Search results for query: *

• Users: Dyum
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Dyum

Dizüstü Bilgisayarım Windows Başlangıcında kapanıyor? Nasıl düzelir?

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi PC mi açtıktan sonra windowsun yüklenme bölümünde pc birkaç saniye bekleyip ardından çat diye kapanıyor. İçinde yılların görsel arşivi ve diğer değer verdiğim bilgiller olduğu için formata sıcak bakamıyorum. Bu yüzden nasıl bir yöntem...
  2. Dyum

kilit

kilit
  3. Dyum

Telefon & Fotoğraf Makinesi & Televizyon Tavsiyeleri? Hangisini Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle belirtmek istiyorum ki kısa süre içerisinde başlıktaki ürünlerden bazılarını alacağım ancak kararsızım. Bu yüzden konu hakkında bilgi sahibi olabilecek sizlere danışmaya karar verdim. Sormak istediğim şey aşağıdaki hangi ürünü tavsiye edeceğiniz ya da ne gibi bir...
  4. Dyum

Org ,midi klavye olarak pc ye bağlanıp kullanılabilinir mi? Nasıl?

Org ,midi klavye olarak pc ye bağlanıp kullanılabilinir mi? Nasıl?( İUSB MIDI KABLO SL-MD55 S-LINK USB2.0 tarzı şeyler işe yarar mı bu konuda )
  5. Dyum

!!!!!Douar-An-Enez Yaşlı Kaptan Bugu !!!!!

Bugların ardı arkası kesilmiyor ... Arkadaşlar şu anda Douar-An-Enez e gitmek için bir filo hazırlanıyor. Ve bizim yaşlı kaptanla konuşup yolculuğa çıkmamız gerekli lakin .. ne kadar beklediysem ya da denedysem her seferinde yaşlı kaptan işim var filoyu hazırlıyorum diyip sonra gel diyo.. Ne...
  6. Dyum

!!!Bug!!Şehirin Yakınındaki köye gidip ULF ile konuşurken oyun takılıyor!!!!

Annemizi bulmak için yapılan antlaşmada çiftliğe gittim. Ulf ile konuştum bize süt ikram etti ancak sonra bizim eleman itiraz etti misafir kurallarını çiğnedin diyip seni öldürücem dedi .. ama sonrasında mause ne kadar tıkladıysam konuşma geçmedi hep aynı diyalogta kaldı . Taba basınca...
  7. Dyum

Viking Conquest Türkçe Yaması Hakkında

Vikingin%100 lük  Türkçe yaması yapıldı mı ya da yapılacak mı ? Elinizdeyse link atabilir misiniz ?
  8. Dyum

RunDLL Hatası!!! / Isınma-kasma / Aşırı Ram Tüketimi !!!

Merhaba arkadaşlar, 1)RunDLL hatası pc yi açtığımda ve kullandıktan bir kaç saat sonra 3-4 sekme olarak geliyor . Kapatıyorum gidiyor. Ama çok sinir bozucu . Bu hatanın çözümü nedir acaba ?? ( Formata bulaşmak istemiyorum) ******************************************************* 2)Bir de PC min...
  9. Dyum

Youtuberlık ve Rap kayıt işlemi için elimde olan donanımlar yeterli mi ne eksik?

Öcelikle herkese merhaba ;  :) Sorularım : 1) Youtuberlık ve Rap parçası kayıt etmek için hangi mikrofon idealdir diye araştırırken << http://www.vatanbilgisayar.com/20378-mico-usb-mikrofon.html#genel-bakis  >> bu marka modele ulaştım. Bu model gerçekten işe yarar mı yoksa başka bir model...
  10. Dyum

Film yazılımlarını bilen Arkadaşlar

:?:  :) Merhaba arkadaşlar.Öncelikle sormak istediğim şey filmlerdeki ejderhalar,canavarlar vb. şeylerin görüntü kalitesi yüksek haliyle nasıl yapıldığıdır. Hangi program ve yapım aşaması ve tabi ki de bunun çekilen film,görüntüye nasıl aktarıldığı hakkındadır. Bilen yazarsa sevinirim ...
  11. Dyum

Film yazılımlarını bilen Arkadaşlar

:?:  :) Merhaba arkadaşlar.Öncelikle sormak istediğim şey filmlerdeki ejderhalar,canavarlar vb. şeylerin görüntü kalitesi yüksek haliyle nasıl yapıldığıdır. Hangi program ve yapım aşaması ve tabi ki de bunun çekilen film,görüntüye nasıl aktarıldığı hakkındadır. Bilen yazarsa sevinirim ...
  12. Dyum

Hollywood Effect leri için kullanılan programları bilenler ??

:?:  :)Merhaba arkadaşlar.Öncelikle sormak istediğim şey filmlerdeki ejderhalar,canavarlar vb. şeylerin görüntü kalitesi yüksek haliyle nasıl yapıldığıdır. Hangi program ve yapım aşaması ve tabi ki de bunun çekilen film,görüntüye nasıl aktarıldığı hakkındadır. Bilen yazarsa sevinirim . Şimdiden...
  13. Dyum

Ateş ve Kılıç Kral Olmak

Arkadaşlar ben KARAGÜRZ ü ele geçirdim . Sonrasında da benim getirdiğim  Lehistan hükümdarı öldü.( Onu sonra bir kalede gördüm :D) Biraz daha zaman geçince bu sefer başka bir rehberden okuduğuma göre gidip kazak taht talibini bulup yemin ettim şimdide onu tahta çıkardım. Oda bana rusya yı fethet...
  14. Dyum

Ateş ve Kılıç Kral Olmak

Arkadaşlar ben KARAGÜRZ ü ele geçirdim . Sonrasında da benim getirdiğim  Lehistan hükümdarı öldü.( Onu sonra bir kalede gördüm :D) Biraz daha zaman geçince bu sefer başka bir rehberden okuduğuma göre gidip kazak taht talibini bulup yemin ettim şimdide onu tahta çıkardım. Oda bana rusya yı fethet...
Back
Top Bottom