Search results for query: *

1. ŞehinşahTR

Light and Darkness Chapter 2

Daha çıkmadı da ondan :grin: :grin:
  2. ŞehinşahTR

Warband Gerçekçi Diyalog Sorunu

peki önereceğiniz güzel türkçe sp mod varmı
  3. ŞehinşahTR

İron War

https://www.google.com.tr/
  4. ŞehinşahTR

Warband Gerçekçi Diyalog Sorunu

Selam arkadaşlar warbandda rp yaparken gerçekten sinir bozucu olaylar var örneğin krallığımı kuruyorum şehrimden bir bir toprak alıyorum 2.alacakken hükümdarımızla ilişkiniz düşünülünce vb. gibisinden saçma bi hata veriyor kalelerdeki askerler lordla düello yapınca vb. yada kral oluyorum lordlar...
  5. ŞehinşahTR

Hangi kral olmak isterdiniz?

Sancar Han
  6. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

Black Dead said:
    Bende aldığımda öyle oldu.İlkten 1-2 gün mp oynayamıyorsun sistem kendini toparlıyor.
    tamamdır beklicem artık yapacak bişey yok
  7. ŞehinşahTR

Steamdan 10.19TL ye Tüm DLCler ve oyunun alma bugu

miracylmz55 said:
    Kütüphaneden oyuna tıkladığında altında DLCler yüklü yazıyor ama mağazada dlcler satın alınmamıştır yazıyo
    bendede öyle :grin: 5 saate falan bitecek sanırım
  8. ŞehinşahTR

Steamdan 10.19TL ye Tüm DLCler ve oyunun alma bugu

miracylmz55 said:
    Arkadaşım 2 gün önce warband ve tüm dlcleri indirdi bedavayken ondan sonraki günde satın aldı oyunu ve bug oluştu
    tüm dlcler var arkadaşımda ama markette dlcler satın alınmadı gözüküyor ama dlclere girip oynayabiliyo ve dlclerin bedava günüde bitti
    şu anda dlclerde bedava arkadaşın oyunu aldı dlcleri değil o yüzden oyunun bedava olması bugün bitiyodu sanırım dlclerde gidecek o yüzden
  9. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

Dr.Nyber said:
    Denetim masasından kaldırsaydın daha iyi olurmuş. Denetim masasından programlara baksana. Belki duruyordur bazen oluyor öyle.
    Baktım sadece 1 tane var oda steamdaki
  10. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

Dr.Nyber said:
    Programı denetim masasından mı kaldırdın yoksa dosyalarını mı sildin? Bir de belgelerimdeki warband dosyalarını da silmeyi unutma.
    Dosyalrını sildim belgelrimdende kaldırdım
  11. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

bgorsel155 said:
    warbandla alakalı herşeyi kaldır , steam kütüphaneye girip tekrar indir. Güvence olması için yeni klasör oluştur ve onun içine yükle.
    yaptım zaten :/
  12. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

sanırım daha önceki crack belgelerle çakıştı ne yapmam gerek ?
  13. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

Black Dead said:
    İlk bir kaç gün mp kullanamazsın , düzelir gece 1 de.
    tamamdır bekleyeyim 1-2 gün ama benim duyduğuma göre serial falan istiyomuş bende istemedi oda sorun olumş olabilirmi :/
  14. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

Evet hepsinde aynı hatayı alıyorum
  15. ŞehinşahTR

Warband MP Sorunu

Arkadaşlar oyunu bugün steamdan aldım hazır indirime girmişken ancak mp girince serverden atıldınız hatası alıyorum yokmudur bir çözümü  :roll: :roll:
  16. ŞehinşahTR

Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

profenix said:
    ŞehinşahTR said:
    Şu anda Osmanlı 1.1 i oynuyorum ancak lordlarımdan birne toprak verince ilişki çok fazla düşüyor bunu engellemenin bir yolu yokmu hatta mümkünse hiç düşmemesinin bir yolu yokmu birde dark nights modunda şehir-kale-köy geliştirmelerini parayla hızlandırıyorduk

bu 2 özelliği nasıl osmanlı moduna geçirebilirm ???

frozenpainter said:
    module_scripten bunu bul:
    (val_clamp, ":relation_with_liege_change", -5, 3),
    ordaki -5 i değiştir ister 0 yap ister 1 yap.
    onun hemen üstündede şöyle bir kod var:
    (call_script, "script_troop_change_relation_with_troop", ":lord_troop_id", ":faction_leader", 10),
    buda o lorda toprak verdiğinde senle artacagı ilişkiyi gösteriyor.
    Ben nativeye modül sistemle geçirmiştim bu özelliği ama modül sistem gerekiyor.(Modül sistem hakkında bildiğim tek şey hiç bir şey bilmediğimdir :grin:)

Edit:Bence ilişki artmasını 2-3 falan yap,diğerini 0 yap çünkü her toprak verdiğinde 10'ar 10'ar artınca çok kolay bir şekilde 100 oluyor.

saol kardeşim
  17. ŞehinşahTR

HyperCharge said:
    ŞehinşahTR said:
    Şu anda Osmanlı 1.1 i oynuyorum ancak lordlarımdan birne toprak verince ilişki çok fazla düşüyor bunu engellemenin bir yolu yokmu hatta mümkünse hiç düşmemesinin bir yolu yokmu birde dark nights modunda şehir-kale-köy geliştirmelerini parayla hızlandırıyorduk

o ilişki düşmesi bir gerçeklik.

Modül sistem olmadan pek bir şey yapamazsın item eklemekten başka.

kardeşim cahilliğim affola ben modül sistem falan birşey bilmiyorum sadece bunun kodlarla oynanarak yapılacağını biliyorum o kodlarla nasıl oynayabilirm onu soruyorum ?
  18. ŞehinşahTR

19. ŞehinşahTR

Bir Sorum Var

Şu anda Osmanlı 1.1 i oynuyorum ancak lordlarımdan birne toprak verince ilişki çok fazla düşüyor bunu engellemenin bir yolu yokmu hatta mümkünse hiç düşmemesinin bir yolu yokmu birde dark nights modunda şehir-kale-köy geliştirmelerini parayla hızlandırıyorduk bu 2 özelliği nasıl osmanlı moduna...
Back
Top Bottom