Search results for query: *

• Users: Nedibar
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Kamera ya da kamera görevi görecek bir fotoğraf makinesi

arkadaslar benim bir hevesim var hobiye cevirmek istiyorum bu hevesi, o da su ki ben bir kamera ya da kamera gorevı de gorebılen bir fotograf makinesi alıp cekimler yapmak istiyorum ne cekecegim ? doga fotografları, sanat fotografları, kısa filmler, sinematik monologlar,  vb vb guzel cekim...
  2. Klavye ve Mouse ile ilgili çok can sıkıcı bir sorunum var

Arkadaş    lar klavyemde boşluk tuşu      kendi kendine basıp d  uruyor ayrıca  ınterntte bır sayfada oldugum zaman sayfa kendı kendıne asagı dogru  inıyor  sürekli    bun u nasıl  düzeltirim ben ?         
  3. Game of thrones modu

arkadaşlar ben bu game of trones modu kralların çarpışmasını indireceğim ama bir sürü patchi var sorum şu, en son patch 4.1 bir tek bunu indirip kursam yeter mi yoksa ilk baştan itibaren hepsini mi kurmam lazım
  4. Ekran Kartı Güncellemesi İçin Yardım Gerekli

Benim görüntü bağdaştırıcısı Intel Graphics 4000 ve benim bunu güncellemem lazım.Şunu sormak istiyorum benim indirmem gereken güncelleme Drive Genius programında version:10.18.10.3345 olarak yazıyor ama internete baktığımda bu kartın 13 14.. diye giden güncellemesi bile var ben direkt olarak son...
  5. Hangi Programlama Dili?

Merhaba ben kodlama yapmayı öğrenmek istiyorum bu yazılım işlerine falan meraklıyım hiç uğraşmadım hangi yazılım programıyla başlamalıyım sizce işe ? yeni başlayan biri için hangi programlama dili ?
  6. Dershane Konusunda Yardım İstiyorum(Öneri)

Merhaba Ben bursada oturuyorum ve mezun bir lise öğrencisiyim bu sene sınava tekrar hazırlanacağım ve bir dershane bakıyorum kendime kayıt olmak için şuana kadar gidip bilgi aldığım dershaneler : Birey ,Özel İstanbul,Bursa Modern,Zafer,Ekol,Kültüre de gittim ama mezun almıyoruz dediler bu sene...
Back
Top Bottom