Search results for query: *

• Users: Lorassy
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Lorassy

HTRN | KINGDOM OF TRAJAN | 10. YIL

Black Community 2013 yılından beri önce Wfas’ta “The Soldiers Of Turks” ardından Warband’de “House Of Trajan” ardından Napoleonic Wars DLC’sinde “The 32nd Black Legion” ve M&B II: Bannerlord’da “Kingdom of Trajan” olarak varlığını sürdürmektedir. House of Trajan King Hadrianus tarafından...
  2. Lorassy

Turk-Serv - İnternet & Bilişim Hizmetleri - turk-serv.com

[center] Biz Kimiz? - www.turk-serv.com Turk-Serv İnternet & Bilişim Hizmetleri 2012 yılının ocak ayında Oğuzhan Doğan ve Osman Malesen tarafından kurulan ve aktif olarak faaliyet gösteren bir bilişim teknoloji firmasıdır. 2012 yılından bu yana, 7/24 destek potansiyeli ve kaliteli...
  3. Lorassy

[center] Biz Kimiz? - www.turk-serv.com Turk-Serv İnternet & Bilişim Hizmetleri 2012 yılının ocak ayında Oğuzhan Doğan ve Osman Malesen tarafından kurulan ve aktif olarak faaliyet gösteren bir bilişim teknoloji firmasıdır. 2012 yılından bu yana, 7/24 destek potansiyeli ve kaliteli...
  4. Lorassy

5. Lorassy

Everest Roleplay Gaming - 26.07.2016 20.00'da Aktif!

Sunucu Hakkında Bilgilendirme Amacınız nedir? Amacımız, iyi bir rol çerçevesinde, kaliteli oyuncularla oynanabilecek bir rol-yapma sunucusu oluşturabilmek ve sürdürebilmektir. Bu amaç için neler yapacaksınız? Her zaman amacımıza uygun bir şekilde gitmeye çalışacağız. Yetkililer konusunda...
  6. Lorassy

Question about the restock script with admin scalpel

Hello guys, i need add the restocking script to my scriptset, i tried some codes but they dont work, how can i add this script at module system? (Sorry for bad language) The admin scalpel codes are here.     (else_try),       (eq, ":weapon_item_id", "itm_admin_scalpel"),       (try_begin),    ...
  7. Lorassy

BG Servers ~ Sunucu satışları başlamıştır! - WFAS Şubesi

[center]YORUMLARI VE SORULARINIZI BU KONUYA DEĞİL ANA KONUYA MESAJ OLARAK ATINIZ. ANA KONU : TIKLA Bilgilendirme ♦ 10.05.2016 tarihinde kurulmuştur. ♦ Amacı, sunucuya ihtiyacı olanların ucuz fiyata kaliteli bir sunucu sahibi olabilmesini sağlamaktır. ♦ Sunucu genel özellikleri şunlardır...
  8. Lorassy

BG Servers ~ Sunucu satışları başlamıştır! - NW Şubesi

[center]YORUMLARI VE SORULARINIZI BU KONUYA DEĞİL ANA KONUYA MESAJ OLARAK ATINIZ. ANA KONU : TIKLA Bilgilendirme ♦ 10.05.2016 tarihinde kurulmuştur. ♦ Amacı, sunucuya ihtiyacı olanların ucuz fiyata kaliteli bir sunucu sahibi olabilmesini sağlamaktır. ♦ Sunucu genel özellikleri şunlardır...
  9. Lorassy

BG Servers ~ YAZ KAMPANYALARI !!!

[center] FIRSAT: Bizden herhangi bir sunucu aldığınız an 100 kişilik TS3 sunucusu size hediye! Bilgilendirme ♦ 10.05.2016 tarihinde kurulmuştur. ♦ Amacı, sunucuya ihtiyacı olanların ucuz fiyata kaliteli bir sunucu sahibi olabilmesini sağlamaktır. ♦ Sunucu genel özellikleri şunlardır: *1GBit...
  10. Lorassy

Türkiye NW Süvari Milli Takımı {CNC 2017 için alımlar başladı!}

Merhabalar , 2016 Türk Milli Takımı CNC duyuru sayfasıdır. Maç programları, kadro, iletişim bilgileri vb. gibi konuları buradan takip edebilirsiniz. Kaptan Caucasian Kaptan Yardımcıları Gregor Oyuncular Antremanlar bitince belli olacak.                 [center]Caucasian Steam : Tıkla...
  11. Lorassy

Napolyon Savaşları Antreman Haritaları

Merhabalar , bugün burada sizlere kendi yaptığım birkaç haritayı paylaşacağım. Haritalar tamamen bana aittir , hiçbir şekilde hazır harita alıp editleme yada başkasının alma gibi bir durum söz konusu değildir. Burada paylaşacağım haritalar klan antremanların da kullanması içindir. İyi oyunlar ...
  12. Lorassy

✯ 40th Regiment ✯ AKTİF ✯ Alımlar açık ! ✯

Yönetim Kurul Başkanı General . Borabey  Yönetim Kurul Başkan YRD. Colonel . Hibirzullah   Yönetim Kurul Başkan YRD. Major . Lorassy    Yönetim Kurul Başkan YRD. Captain . Coban      Yönetim meclisi , haftanın seçilen herhangi bir gününde yapılır. Bu mecliste klandaki yenilikler ...
  13. Lorassy

Napolyon Savaşları Teamspeak3 Rütbe İkonları / Yeni Başlayan Klanlar İçin

TS3 Rütbe İkonları Merhaba arkadaşlar . Bugün napoleonic wars'da teamspeak3 için kullanabileceğiniz rütbe iconları burada yayınlayacağım. Kullanmak isteyen arkadaşlar kullanabilir. Kesinlikle birinden çalıntı değildir. Ordu websitelerinde olan rütbeleri TS3 İcon haline getirip ,düzenleyip...
  14. Lorassy

WB Dedicated Sunucu Kurulum Rehberi

Not : Bu konuyu açıyorum çünkü diğer konuların güncel olmadığını farkettim , eğer güncel varsa bu konu silinebilir. MB Sunucu Kurulum Rehberi 1 - Sunucu Dosyalarını İndirme >> İlk önce https://www.taleworlds.com/ linkine giriyoruz. Buradan "Games"'ın üzerine gelip hangi modda kurucaksak o...
  15. Lorassy

82nd Bashi Bazouks "Shadow Company"

Designed by Lorassy ✓ Klanımız 28.06.2015 tarihinde 27e ve 72nd birleşmesi ile kurulmuştur. ✓ Yönetim sistemi olarak kabine sistemini uyguluyoruz. Klandan her hangi bir topluluk toplam 4 kişi olmak üzere bir parti kurmakta , (hiçbir şekilde gerçek siyasete kaçmadan) bu parti ile oylamalara...
  16. Lorassy

27e Vistule Cumartesi Eventi (Her Cumartesi)

[center] Herkese Merhabalar ! Burada 27e Vistule Alayının Her Cumartesi Yapıcagı Eventi Açıklayacagım. Ve Sizde Davetlisiniz! Event Zamanı : Her Cumartesi 20:00 (Türk Saati İle) Önemli Bilgiler - Event Her Cumartesidir - Ouyndaki Sunucu Adı : TR_27e_Vistule_Event_Server . - Sunucu...
  17. Lorassy

NW Completed 27e Vistule Saturday Event (Every Saturday)

[center] Good day to all! I post here to tell you that the 27é Vistule now organizes its own events, and you're invited! The Event Time : Every Saturday Important Information: - This Event İs Every Saturday. - Server Name : TR_27e_Vistule_Event_Server . - You will receive the Password...
Back
Top Bottom