Search results for query: *

• Users: Afrandes
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Afrandes

Can you pass this Warband exam?

Hello everybody! We made a quiz for Warband. There are easy, normal and hard quizes. İf you're trusting yourself solve the test and leave message here. Let's see Who is the Warband's expert? Kalradya249
  2. Afrandes

Can you pass this Warband exam?

Hello everybody! We made a quiz for Warband. There are easy, normal and hard quizes. İf you're trusting yourself solve the test and leave message here. Let's see Who is the Warband's expert? Kalradya249
  3. Afrandes

OpenBrf

Merhabalar. Ben OpenBrf ile ilgili bir sorun yaşıyorum. İşletim Sistemim windows 10. Openbrfyi açmaya çalışınca açmıyor. Herhangi bir hata vermiyor. Program hiç açılmıyor. Yönetici olarak çalıştırmayı denedim, uyumluluk sorununu gidermeye çalıştım ancak ikisi de olmadı. Yardımlarınız için...
  4. Afrandes

Windows 10

Bu konu üzerinden ben bir soru soracağım. Devamında Windows 10 hakkında bütün meseleler için kullanabilirsiniz :) Sizce Windows 10'a geçmeli miyim? Evetse neden? Hayırsa neden?
  5. Afrandes

Kalradya Siyaset Arena II

Eski konu karıştığı için ve Yiğit Gün devam ettirmek istemediği için yeni konuyu açıyorum. [center] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler] [/spoiler][/spoiler] Logo: Seçim Müziği...
  6. Afrandes

Hangi Dizi/Film

Hangi Dizi/Film Tarih Oyunu'na benzeyen oldukça basit bir oyun. Bir kişi yabancı/yerli dizi ve filmler hakkında soru soruyor. Bu soru filmden herhangi bir resimli replik (kamera arkası veya kaldırılmış olmamak kaydıyla) veya film hakkında yazı olabilir. İlk doğru cevabı veren tekrar soruyu...
  7. Afrandes

[Dersler]Omerfaruk Animasyon Dersleri (Yeni Ders)

Merhaba arkadaşlar! Animasyon hem karışık hem de uğraştırıcı olduğu için forumda ilgilenen pek yok. Haliyle animasyon hakkında paylaşılan derslerde çok az. Ben bu başlık altında modlarınızı hem daha kaliteli hem de daha eğlenceli yapabilecek animasyon derslerini paylaşmaya çalışacağım. Herhangi...
  8. Afrandes

Oyunun Sürümü

Warband 1.168 sürümünde 1.158'e göre ne farklılıklar var geçmeye değer mi?
Back
Top Bottom