Search results for query: *

• Users: King12
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. King12

Dominion-Dizi

2010 yapımı Legion (Kıyamet Melekleri) filminden türeyen Dominion, epik bir doğaüstü drama. Konusu ise kısaca şöyle: Gabriel (Cebrail) tarafından bir araya getirilen bir melekler ordusu, insanlığa karşı savaş açar. Ancak baş melek Michael (Mikail), kendi...
  2. King12

War of Calradia-3.Bölüm(Prensin Başına Ödül Konuluyor) Geldi.

Hikayemden Karalama Defteri bölümünde bahsetmiştim: Özet: BİLGİ: Karakterler: Hanedanlar: Hikayemize başlıyoruz... 1.Kitap:Taht Oyunları 1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM
  3. King12

Napolyon Savaşları

Napolyon Savaşları RPG oyunudur. Amaç Nasıl Oynanır? Oyun Kuralları ÖNEMLİ! UYARI ALAN KİŞİLER Ben başlayayım: -Napolyon Savaşlarında Fransa ordusunun safında yer alıyordun.Bir gün,tek başına silahlı bir biçimde ormanda devriye geziyordun.Bir saat sonra önüne iki İngiliz askeri...
  4. King12

Yardım Eder misiniz?

Oyunu açmadan önce ki menüde,ayarlardan edit modu açarsak ne olur/ne yapabiliriz?Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
  5. King12

Sistem Gereksinimleri Nedir?

Konunun başlığında da belirttiğim gibi,oyunun sistem gereksinimleri nedir?İndirsem kaç part yüklemem gerekir?Yardım eder misiniz? Şİmdiden teşekkürler...
  6. King12

Yardım eder misiniz?

Yoldaşlarımdan birisiyle evlenmek istiyorum mesela.Hangisiyle,nasıl evlenebilirim?Ve diplomasy mod gereklimi?
  7. King12

Taht Oyunları

En son mesajı atan tahtı ele geçirir. Tahtı ele geçirirken M&B hakkında bilgi verebilirsiniz.Ya da saçma olmadığı takdirde öylesine mesajlar atarak tahtı ele geçirebilirsiniz. Hakaret edici mesaj atmak yasak! Alay etmek yasak! Aynı mesajları atarak tahta geçmek yasak! Saçma mesajlar atmak...
Back
Top Bottom