevler ekliyebilirim
Back
Top Bottom