Search results for query: *

1. FranzJoseph

Çatışma modu ne zaman geri gelir

Bu oyunu multiplayer oynamak için illa birilerine yalvarmamız filan mı lazım anlamadım ha diyorsanız ki multiplayer çokta umrumuzda değil gidin siege filan takılın bu rank sistemini getirmeye hiç çaba sarf etmeseydiniz keşke..
  2. FranzJoseph

Racism and Insulting!

When we playing training match tonight between Senate, some people inside the Senate insulted our religious values and mocked our culture with racist slurs. Something must be done about these racists.  
  3. FranzJoseph

kayzerfranz ile finale doğru

Bugün Türkiye saati ile 23.30'da Türkiye ve İspanya arasında olacak NC18 finalini yayınlayacağım, buradan da bildirmek istedim. Doğru yer mi bilmiyorum ama şimdiden izlediğiniz veya etkileşime geçtiğiniz için teşekkürler iyi günler!
  4. FranzJoseph

Rocket League 3v3 Ligi

Merhaba arkadaşlar, rocket league isimli oyunun baya bir oyuncusu var bizde aramızda oynarken dedik ki neden başka arkadaşlarımızla bir lig düzenleyip eğlenmeyelim? İşte onun için şimdi bu konuyu açıyorum. Rocket League Liginde sizde olmak istiyorsanız aşağıda ki formu doldurunuz teşekkürler ...
  5. FranzJoseph

OBS Warband'ı görmüyor.

Merhabalar, öncelikle değinmek istediğim konu şudur ki; Open Broadcaster Software isimli bir kayıt/yayın programı var, ben bu programla bütün oyunları kayıt altına alabiliyorken sadece Warband'da siyah ekran sorunu veyahut Warband'ı görmeme sorunuyla karşılaşıyorum bunun bir çözümü var mıdır acep?
  6. FranzJoseph

Irk sistemi.

Skyrim'deki gibi olmalı. Tamam belki M&B konseptine ters fakat bir roleplay oyununda olması gereken bir özellik. Yine warband gibi yabancı olma seçeneğimiz olsun fakat isteyen de ırkını seçebilsin. Karakterler bizimle ırkımıza göre iletişime geçsin. Edit: Bence milletlerin de renkleri...
  7. FranzJoseph

Oyuna yüz nasıl ekleyebilirim?

Bazı modlar da ilginç tipler ve yüzler eklenmiş oyuna, bunları ben native için kendi istediğim kişiler adına yapmak istiyorum, yani örnek vermem gerekirse Fernando Torres'in yüzünü oyuna ekleyebilir miyim?
  8. FranzJoseph

Steam'de workshop tan yüklediğimiz modlar nereye gidiyor?

Osmanlı seneryosu ile laigle modlarını indirdim workshop'tan ancak modules klasörün de bu indirdiklerim yok. Neredeler? :oops:
  9. FranzJoseph

Sancak Paketi

Öncelikle herkese merhaba.Ben bundan 1-2 ay önce arkadaş ortamının yaptığı bir sancak paketini indirmiştim kurdum filan şimdi ben bu sancak paketini yeniden düz nativede ki haline döndürmek istiyorum bunun için oyunu silmem mi gerekiyor ? veyahut aynı bayraklar olan başka bir modun sancak...
  10. FranzJoseph

Belediye Şövalyeleri (BLD) ( ◕ ʖ̯ ◕ )

Rookie Team Competitions                    WT5T2                                   WTKT  HAKKIMIZDA Belediye için çalışan hali vakti düzgün olan şövalyeler birliği. HİKAYEMİZ Herşey hizmet aşkımızla başladı KURALLAR Maç ve Antreman dışında herşeyi...
Back
Top Bottom