Search results for query: *

1. aovaTR

aovaTR Arayüz Platformu. ( Güncellenecektir. )

Hakkını veriyoruz grafiğin ???
  2. aovaTR

konuşalım ayarlayalım neden olmasın :smile:
  3. aovaTR

Senin moduna çalışma yapabiliriz. İstek modlar üstünde çalışma yapıyorum karşılıksız keyif alıyorum diyebilirim :smile: Birde kendimi geliştiriyorum.
  4. aovaTR

eskilerin linkler ölmüş. Birşey gözükmüyordu bende de yoktu o yüzden kaldırdım :smile:
  5. aovaTR

İnşallah güzel birşeyler yapıcam :grin:
  6. aovaTR

Yeni arayüzlerim ile yakında aranızdayım :)

Media ya yüklerim büyük ihtimal.
  7. aovaTR

Yenileri ile geri geliyorum :smile:
  8. aovaTR

Yeni arayüzlerim ile yakında aranızdayım :)

Hepinize kolay gelsin. Uzun süredir yoktum biraz sıkıntılarım vardı. Şimdi kaldığım yerden devam edicem. Arayüz ve grafik çalışmalırımla buraları çoşturucam..
  9. aovaTR

Yeni Troop

modül sistemden yapıyorsun, ekliyeceğin tropun özelliklerini yazıyorsun sonra en aşagı inip şöyle satırlar göreceksin :
    upgrade2(troops,"nord_recruit","nord_footman","nord_huntsman")
    upgrade(troops,"nord_footman","nord_trained_footman")
    upgrade(troops,"nord_trained_footman","nord_warrior")
    upgrade(troops,"nord_warrior","nord_veteran")
    upgrade(troops,"nord_veteran","nord_champion")
    upgrade(troops,"nord_huntsman","nord_archer")
    upgrade(troops,"nord_archer","nord_veteran_archer")

bu satırlar nordların asker troplarının gelişimini gösteriyor sende eklediğin tropu neyden çevirmek istiyorsan onu yazacaksın, mesela ben şampiyon nord okcusu yaptım onu eklicem : 
    upgrade(troops,"nord_veteran_archer","nord_sampiyon_okcu")
    buradaki ilk sırada yazan trop hangi askerden dönüşeceği, ikinci trop ise hangisine dönüştüğü zaten anlarsın kolay iş :smile:
  10. aovaTR

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Moduda bitirdik hayırlısıyla :grin:

korkuya düştüğüm anlardan biri :

buda biraz spoiler içerir :grin:

Kendimin şizofren olduğunu öğrendikten sonra :grin: :grin:
  11. aovaTR

frozenpainter said:
    aovaTR said:
    bro oyun gayet güzel ama benim oduncu dostum kayboldu :grin: bide labirentteki kale buglu çok sıkıntılı takılıyor.
    Oduncu dostum derken?Labirent için şu videoyu izle:
    https://www.youtube.com/watch?v=wtKmsIVaAdU
    bro bu ejderha taşlarını aldık senaryoya nerden devam etcez hiç bişey göstermiyorki bölgeyi terk ediyoz oduncuya veremiyoz taşları !
  12. aovaTR

bro oyun gayet güzel ama benim oduncu dostum kayboldu :grin: bide labirentteki kale buglu çok sıkıntılı takılıyor.
  13. aovaTR

Harita Hataları

haritanın büyüklüğünden kaynaklanıyor bazıları çok detaylı ve çok büyük olursa hem program hem pc kaldırmıyor.
  14. aovaTR

Harita Hataları

programı düzgün kurduysan mapeditor'ün kurulu olduğu dizine gir orda bir klasör var tekrar içine gir settings dosyasını göreceksin ordan 6 veya 7 satırda galiba M&B 1.011 dosya yolunu istiyor onu yazacaksın birde yazdığında / \ işaretlemesine dikkat et zaten ayarların içinde yazar nasıl yapacağın. sonra map managerdeki yollarını göster aşagıdaki 2 kutucuk seçili olsun. programı yönetici olarak çalıştır ve haritadaki şehirlerin köylerin ve kalelerin bazı iconları haraket etmiyor onları değiştir herşeyi eksiksiz kurduysan sıkıntı yaşamazsın.

bu konudan gerekli dersleri bulabilirsin. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.0.html

Hypercharge'ye teşekkürler.
  15. aovaTR

Oyundaki Krallık Sayısını Nasıl Azlatırım?

burada krallık ekleme ile ilgili ders var. buradan yola çıkarak modül sistemde ekli olan krallıkları görebilirsin yani örnek olarak kingdom_6'ya kadar sondur burada kingdom_7yi eklemeyi gösteriyor sen ise eklenen yerlerdeki kingdom_6 ları kaldırıp, kaldırdığın krallıkların şehirlerini,kalelerini, köylerini lordlarını krallığa ait olan şeyleri başka krallığa verebilirsin. kingdom_6 son olduğu için modül sistemde kingdom_6 ile ilgili kodları kingdom_5e veya hangi krallığa vereceksen ayarlamalısın. konuya buradan ulaşabilirsin.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.0.html

Hypercharge'ye teşekkürler.
  16. aovaTR

[SP][Yapım] The Fire Of Europe|11 Mart Yeni Resimler|Irklara Göre Başlangıç|

inşallah öyle umuyoruz. forumda tek olucaz :smile: baya iddalıyız sanki :grin:
  17. aovaTR

[YARDIM]Oyuna Anayasal Monarşi Ekleyecek Mod Yaparken Yaşadığım Sorunlara Yardım

Hypercharge'nin derslerinden bakarak yola çıkabilirsin.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.0.html
Back
Top Bottom