Search results for query: *

1. Kutluk Bilge Seymen

Kergit ile Sarranid itifak olsa ?

Acaba Svadyami yikilirdi yoksa Rodokmu yoksa ikisidemi ?
  2. Kutluk Bilge Seymen

Veli izin dilekcesi

Arkadaslar veli izin dilekcesi rapor yerine geciyormu acaba arastirdim ama kesin bir bilgi ogrenemedim  :?:
  3. Kutluk Bilge Seymen

Leptop

Arkadaslar ben yeni bir leptop almak istiyorum hem kucuk gem bannerlord u en kaliteli grafiklerini kaldiran bir leptop ariyorum ne tavsiye edersiniz.
  4. Kutluk Bilge Seymen

Kut'ül amare zaferi(29 nisan 1916)ve Muş'un kurtulusu(30 nisan 1917)

Kut'ül Amere Zaferi (1916) Kut'ül Ammare Kuşatması (7 Aralık 1915 - 29 Nisan 1916), İngiliz kuvvetleri ve müttefikleri ile Osmanlı kuvvetleri arasında geçen I. Dünya Savaşı'nın temel muharebelerinden biri. 1. Kut Muharebesi olarak da bilinir. Dicle Nehri kıyısında Kut'ül Ammare şehri...
  5. Kutluk Bilge Seymen

Bilgisayara trojen girdi silinmiyor

Arkadaslar kendi bilgisayarima istemiyerek trojen bulastirdim nasil format atmadan silebilirim
  6. Kutluk Bilge Seymen

Kendi istegi ile. Ban yeme (gecici)

Arkadaslar sinavlarim basliyor forumu birakmak istemiyorum ama vazgeçemiyorum admjnlerden rica etsem 30 gun ban atabilirlermi
  7. Kutluk Bilge Seymen

En nefret ettiğiniz krallik

Herkesin mutlaka gıcık kaptığı bir devlet vardir oyunda nedeninide yazarsınız sevinirim. Ben:Kesinlikle Sarranid askerleri kötü sehirleri fakir ve verimsiz.
  8. Kutluk Bilge Seymen

Nasıl verimli çalışılır

Arkadaslar sinavlara cok az kaldi nasil daha fazla verimli Çalışılır tavsiyelerinizi bekliyorum.
  9. Kutluk Bilge Seymen

Kafkasya ve Doğu Anadolu Cephesi (17.Yüzyıl-1921)

Taraflar Haritamız Osmanlı İmparatorluğu • Hamidiye Alayları • Üçüncü Ordu (1.Dünya Şavaşı 1914-1917) • İkinci Ordu (1916-1917) • Kafkas Ordular Grubu (1917-1918) • Kafkas İslam Ordusu (1918) (Bakü Muharebesi) Azerbeycan Demokratik Cumhuriyeti(1918'den itibaren) Alman İmparatorluğu(Gürcistan...
  10. Kutluk Bilge Seymen

Özlü Sözler

Amacımız beğendiğimiz bir söz buraya koymak ve üzerinde konuşmak v.b Lütfen spolier içine alınız
  11. Kutluk Bilge Seymen

Temizlik Anketi:Haftada Kaç kere yıkanıyorsunuz

Sonuçları baya merak ettim  :lol:
  12. Kutluk Bilge Seymen

Orduya katilma

Herhangi bir kralin v.b nin ordusunda görev yapma olsa iyi olurdu.
Back
Top Bottom